Fast Hair New — нова електрична гребінець-випрямляч для волосся. Відгуки покупців. Рекомендації де купити. Поради як використовувати гребінець-праску.

Гребінець-випрямляч Fast Hair New відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Багато дівчат мріють мати красиві, гладке волосся, що не пушаться після розчісування. Старі плойки і новомодні стайлери допомагають позбутися від проблеми, але частково.

Отзывы: Электрическая расческа выпрямитель для волос — Fast Hair CombПісля їх використання волосся стає ламким, кінці січеться, вони набувають тьмяний колір і неживий вигляд.

Гребінець-випрямляч Fast Hair New — унікальна розробка фахівців. Вона з легкістю розгладить ваші волосся, не завдаючи їм ніякої шкоди. Пристрій виконує відразу дві функції — вирівнює і розчісує волосся. Всього за кілька хвилин вони стануть гладкими і блискучими.fast hair new

Як працює гребінець Fast Hair New

Гребінець оснащена функцією іонізації. Турмаліновими-керамічне покриття при нагріванні виробляє негативно заряджені іони, які надають блиск волоссю. Керамічне покриття нагрівається рівномірно і не спалює волосся.

На відміну від прасок і стайлер, гребінець-випрямляч розгладжує волосся дуже швидко, вам не доведеться довго чекати, поки вона нагріється. Покриття миттєво досягає оптимальної температури для розгладження. Просто розчісуйте волосся і одночасно випрямляйте їх.fast hair new гребінець випрямляч

Пристрій працює від звичайної розетки, з напругою 220 В. Шнур влаштований особливим чином, він не скручується і не заплутується під час застосування. Збоку на приладі розташовані кнопки збільшення і зменшення температури. Їх натискання дозволить вам легко регулювати необхідний рівень нагріву. ЖК-дисплей показує температуру приладу в момент використання.

Щоденне застосування гребінця не завдасть шкоди волоссю, і ви зможете назавжди забути про статичному електриці.

Праски для випрямлення волосся — види та ціниПосічені кінчики згодом відновлюються, волосся набуває здорового вигляду.

Як користуватися гребінцем-випрямлячем Fast Hair New

Користуватися цим пристроєм зможе будь-яка дівчина. Інструкція досить проста:

  • Підключіть вилку гребінця-випрямляча до розетки (220 В);
  • Встановіть за допомогою регуляторів оптимальну температуру;
  • Розділіть волосся на невеликі пасма;
  • Почніть розчісувати волосся гребінцем Fast Hair New як зазвичай зверху вниз;
  • Розчісуйте, поки волосся не стануть прямими;
  • Вийміть вилку з розетки і покладіть гребінець на стіл або іншу поверхню для охолодження;
  • Після охолодження гребінець можна прибрати.

Для тривалої фіксації ви можете використовувати лаки і інші засоби для волосся відразу після випрямлення.гребінець для випрямлення волосся fast hair

Де купити щітку для волосся Fast Hair New

Якщо ви хочете убезпечити себе від придбання підробки, слід купувати щітку на офіційному сайті виробника. Гребінець з’явилася на російському ринку зовсім недавно, але недобросовісні продавці вже продають підроблені пристрою.

Fast Hair New повністю безпечна. Завдяки спеціальному покриттю ваша шкіра надійно захищена від опіків.

На офіційному сайті ви знайдете відгуки про Fast Hair New і зможете купити її за реальною вартістю, заявленою виробником, без магазинних націнок.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий