Гребінець Tangle Teezer — супер ефект. Реальні відгуки покупців, наскільки ефективний товар. Як користуватися, інструкція із застосування.

Гребінець Tangle Teezer, як користуватися, поради для дівчат

Сайт офіційного виробника

Про те, наскільки можуть бути проблемними довге волосся, знає кожна жінка. Відгуки про гребінці Tangle Teezer в більшості випадків говорять, що вона є чи не єдиним рішенням, яке дозволяє забути про проблеми заплутаних волосся. Розглянемо дане ноу-хау більш детально, так як відгуки про Tangle Teezer це одне, а детальний огляд — зовсім інше.

Завдяки гребінці Tangle Teezer ви назавжди забудете про:

  1. Трудомісткий розчісуванні поплутаних волосся;
  2. Пошкодженні волосся під час розчісування;
  3. Електризації волосся.

За рахунок спеціальних м’яких зубчиків під час розчісування відбувається додатковий масаж шкіри голови, що стимулює приплив крові. Ви помітите, що волосся почало рости швидше!

1_Расчёска

Гребінець для волосся Tangle Teezer з легкістю впорається навіть з мокрим волоссям. Крім того, вона допоможе розплутати начісування.

Сайт официального производителя

Поєднання сучасних технологій і простоти

Якщо подивитися на будь-яке фото гребінця Тангль Тизер, то можна помітити, що, незважаючи на стильний зовнішній вигляд, вона має досить просту конструкцію. У чому ж секрет? В першу чергу #8212; в м’яких зубчиках, які не здатні пошкодити волосся. Вони легко справляються навіть з Колтун, тому більше немає необхідності прикладати зусилля під час розчісування, побоюючись за збереження кожної пасма. Корпус гребінця Tangle Teezer надійно фіксує кожен ряд м’яких зубчиків, завдяки чому вони не будуть сильно гнутися під час розчісування.

2_Расчёска

Розмір і зовнішній вигляд гребінців може відрізнятися, в залежності від моделі. Наприклад, гребінець Tangle Teezer Compact Styler трохи менше, ніж її професійна версія Salon Elite або Origin, хоча найкомпактнішою буде дитяча версія Мagic Flowerpot. Фірма випускає тільки 4 види гребінців. Це важливо пам’ятати, так як відрізнити підробку Tangle Teezer найчастіше можна саме за назвою.

3_Расчёска

Сайт официального производителя

зручна форма

Творці гребінця для волосся Tangle Teezer врахували відгуки жінок з довгим волоссям і зуміли створити рішення, яке перетворює розчісування в приємний і безболісний процес. Вона має зручну форму і привабливий дизайн. Компактна версія легко поміщається в сумці, а завдяки кришці можна не переживати за збереження зубців.

Гребінець для волосся Tangle Teezer це той крок, який дозволить жінці відростити довгі локони і назавжди забути про проблему сплутування або пошкодження волосся. При покупці потрібно знати, як відрізнити оригінал від підробки Tangle Teezer, так як через популярність гребінця на ринку почало з’являтися велика кількість недоброякісних копій. Оригінальна гребінець має фірмову упаковку і логотип «Tangle Teezer» на корпусі.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий