Safe Driver — прилад, який не дасть вам заснути. Відгуки покупців. Safe Driver незамінна річ в довгій дорозі, нічних чергування або коли не можна засипати!

Прилад антисон Safe Driver відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Як показує статистика, дуже багато аварій відбувається через те, що водій заснув за кермом. Сильна втома, нічний час і прийом деяких препаратів викликають бажання відпочити в невідповідний для цього момент.

Антисон «Safe Driver»

«Safe Driver» — компактний пристрій, який не дасть вам заснути. Воно контролює стан людини в реальному часі, звуковий сигнал спрацьовує при різкому нахилі голови вперед. Підходить для:

  • працівників нічних змін;
  • водіїв;
  • лікарів;
  • нічних сторожів та охоронців;
  • студентів;
  • будівельників і багатьох інших людей, які в силу своєї професії повинні не спати вночі.

Ви можете використовувати його, коли готуєтеся до іспитів, або під час нічного чергування. Незалежно від причини, коли вам не можна лягати спати, даний гаджет зможе виручити вас.safe driver

Особливості пристрою «Safe Driver»

Зовні пристрій нагадує Bluetooth-гарнітуру для телефону. Гаджет одягають за праве вухо, забезпечуючи зручність і надійний контроль за своїм станом.

Звукове сповіщення не залишить вам шансів заснути за кермом або під час роботи. Електромеханічний датчик дуже чутливий, він миттєво реагує на різкий рух голови, звертаючи увагу на себе. Ви зможете зібратися і дивитися саме в ту сторону, куди потрібно.

Даний прилад дуже простий в застосуванні, він підходить абсолютно всім, у кого виникає необхідність не спати, коли дуже хочеться спати.Антисон «Safe Driver» Антисон

Інструкція по застосуванню «Safe Driver»

Інструкція по застосуванню «Safe Driver» дуже проста:

  1. Поставте кнопку включення приладу, яка знаходиться на корпусі пристрою, в положення «On»;
  2. Одягніть прилад аналогічно гарнітурі, дужкою на праве вухо;
  3. При нахилі голови вперед, пристрій буде видавати сильний звуковий сигнал;
  4. Використовуйте його завжди, коли це необхідно.

Люди, які вже придбали цей прилад, змогли оцінити його дієвість і ефективність. Відгуки про «Safe Driver» підтверджують це. В Європейських країнах такий пристрій є у кожного другого автомобіліста і у кожного третього охоронця. У нас воно з’явилося недавно, але вже активно набирає популярність.

Купити цей прилад «Safe Driver» за ціною виробника можна на офіційному сайті. Там ви зможете придбати фірмовий гаджет, який відповідає всім вищеописаним характеристикам.

Будьте обережні! У мережі багато шахраїв, які поширюють підробки, видаючи їх за справжній пристрій «Safe Driver». Тільки офіційний сайт гарантує вам бездоганну якість гаджета.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий