Turbie Twist — рушник-тюрбан з мікроволокна для сушки волосся. Відгуки покупців. Сушіть волосся швидко і легко не пошкоджуючи їх за допомогою тюрбана Turbie Twist

Как завязать палантин на голове в виде тюрбана или чалмы.Как завязать тюрбан зимой


Тюрбан для сушки волосся з мікрофібри Turbie Twist відгуки

Сайт офіційного виробника

Від того, наскільки правильно ми сушимо волосся, залежить їхнє здоров’я і краса.

♥ЧАЛМА/ТЮРБАН♥ спицами. СТИЛЬНЫЙ АКСЕССУАР/ТРЕНД СЕЗОНА ЗИМА 2017. Подробный МК. Mariya VD.Гаряче повітря з фена поступово пошкоджує структуру волосся, забираючи з них всю вологу. А холодним повітрям доводиться сушити волосся досить довго. Що ж робити для того, щоб волосся швидко сохли і при цьому залишалися здоровими?

Тюрбан для сушки волосся Turbie Twist

Рішенням даної проблеми є тюрбан для сушки волосся з мікрофібри Turbie Twist, відгуки про який вже встигли залишити багато жінок. Тюрбан швидко вбирає вологу, не пошкоджуючи при цьому шевелюри. Завдяки цій унікальній розробці, Ви більше не будете витрачати багато часу на сушку волосся холодним повітрям з фена або псувати волосся гарячим повітрям. Махровий тюрбан для сушки волосся з мікроволокна дбайливо висушить Ваше волосся за короткий час. За описом тюрбана для сушки волосся Turbie Twist можна легко зрозуміти, що він дійсно потрібна річ для кожної жінки. рушник тюрбан

 • Тюрбан Turbie Twist для сушіння волосся в порівнянні зі звичайним махровим рушником вбирає в 7 разів більше вологи. Це досягається завдяки надтонкою мікроволокна, з яких складається тюрбан. Вони приблизно в 100 разів тонше волоска і в 30 разів тонше ниток бавовни. Тюрбан здатний всього за 5 хвилин повністю висушити Ваше волосся!
 • Turbie Twist дозволяє сушити волосся, зовсім їх не пошкоджуючи! Завдяки постійному використанню цього тюрбана волосся будуть залишатися м’якими і здоровими. При такому способі сушіння волосся не будуть так сильно пушіться, що неодмінно порадує багатьох жінок.
 • Turbie Twist дуже практичний. На ньому є спеціальна застібка, яка буде міцно фіксувати тюрбан на голові. З ним Ви зможете спокійно займатися домашніми справами і навіть наносити макіяж — вода не стікатиме з волосся по обличчю, як це було раніше.

  Как завязать тюрбан  Turbie Twist можуть використовувати жінки з волоссям будь-якої довжини.
 • Тюрбан для сушки волосся зроблений з гіпоалергенного волокна, тому використовувати його можуть абсолютно всі, навіть діти. Тюрбан повністю безпечний для здоров’я. А його м’якість подарує Вам тільки приємні відчуття.
 • Тюрбан Turbie Twist буде служити Вам довгий час.

  Чалма (тюрбан) своими руками — первый вариант  Матеріал, з якого він зроблений, легко піддається прання. Він прекрасно відпирається навіть в злегка теплій воді, тому Вам не доведеться витрачати зайвих зусиль на виведення плям, які з часом можуть з’явитися.
 • Демократична ціна дозволяє кожній жінці придбати такий тюрбан для сушки волосся.

Склад матеріалу і інструкція по використанню

Тюрбан для сушки волосся складається унікального супервпітивающіе волокна. Найтонші волокна миттєво вбирають в себе вологу, в результаті волосся залишаються сухими, як після сушки феном. Матеріал не має ніяких синтетичних добавок, все повністю натуральне! А різноманітність кольорів дозволяє кожній жінці вибрати для себе тюрбан, який їй найбільше подобається.Тюрбан для сушки волосся

Інструкція з використання тюрбана для сушки волосся Turbie Twist досить проста. Для того, щоб сушити волосся, не потрібно ніяких спеціальних умінь! Все, що необхідно зробити, — це просто надіти тюрбан на голову, трохи нахилитися вперед, закрутити його і застебнути ззаду на гудзик. Тюрбан буде відмінно триматися на голові!

Купуйте унікальний тюрбан для сушки волосся Turbie Twist на офіційному сайті — і Ви дуже швидко забудете про фенах! Ви зможете користуватися ним не тільки вдома, але і в поїздках.

turban associated with needlesТюрбан дуже компактний, тому не займе у Вашій сумці багато місця!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий