Автомобільна лопата CarHelper 4в1. Реальні відгуки покупців. Необхідний інструмент в кожній машині. Опис, фото, комплектація

Автомобільна лопата CarHelper 4в1 відгуки, опис

Сайт офіційного виробника

Перед виїздом з гаража автомобіліст в першу чергу повинен подбати про свою безпеку. Особливо, якщо мова йде про зимовому періоді. Адже дорога, часом, готує нам безліч сюрпризів, які не завжди є приємними.
Автомобільна лопата CarHelper 4в1
Щоб бути готовими до різних ситуацій, власники авто в своєму транспортному арсеналі мають безліч пристосувань.

171. СУПЕР ЛОПАТА с зубцами и другие садовые инструменты по супер ценамНайчастіше вони займають занадто багато місця в багажнику авто. Але завдяки лопаті складаний автомобільної CarHelper ви дуже легко вирішите проблему захаращеного простору в транспортному засобі.

Сайт официального производителя

Лопата CarHelper — багатофункціональний пристрій для вашого автомобіля

Якщо ви вважаєте, що це звичайна складна автомобільна лопата для снігу, то помиляєтеся. Унікальна конструкція даного пристосування дозволить вам не обмежувати свою уяву щодо цілей його застосування.

Лопата може бути використана вами, як:

  • кирка;
  • пила;
  • компас.

Також відрізняє цей інструмент від інших складних лопат для авто і те, що він практичний в застосуванні.

Чудо-копалка или супер лопата.Подробное описание изготовления + испытания!!!Це дуже зручно, якщо ви зібралися в туристичний похід або тривалий дорожнє подорож. Пристосування є незамінним і на природі.

FISKARS / Обзор лопат Фискарс от компании МДРегионВиготовити саморобну вудку, звільнити забуксував автомобіль від ґрунтової пастки або нарубати дров для багаття ви зможете, використовуючи одну тільки лопату.

Автомобільна лопата CarHelper 4в1

Сайт официального производителя

Особливості автомобільної лопати CarHelper 4в1

Ця складна лопата в машині не займе багато місця.

Обзор чудо-лопаты Землекоп-5Адже вона має невеликі габарити. Довжина лопати становить всього 45 см, а вага — 750 гр. Виготовлено пристосування з високовуглецевої сталі, а також високоякісного алюмінієвого сплаву.

Серед інших особливостей лопати також слід відзначити:

  • наявність зручної прогумованої рукояті (навіть при тривалому використанні ви не натрете мозолі);
  • легкість в експлуатації (завдяки таким характеристикам користуватися лопатою зможе не тільки чоловік, але і тендітна дівчина).

Трансформер від carhelper 4 в 1, позитивні відгуки про який встигли залишити багато автолюбителів, є найкращим помічником в дорозі.

Правильный снегоуборочный инструмент / Fiskars лопатаПри цьому лопата відрізняється невисокою ціною і 100% гарантією якості від виробника.

Сайт официального производителя

Як користуватися автомобільної лопатою CarHelper 4в1?

Залежно від мети застосування лопати, ви можете трансформувати її в кілька положень. Для початку вам знадобитися з’єднати рукоять з верхньої насадкою. Після цього закріпіть пристосування в обраному положенні (лопати, брухту, пили або кирки). По закінченню використання інструменту всього його частини можна зібрати в рюкзак, який йде в комплекті.
Автомобільна лопата CarHelper 4в1
Як бачите, лопата є багатофункціональним інструментом. І якщо ви ще не встигли визначитися з подарунком улюбленому чоловікові або другові-автомобілісту, то лопата стане оригінальним презентом для такого випадку.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий