Carku G3 — пуско-зарядний пристрій. Відгуки покупців. Інструкція, рекомендації де купити. Забудьте про проблеми розрядився акумулятор авто з Carku G3!

Пуско-зарядний пристрій (ПЗУ) Carku G3 відгуки

Сайт офіційного виробника

Багато автовласників стикаються з труднощами, коли автомобіль не заводиться з-за розрядився акумулятор. Проблема постає особливо гостро, коли немає можливості прикурити авто або завести з штовхача, а виїхати треба терміново. На те, щоб нести акумулятор додому заряджатися просто немає часу.

Пуско-зарядний пристрій «Carku G3»

Але з портативним пуско-зарядним пристроєм (ПЗУ) «Carku G3» ця проблема більше не буде вас турбувати ніколи.

Самое лучшее многофункциональное пуско-зарядное устройство Carku G3 2016З ним ви забудете про проблеми з запуском двигуна авто і в будь-який час зможете зарядити будь-який гаджет, якщо поруч не виявиться джерела електроенергії.carku g3

Особливості пуско-зарядного пристрою «Carku G3»

«Carku G3» має компактні розміри, але при цьому він здатний завести двигун автомобіля і мотоцикла навіть при повністю сів акумуляторі.

Пристрій оснащений світлодіодним індикатором для візуалізації роботи. Його можна використовувати для зарядки:

 • телефону і планшета;
 • ноутбука і фотоапарата;
 • музичної колонки, плеєра і інших гаджетів;
 • автомобільного акумулятора.

Пристрій комплектується спеціальними адаптерами, придатними до будь-якій апаратурі. Вага даного приладу складає 950 г, живлення 12В.

CARKU E-Power-21 Пуско-зарядное устройство ОбзорДопустимі температурні умови для роботи — від -45 до + 60˚C.

Пусковое устройство J-POWER K10sГарантоване кількість циклів заряду / розряду #8212; 1000. При всіх цих характеристиках ціна «Carku G3» досить низька, якщо купувати прилад у офіційного представника.

Купівля пристрої на сайті виробника захистить вас від підробок, які виходять з ладу після першого застосування. Багато покупців розповіли у відгуках про «Carku G3», що шахраї торгують підробленими ПЗУ, заманюючи клієнтів низькою вартістю приладу.пуско зарядний пристрій carku

Переваги пуско-зарядного пристрою «Carku G3»

Дана модель автономного зарядника підходить для використання в будь-яких умовах: в спеку і в холод, в межах міста і далеко від цивілізації. Ви завжди залишитеся на зв’язку, навіть коли поруч не буде електрики.

Пуско-зарядные устройства CARKUPower Bank Carku G3 має кілька вигідних відмінностей від аналогічних електронних пристроїв:пуско зарядний пристрій carku g3

 • Компактні розміри. Прилад займає мінімум місця, легко поміщається в кишеню або сумку.
 • Світлодіодний індикатор.

  Мое зарядное устройство  Яскравий ліхтарик може працювати в 3-х режимах.
 • Універсальність. Даний апарат може використовуватися для зарядки різних гаджетів. Головна особливість — сумісність з ноутбуком, робоча напруга якого складає 19В. Крім того, до приладу можна підключити різні перехідники, які підходять до більшості видів сучасних пристроїв.

Прилад «Carku G3» продається в спеціальній сумці, де його зручно зберігати і переносити.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий