Digital Optic — кращий реєстратор дзеркало 2016 року. Відгуки покупців, огляд, інструкція по використанню. Рекомендації де купити за найвигіднішою ціною.

digital optic зеркало регистратор купить


Digital Optic — дзеркало реєстратор відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Володіння автомобілем асоціюється не тільки з комфортним пересуванням, але ще і з витратами на бензин, ремонт і непередбачені випадки на дорозі.

DIGITAL OPTICЩоб уникнути останнього і зуміти довести свою невинність в разі ДТП або в інших спірних ситуаціях, багато автовласників стали використовувати відеореєстратори.

Переваги Digital Optic

Digital Optic — це багатофункціональний дзеркало заднього виду для автомобіля. За відгуками великого числа автомобілістів, які вже встигли його собі придбати, цей прилад дійсно заслуговує на увагу. багатофункціональне дзеркало заднього видуdigital optic

Крім того, що прилад має стильний і сучасний зовнішній вигляд, ми розглянемо його основні плюси.

У чому ж полягають переваги такого дзеркала?

 • Digital Optic легко встановлюється на місці звичного дзеркала на лобовому склі автомобіля. Тому такий прилад не привертати уваги ні зловмисників, ні працівників ДАІ.
 • Дзеркало Digital Optic має вбудований датчик руху. Це дозволяє проводити запис всього, що відбувається перед Вашим автомобілем навіть в той час, коли Ви відсутні в машині.
 • Це не простий реєстратор з низькою якістю зображення. Він обладнаний потужною Full HDкамерой, яка має дозвіл в 12 мегапікселів. Тому якість запису буде максимальним.
 • Дзеркало має дуже корисну функцію — антиблик. Завдяки їй Ви зможете бачити все чітко при будь-якому освітленні.

  digital optic отзывы видеорегистратор  Вночі вас не будуть зліпити фари машини ззаду.

  зеркало car dvr mirror  Яскравість буде автоматично змінюватися в залежності від освітлення і часу доби.
 • З багатофункціональним дзеркалом Digital Optic у Вас з’явиться чудова можливість бачити повний звіт про виконану маршруті з прив’язкою до координат на карті Google Maps.
 • Таке унікальне дзеркало не буде перешкоджати водінню. Ви забудете про постійно висять проводах, які раз у раз потрібно поправляти або прибирати.
 • Дзеркало-реєстратор Digital Optic не заборонено російським законодавством, тому його можна використовувати без найменших побоювань!
 • Даний прилад виготовлений на базі найпотужнішого процесора Ambrella A7L, що ще раз підтверджує високу якість і гарантує довгий термін служби.
 • Digital Optic — це найкраще дзеркало-реєстратор 2016 року, яке підходить для більшості марок автомобілів.

  Зеркало Видеорегистратор Car Dvr Mirror Отзывы Rearview Mirror Car Dvr Camera  Ви завжди зможете перевірити сумісність дзеркала зі своїм автомобілем прямо на сайті, щоб уберегти себе від непотрібної покупки.
 • digital optic дзеркало реєстраторЦіна на дзеркало-реєстратор заднього виду Digital Optic не сильно відрізняється від цін на схожі прилади для автомобілів. Це дозволить Вам заощадити досить коштів, що не урізуючи свій автомобіль в необхідних функціях.
 • До дзеркала можна підключити камеру заднього виду, яка йде в комплекті.

Комплектація багатофункціонального дзеркала Digital Optic

При купівлі товару Ви отримаєте все необхідне для роботи дзеркала Digital Optic. У комплект входять:

 • дзеркало Digital Optic;
 • доступна інструкція російською мовою;
 • 2 проводки харчування, одна з яких призначена безпосередньо для самого дзеркала, а інша — для додаткової камери;
 • камера заднього виду, яка дозволяє фіксувати всі переміщення на трасі;
 • SD карта пам’яті на 8 GB, якої цілком достатньо для того, щоб вести безперервну запис довгий час;
 • спеціальне кріплення, що дозволяє надійно і акуратно зафіксувати дзеркало на лобовому склі в тому місці, де Вам буде найзручніше.digital optic дзеркало заднього виду

Інструкція по використанню

Встановити дзеркало Digital Optic дуже просто. Вам варто тільки закріпити прилад на лобовому склі на місце старого салонного дзеркала і підключити живлення до нього. Як це зробити — докладно описано в інструкції. Загалом процес займе у Вас не більше 10 хвилин!

Поспішайте замовити краще дзеркало-реєстратор 2016 року у офіційному сайті виробника! Остерігайтеся сторонніх ресурсів, де вам можуть під виглядом оригіналу продати підробку! З дзеркалом Digital Optic Ви зможете відчувати себе за кермом більш впевнено і безпечно!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий