Джміль — зручна автономна автомийка, працює від прикурювача. Відгуки автовласників. Інструкція по використання. Рекомендації де купити.

Автономна портативна мийка Джміль відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Кожен власник авто хоче, щоб його машина завжди була ідеально чистою. Багато автолюбителів вже змирилися з тим, що іноді доводиться їздити на брудному авто. Виною всьому — високі ціни на сучасних автомийках. Щодня заїжджати на мийку не кожному по кишені. Самостійно мити машину у дворі теж не всі можуть собі дозволити. Який же вихід з цієї ситуації?

Безконтактна автомийка Джміль

Відмінним рішенням проблеми є портативна, відгуки про яку носять тільки позитивний характер. Цей товар вже встигли оцінити багато автомобілістів. Після покупки міні мийки Джміль Вам більше не доведеться постійно віддавати гроші за те, щоб автомобіль помили. Машина завжди буде сяяти чистотою.мийка Джміль

У портативної мийки Джміль є ряд переваг, що робить її покупку вигідною. Спробувавши таку безконтактну мийку вперше, Ви відразу зрозумієте, що зробили правильний вибір, коли вирішили придбати цей товар.

 1. Самим головним достоїнством безконтактної міні мийки Джміль є те, що з її допомогою можна не брудниться самому очистити автомобіль. Це дозволяє навіть в ситуації, коли зовсім немає часу на те, щоб переодягнутися, швидко привести свій автомобіль в порядок.
 2. Автономний комплекс Джміль не вимагає підключення до водопроводу і електричної мережі. Мийка має велику герметичну ємність на 25 л, яку можна наповнити водою і перевозити з собою. Цією води цілком вистачить на те, щоб помити навіть великий позашляховик! Це вигідно відрізняє комплекс Джміль від інших автомобільних мийок.
 3. Мийка джміль здатна відмивати будь-які, навіть найсильніші забруднення на автомобілі. На насадці у вигляді щітки є спеціальний отвір, куди можна заливати засіб для утворення піни.
 1. Якісні матеріали автономного комплексу Джміль забезпечують не тільки довгий термін служби, а й якісне очищення автомобіля від бруду. Тепер можна не переживати, що під час миття машини на кузові з’являться подряпини і розлучення.
 2. Корпус і кришка мийки Джміль настільки міцні, що можна при необхідності навіть встати на ємність, що не переживаючи про те, що вона лопне. Це дає можливість якісно очистити від бруду навіть верхню частину автомобіля.
 3. Міні мийка Джміль дуже компактна. Важить вона зовсім небагато — всього 4,5 кг. У зібраному стані її розміри складають всього 40 × 40 × 40 см.
 4. Мийка Джміль не вимагає ніякого додаткового обслуговування. За допомогою цього сучасного автономного комплексу помити машину зможе навіть дитина!Мийка Джміль відгуки

Основні характеристики і комплектація

Очищення забруднень відбувається за рахунок тиску від насоса в 0,8 Мпа. Цього цілком достатньо для того, щоб впоратися навіть з найсильнішими забрудненнями. Енергоспоживання насоса становить всього 65 Ватт, що забезпечується автомобільним прикуривателем.

У комплекті до портативної мийці Джміль йде все необхідне для роботи. Це дозволяє відмовитися від покупки додаткових пристосувань. Комплект міні мийки Джміль включає в себе:

 • ємність на 25 літрів з кришкою;
 • помивочний пістолет і насадку у вигляді щітки з рукояткою;
 • адаптер і штекер в прикурювач;
 • шланг довжиною в 6 метрів;
 • інструкцію з використання міні мийки.Портативна мийка Джміль

Інструкція по використанню

Користуватися міні мийкою Джміль простіше простого. Спочатку необхідно під’єднати штекер в прикурювач. Далі просто взяти шланг, закріпити на нього помивочний пістолет і почати мити автомобіль струменем води, яка буде під тиском надходити в пістолет з ємності через шланг.

Мийка джміль виробляє ще й якісну піну. Це дозволяє відмити навіть сильні забруднення. Необхідно всього лише надіти насадку-щітку на шланг, відкрутити на неї кришку і залити в невелику ємність на корпусі щітки спеціальний засіб для утворення піни. Потім закриття кришку назад і включити подачу води. Прямо з щітки йтиме хороша піна, яка очистить будь-які забруднення. Потім можна знову замість щітки закріпити насадку-пістолет і змити піну разом з брудом. Чи залишиться просто дати автомобілю висохнути і протерти корпус м’якою ганчіркою!

Купивши міні мийку Джміль на офіційному сайті Ви не пошкодуєте! Комплекс буде служити Вам довго, адже на нього дається гарантія 1 рік від виробника. При купівлі товару на офіційній перед відправкою покупцю товар проходить кілька ступенів перевірки фахівцями.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий