Fix it Pro — олівець від подряпин для авто. Відгуки автовласників, інструкція із застосування. Економте на ремонті без погіршення зовнішнього вигляду автомобіля з Fix it Pro!

Тест карандаша для удаления царапин на авто Fix it pro


Fix it Pro — олівець для видалення подряпин з автомобіля

Сайт офіційного виробника

Автомобіль давно перестав бути ознакою достатку і статусу людини, перетворившись на надійного помічника. Сьогодні складно уявити наше життя без автотранспорту, який робить її набагато простіше і приємніше. На жаль, ми нерідко стикаємося з дрібними пошкодженнями кузова, які псують зовнішній вигляд машини. Відколи й подряпини є проблемою переважної більшості автовласників.

Засіб для видалення подряпин Fix it Pro (Фікс ит Про)

Причин виникнення пошкоджень лакофарбового покриття на машині безліч #8212; це і відлетіли з-під коліс щебінка і гравій, і сюрпризи природи у вигляді граду.

Карандаш от царапин fix it pro. Реальный тест fix it pro отзывАле ж навіть дрібні недоліки по кузову, залишені гілками дерев або камінчиками здатні стати причиною виникнення серйозної проблеми #8212; корозії металу.

Але ви можете легко позбутися від наслідків «неприємних зустрічей» вашої машини з суворою реальністю за допомогою олівця для видалення подряпин з автомобіля Fix it Pro.олівець для видалення подряпин з автомобіля

Переваги маркера Fix it Pro

Олівець від подряпин на авто Fix it Pro це інноваційний продукт, що володіє цілим рядом корисних властивостей. Даний засіб підходить для автомобілів всіх кольорів, що дуже зручно. Маркер довговічний і не замерзає при низьких температурах. На порятунок від подряпини йде всього лише 5 секунд. Маркер для підфарбовування подряпин Fix it Pro робить свою роботу швидко і якісно!

Олівець Fix it Pro для підфарбовування подряпин простий у використанні. Розібратися, як він працює дуже легко. Нижче в статті ви знайдете інструкцію.

Крім всіх переваг цього чудового продукту, є ще одне — величезна економія коштів. Автолюбителі знають, як багато фінансів з сімейного бюджету «з’їдають» витрати на дрібний ремонт машини. Таким чином, використовуючи, олівець Fix it Pro, ви грамотно оптимізуєте свої витрати.

В чому секрет? Секрет відновлює ефекту полягає в унікальній формулі гелю Fix it Pro.

Fix it Pro — Карандаш для удаления царапин. Тест Fix it Pro и отзывГель складається з безлічі мікрочастинок, які заміщають пошкоджену фарбу, миттєво усуваючи дефект на кузові.олівець від подряпин для авто

Інструкція по застосуванню олівця для підфарбовування відколів Fix it Pro

  1. Ретельно струсіть рідину в маркері.
  2. Заповніть рідиною скол або подряпину на вашому автомобілі.
  3. Поставте транспортний засіб в тінь для рівномірного висихання засобу.

Візьміть собі на замітку:

  • Поверхня автомобіля повинна бути ідеально чиста.
  • Залишки гелю потрібно видалити паперовою серветкою.
  • Для кращого ефекту наносимо гель в кілька етапів.
  • Обов’язково дотримуйтесь інструкції по застосуванню.fix it pro

Де купити Fix it Pro?

Купити маркер для зафарбовування подряпин Fix it Pro можна тільки на офіційному сайті виробника.

Китайский карандаш Fix It PRO для удаления царапин с автомобилей (aliexpress) + ТестированиеПри здійсненні замовлення необхідно заповнити спеціальну форму, після чого з вами зв’яжеться оператор.

Карандаш для удаления царапин FIX IT PROДоставка поштою Росії по всій території Російської Федерації.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий