Нано-Актив реальні відгуки покупців. Наскільки він ефективний? Інструкція з використання, особливості товару і опис.

Нано-Актив для скл авто, реальні відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Обледеніння стекол і дзеркал автомобіля в зимовий час — проблема, яка заважає всім автомобілістам, незалежно від регіону. У теплий сезон незручність викликає пил і сліди від комах, які неминуче з’являються на поверхні стекол, капота і дзеркалах. У дощову погоду огляду водія завжди заважає вода на бічних стеклах, на задньому склі та дзеркалах.

Інноваційний гидрофобное засіб Нано-Актив повністю переверне ваше уявлення про чистоту стекол і дзеркал авто.

Dragnet: Big Escape / Big Man Part 1 / Big Man Part 2Вам більше не доведеться отскребать взимку лід і сніг з автомобіля, влітку не потрібно відмивати бруд, використовуючи дорогі засоби. Нано-Актив захищатиме скла машини від льоду і забруднень круглий рік, забезпечуючи комфортне водіння.

Нано-Актив для скл авто

Сайт официального производителя

Переваги Нано-Актив

Завдяки унікальному складу, Нано-Актив має тривалу дію. Протягом року поверхню скла автомобіля буде надійно захищена невидимим шаром. Нано-Актив має масу переваг перед простими засобами для стекол:

  • Миттєве видалення снігу та льоду з скла з мінімальними зусиллями;
  • Завжди прозора і чиста поверхня скла (дзеркал), незалежно від погодних умов і пори року. Ви забудете про відблисках і розлученнях на склі;
  • Стійкість до стирання. Захищена поверхню легко витримує до 50 мийок, навіть з використанням хімічних засобів;
  • Температурні умови роботи від -50º до + 50º;
  • Бездоганна видимість в заднє скло;
  • Стійкість до впливу реагентів.

Нано-Актив для скл авто

Сайт официального производителя

Дія і застосування засобу Нано-Актив

При взаємодії зі склом, Нано-Актив викликає реакцію, в результаті якої поверхня стає трудносмачіваемой. Захисне покриття має самоочисні властивості, тобто скло очищається потоком повітря і водою без участі людини.

Перед першим застосуванням ретельно промийте скло і протріть чистою тканиною. Змочіть ватяний диск засобом Нано-Актив і нанесіть на поверхню скла і дзеркал. Після 10 хвилин видаліть залишки кошти з поверхні чистою губкою або ганчіркою.

Виробник випускає засіб у флаконах, ємністю 50 мл. Це дозволяє автолюбителям купувати саме таку кількість розчину, якого буде достатньо для обробки його авто.

50 мл (1 флакон) кошти підходить для використання на будь-яких автомобілях. Цього вистачить для захисту лобового скла, бічних стекол і дзеркал (базові поверхні).

100 мл (2 флакони) вистачить, щоб покрити не тільки базові поверхні, але і фари, заднє скло і бічні стекла салону. Моделі кузова: пікап, кросовер без люка, хетчбек, купе і седан.

150 мл (3 флакони) досить, щоб створити захисне покриття на лобовому і задньому склі, бічних стеклах салону і багажника, фар і дзеркал, а також для покриття люка. Підходить для джипа, універсала, мінівена.

Нано-Актив для скл авто

Багато автомобілістів вже оцінили дію засоби і залишилися задоволені його ефективністю.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий