Pops-a-dent — пристосування для витягування вм’ятин на автомобілі без фарбування. Відгуки, інструкція по використанню. Економте на ремонті авто з Pops-a-dent!

Pops-a-dent мініліфтер для витягування вм’ятин відгуки

Сайт офіційного виробника

Поява вм’ятини на кузові автомобіля — неприємний випадок.

Набор для рихтовки кузова авто без покраски. Pops a dent repair kit.Якщо ви не бажаєте економити на ремонті, то можете звернутися в будь-який автосервіс, а для тих хто звик вирішувати проблеми швидко і без зайвих витрат, у продажу з’явилося недорогий пристрій, здатне швидко усунути вм’ятини на авто без наслідків. Навіть фарба на кузові залишиться неушкодженою!

Pops-a-dent для видалення вм’ятин на авто

Pops-a-dent — набір інструментів для усунення вм’ятин на кузові машини.

Вытягивания вмятин кузова авто с помощью Pops a Dent с Aliexpress comНа відміну від сервісного ремонту, при використанні даного комплекту вам не потрібно буде витрачати гроші на фарбування автомобіля, тому що покриття залишиться неушкодженим. Відгуки про Pops-a-dent від автовласників підтверджують високу ефективність пристрою.витягування вм'ятин без фарбування

З чого складається Pops-a-dent і як працює

Принцип дії цього пристосування полягає у всмоктуванні деформованої ділянки кузова. Шляхом нескладних маніпуляцій здійснюється витягування вм’ятин без фарбування.

Механічні способи виправлення вдавлених дефектів часто залишають глибокі подряпини і розриви на металі, а Pops-a-dent справляється з цією роботою акуратно. Купити мініліфтер для витягування вм’ятин можна не тільки для домашнього використання, але і для професійних цілей.

Набір складається з таких інструментів:

 • Дужка-місток;
 • Витяжної вентиль;
 • Присоски різних розмірів;
 • Термоклей і лопатка для його видалення.pops a dent

Щоб прибрати вм’ятину за допомогою перерахованих коштів, вам буде потрібно:

 1. Нанести тонкий шар термоклею на зім’ятий зону;
 2. Потім потрібно помістити присосок в центр вм’ятини;
 3. Після цього одягнути скобу і закручувати вентиль до тих пір, поки вм’ятина НЕ виправиться.

При необхідності присосок можна змінити на більш відповідну по діаметру. Після закінчення робіт необхідно видалити залишки термоклею. Варто зазначити, що для нанесення клею необхідно використання розігріваючого пістолета.

Чому багато автомобілістів вибирають Pops-a-dent

Незважаючи на те, що присоски для видалення вм’ятин з’явилися на російському ринку зовсім недавно, вони вже користується великою популярністю серед власників авто. Головні переваги інструменту:

 • Простота в застосуванні.

  Pops a dent удаление вмятин на авто без рихтовки  Щоб виправити пошкоджений кузов не потрібні спеціальні знання. Ви легко впораєтеся самостійно з ремонтом.
 • Компактність.

  Pops A Dent — система удаления вмятин. Инструкция часть 1. AUTOZS.RU  Інструменти легкі і компактні, легкі в зберіганні і транспортуванні.
 • Економія коштів.

  Клеевая Pops-a-Dent. Попробовали  Ви зможете значно заощадити свої гроші, якщо замість сервісного ремонту віддасте перевагу використання Pops-a-dent.мініліфтер для витягування вм'ятин

Купити Pops-a-dent можна на офіційному сайті представника виробника на Україні. Там ви знайдете більш детальну інформацію щодо застосування інструменту, а також зможете отримати консультацію професіоналів.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий