& Quot; Тверезий водій & quot; — мініатюрний брелок-алкотестер з ліхтариком. Відгуки покупців. Як використовувати — інструкція із застосування, поради де купити.

Брелок-алкотестер Тверезий водій відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Сідаючи за кермо своєї машини після пропущеного склянки пива або келих вина, задумайтеся, а чи зможете ви нормально вести авто, чи перевищила норму концентрація алкоголю в крові. Брелок-алкотестер під назвою «Тверезий водій» допоможе вам в цьому. Індикатори покажуть концентрацію алкоголю і ви зможе дізнатися, в нормі вона або навпаки. Штрафи за водіння в нетверезому вигляді жорсткі, але справедливі. Ви можете отримати позбавлення прав і навіть свободи, тому краще скористатися алкотестером до початку руху на дорозі.

Що таке брелок-алкотестер «Тверезий водій»?

брелок алкотестер тверезий водійПристрій мініатюрне, ви не помітите брелок в свою кишеню. Працює він у такий спосіб: показує концентрацію алкоголю в одиницях BAC (Blood Alcohol Concentration), коли ви в нього повіє. Алкотестер допоможе вам визначити, п’яні ви так, що вам не можна водити автомобіль, а ліхтарик врятує, якщо потрібно щось знайти, коли немає світла.

Назріває питання про те, хіба людина не зможе сам зрозуміти, п’яний він чи ні? Тут все не так просто. Можлива ситуація, що ввечері було гарне застілля, а рано вранці треба їхати. Ви поспали, але алкоголь може перебувати в небезпечній, для водіння, концентрації. Використовуючи алкотестер, ви легко визначите, чи небезпечно процентне співвідношення для водіння. Так ви уникнете штрафів ГИБДД і забезпечите себе від можливої ​​аварії.

Як працює брелок-алкотестер «Тверезий водій»?

Робота алкотестера полягає в 20-ти секундної перевірки концентрації алкоголю. Алгоритм виглядає так:

  1. Увімкніть алкотестер і утримуйте кнопку включення, поки індикатор зеленого кольору не засвітиться;
  2. Притримуючи кнопку, з відстані від 1 до 2 см дуйте в алкотестер протягом 4-5 секунд;
  3. Притримуючи кнопку, дочекайтеся 15 секунд, поки відповідний індикатор засвітиться.алкотестер брелок з ліхтариком

Що означає світло кожного з індикаторів:

  • Якщо світиться тільки зелений — у вас 0 до 0,02% BAC (Безпечно);
  • Якщо світиться жовтий — від 0,02% до 0,05% BAC (Обережно, краще утриматися від поїздки);
  • Якщо світиться червоний і жовтий, значить gt; 0,05% BAC (Їхати заборонено).

Не забудьте, що свідчення алкотестера #8212; не є доказами для ДАІ, тому використовуйте пристрій тільки в особистих цілях. Перевірку на алкоголь робіть не раніше, ніж через 30 хвилин після вживання. Важливо спостерігати за миготінням індикаторів, якщо червоний і жовтий блимають #8212; пора замінити батарейки.

Переваги брелока-алкотестера «Тверезий водій»

Крім того, що алкотестер виконує свою пряму функцію — перевірку концентрації алкоголю, ви також зможете використовувати його як ліхтарик, коли на вулиці темно чи ні світла в машині. Ще він оснащений міцним брелоком для ключів і виглядає стильно і сучасно, що тільки порадує власника.

Відгуки про брелок-алкотестер «Тверезий водій» переважно позитивні, тому що багато водіїв змогли, завдяки пристрою, уникнути проблем на дорозі. Інші довго не могли знайти подарунок чоловікові, друга, брата або батька на свято і вибрали даний брелок.

Де купити алкотестер «Тверезий водій»?

брелок алкотестер відгукиВажливо пам’ятати, що такі товари повинні бути придбані тільки на сайтах офіційних постачальників щоб не купити підробку, яка може привести до не дуже гарних наслідків. Пам’ятайте, що вчасно попереджений водій — менше аварій і запорука безпеки на дорогах. Краще кудись спізнитися, але прийти в себе і посидіти вдома, на роботі, в гостях, ніж їхати п’яним і потрапити в дурну аварію.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий