Renumax — засіб для видалення подряпин на кузові автомобіля без фарбування і полірування. Відгуки покупців. Інструкція, рекомендації де купити за низькою ціною.

Renumax для видалення подряпин на авто відгуки покупців

Сайт офіційного виробника

Кожен автомобіліст напевно стикався з тим, що на кузові машини з’являлися дрібні подряпини і відколи. Як правило, ремонт невеликих ушкоджень коштує не так вже дешево, але ж так не хочеться віддавати гроші за таку дурницю … Але і автомобіль свій хочеться підтримувати в ідеальному стані.

Renumax — засіб для швидкого видалення подряпин на машині

Видалення глибоких і дрібних подряпин на кузові Вашого автомобіля без фарбування і полірування тепер стало можливим, завдяки унікальному засобу — Renumax (Ренумакс)! З Renumax Вам не доведеться через кожної дрібної подряпини їхати в автомайстерню і віддавати купу грошей за ремонт. Тепер Ви зможете своїми руками видаляти дрібні подряпини на автомобілі, про що і свідчать численні відгуки покупців!

  • Максимальна простота в застосуванні дозволяє використовувати засіб Renumax навіть тим автовласникам, які погано розбираються в ремонті машин.
  • З Ренумаксом Ви забудете про дорогих процедурах реставрації кузова кожен раз, як на ньому будуть з’являтися дрібні подряпини.
  • Результат Ви зможете помітити вже через 10 хвилин після нанесення засобу на пошкоджену ділянку кузова! Більше Вам не доведеться цілодобово чекати, поки схопиться фарба.
  • Використовувати склад для видалення подряпин на машині Renumax Ви зможете в будь-якому місці — будь то критий гараж або вулиця. Склад однаково ефективний в будь-яких умовах, швидко схоплюється і не вимагає попередньої довгої підготовки покриття.
  • Renumax підходить для всіх кольорів, що значно полегшує процедуру реставрації покриття.
  • Склад є водостійким і нетоксичним, має нейтральний запах. Це дозволяє використовувати даний засіб навіть людям, схильним до алергії або страждаючим захворюваннями дихальних шляхів.
  • Результат буде триматися довго завдяки глибокому проникненню величезної кількості мікрочастинок в пошкоджену ділянку кузова.
  • Ренумакс обійдеться вам дешевше, ніж усунення навіть однієї подряпини в автомайстерні. Засоби вистачає надовго, так як витрачається воно дуже економно.видалення подряпин на кузові автомобіля без фарбування

Принцип дії і склад кошти Ренумакс

До складу засобу для боротьби з різного роду подряпинами на кузові автомобіля Renumax не належать шкідливі хімічні компоненти, що пояснює повну безпеку використання даного засобу.

Механізм дії цього складу полягає в тому, що відразу ж після нанесення засобу мікрочастинки Renumax заповнюють пошкоджені ділянки кузова, що робить поверхню ідеально гладенькою. Далі вони починають взаємодіяти з полімерними частинками фарби, що сприяє відновленню кольору. Завдяки такому механізму на пошкодженій ділянці кузова не залишається ні опуклостей, ні заглиблень.

У комплекті йде спеціальна губка, якої дуже просто і зручно наносити Renumax.renamax для видалення подряпин

Інструкція по використанню

Видалення дрібних подряпин на кузові машини буде досить простим, якщо слідувати інструкції.

Для початку потрібно ретельно вимити пошкоджену ділянку кузова, після чого просушити його і витерти м’якою тканиною. Потім обов’язково знежирте поверхню ацетоном — це буде сприяти кращому схоплюванню кошти.

Далі візьміть губку і обережно нанесіть перший шар засобу на подряпину. Зачекайте 10 хвилин. Після закінчення цього часу дрібні частинки повинні будуть заповнити пошкоджене місце і відновити первісну фактуру. При необхідності можна нанести ще один шар засобу Renumax.

Поспішайте замовити цей унікальний склад для усунення подряпин на кузові автомобіля на офіційному сайті — і Ви не пошкодуєте! Спробувавши один раз засіб Renumax, Ви більше не захочете здавати свій автомобіль в ремонт, як тільки на кузові з’являться незначні дефекти. Відносно низька вартість і висока ефективність даного засобу пояснюють з кожним днем ​​дедалі більшу популярність Renumax як серед звичайних автомобілістів, так і серед досвідчених автослюсарів.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий