Сонцезахисний антибліковий козирок для авто Clear View. Відгуки автовласників. Як ним користуватися? Інструкція та рекомендації щодо застосування

Антибліковий козирок Clear View відгуки, огляд

Сайт офіційного виробника

Дуже часто автомобілісти відчувають масу незручностей через появу відблисків. Вони можуть виникати через яскравого сонячного світла, сильного світіння дороги після дощу або снігу. Нерідко саме ці природні явища стають причиною серйозних аварій на дорогах.

Уникнути таких наслідків вам допоможе антибліковий сонцезахисний козирок для авто «Clear View». Завдяки цьому автомобільному аксесуару ви будете почувати себе на дорозі абсолютно комфортно і безпечно.

Що собою являє «Clear View»?

Сонцезахисний козирок для авто Clear View

Clear View — це не просто аксесуар, а унікальна система захисту, яка складається з двох козирків. Перший (сірий) захистить вас від яскравих сонячних променів, другий (жовтий) не дасть світла фар зустрічних транспортних засобів засліпити вас вночі.

Обзор Антибликовый козырек для автомобиля HD Vision Visor Clear View cut1Крім того, козирок є дуже міцним, так як виконаний з високоякісного пластику і полікарбонатною смоли.

Ефективність сонцезахисного козирка для автомобіля день / ніч підтверджена відгуками багатьох автомобілістів.

Отзывы владельцев автомобиля GeelyВам більше не доведеться жмуритися і напружувати зір.

Обзор антибликовый козырек для автомобиля HD Vision Visor (Clear View)Комфортна їзда вам забезпечена навіть при тривалій подорожі.

Переваги сонцезахисного козирка

Чим відрізняється захисний козирок від сонця для автомобіля від подібних йому аксесуарів, запитаєте ви. Справа в тому, що він не закриває водієві огляд, дозволяючи уважно стежити за рухом зустрічних авто. Також козирок має високі показники антибликовой захисту.

Солнцезащитный антибликовый козырёк для авто HD-Visor экран Clear View обзорВін до 72% блокує світло фар зустрічних транспортних засобів, і до 80% — ультрафіолетове (сонячне) випромінювання.
Сонцезахисний козирок для авто Clear View
Таким чином, незважаючи на час доби і пору року ви будете абсолютно чітко бачити дорогу.

Серед інших особливостей, які ви зможете оцінити, купивши цей козирок, можна відзначити наступні:

  • практичність (легко монтується до штатного козирка за рахунок наявності регульованого кріплення);
  • універсальність (можна прикріпити до стандартного козирка будь-якої марки авто);
  • простота використання (знадобиться всього один рух руки, щоб відкинути козирок).

Особливості конструкції сонцезахисного козирка для авто «Clear View»
Аксесуар цей має порівняно невеликі габарити:

  • товщина — 2 мм;
  • ширина — 11 см;
  • довжина — 32 см.

Козирок дуже легкий (його вага всього 175 грам).

АНТИБЛИКОВЫЙ козырек для авто HD Visor. Cолнцезащитный антибликовый козырекНавіть при використанні дзеркала заднього виду, він не буде заважати панорамному огляду. Надійна конструкція даного аксесуара захищає його від провисання, не допускаючи появу неприємного скрипу.
Сонцезахисний козирок для авто Clear View
Тепер ваш зір буде огороджено від відблисків, як в денний, так і в нічний час доби. Навіть туман не стане вам на заваді на дорозі!

Як встановити сонцезахисний козирок для авто «Clear View»?

Завдяки простій конструкції з установкою Clear View впорається навіть маленька дитина. Щоб закріпити його на стандартному козирку свого авто вам не знадобиться додаткових інструментів. Досить відрегулювати ширину кліпси на телескопічною панелі і встановити аксесуар на штатний козирок транспортного засобу.
Сонцезахисний козирок для авто Clear View
Далі ви будете вибирати тільки колір лінз, в залежності від часу доби і погодних умов. З таким козирком від сонця в машині ви легко і безпечно скорите навіть довге дорожнє відстань!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий