Світлодіодні ковпачки це спеціальна насадка, яка вдягається на ніпель автомобіля, велосипеда або мотоцикла. Відгуки покупців. Притягайте погляди на дорозі!

Світлодіодні ковпачки на ніпель автомобіля і велосипеда

Сайт офіційного виробника

Сучасні автомобілісти, мотоциклісти і навіть власники велосипедів дуже багато уваги приділяють зовнішнім виглядом свого «залізного коня». Всього кілька простих деталей здатні зробити будь-який автомобіль унікальним, що вигідно відрізняється від всіх інших.

Світлодіодна насадка на ніпель

Неоновий ніпель — нове віяння в автомобільній моді. Світлодіодне підсвічування підійде до вашої машини, мотоцикла або велосипеда. З нею ви будете ловити погляди, захоплені — від перехожих, заздрісні — від водіїв попутного транспорту. Ефект палаючого колеса не залишить байдужим нікого.світлодіодні ковпачки

Особливості світлодіодних ковпачків на ніпель

Світлодіодні ковпачки на ніпель автомобіля, велосипеда і мотоцикла абсолютно однакові. Підходять до будь-якого виду колісного транспорту, мають різні кольори. Вони служать дуже довго, не втрачають яскравості і не зношуються. Підсвічування починає працювати, коли колесо приводиться в рух.

Світиться насадка на ніпель працює від батарейок, заряду яких вистачає на 2-3 місяці, адже при зупинці колеса підсвічування гасне, ніж заощаджує енергію. Пристрій компактний і легкий, довжиною близько 6 см, вагою 5-7 р комплектації передбачені 3 батарейки і перехідник ніпель-золотник.велосипедний ніпель світлодіодний

Світлодіоди горять тільки в темний час доби, а коли світло вони не діють, для економії батарейок. Корпус насадок водонепроникний і морозостійкий, тому дощ і холод не завадять яскравою поїздці!

Колеса автомобіля, велосипеда або мотоцикла, на які надіті світлодіодні ковпачки видно за кілька сотень метрів навіть в туманну і дощову погоду. Світіння починається відразу після того, як швидкість колеса досягає 10 км / ч.світиться насадка на ніпель

Як поставити світяться ковпачки на колеса і де їх купити

Щоб встановити світиться ніпель на колесо, потрібно мінімум часу. Для цього потрібно:

  1. вставити батарейки в ковпачок;
  2. відкрутити ніпель камери;
  3. загорнути насадку прямо на ніпель;

Установка завершена! Насадка почне працювати в темний час доби відразу під час руху коліс.світлодіодні ковпачки на колеса велосипеда

Сяючі ковпачки дуже популярні серед власників різного засобів пересування. Цим нерідко користуються шахраї і продають неякісні підробки, які виходять з ладу відразу після застосування, не пропрацювавши і 2-3 годин. Батарейки в таких пристроях сідають через добу.

Щоб убезпечити себе від непотрібної покупки, потрібно купувати світлодіодні ковпачки тільки на офіційному сайті виробника. Там ви зможете замовити 100% якісний світлодіодний велосипедний ніпель, який підійде не тільки до велосипеда, а й для авто і до мотоцикла.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий