Активатор клювання FishHungry. Відгуки рибалок. Склад, інструкція із застосування. Рекомендації де купити. З FishHungry навіть сита риба буде клювати як голодна!

Активатор клювання FishHungry відгуки, склад, де купити

Сайт офіційного виробника

Результат вдалої риболовлі залежить від багатьох факторів: погоди, часу доби, пори року та ін Прикро, коли відправившись на ловлю, виявляєш, що риба не клює. Багато рибалок задаються питанням: що робити, якщо зовсім немає клювання?

Активатор клювання FishHungry

Активатор клювання FishHungry #8212; новинка в риболовецькій галузі. Приманка привертає рибу на місце лову і викликає у неї найсильніший апетит. Засіб діє як на маленьку, так і на велику рибу, тому ви не підете з риболовлі без трофеїв. Далі ви докладніше дізнаєтесь про активаторі клювання і зможете прочитати реальні відгуки про FishHungry.активатор клювання fishhungry

Як використовувати активатор клювання FishHungry

Для приготування прикормки вам необхідно: 1 пакет приманки для риби FishHungry, 0,5 л води, підгодовування. Розчинити 5 мл (1 пакет) у воді і додайте отриману рідину в 2 — 2,5 кг прикормки.

Щоб використовувати засіб при лові на живу наживку, воблери і блешні, опустіть приманку на кілька секунд в приготований по вищеописаному способу розчин. Упаковки з 5 пакетів вистачить більш ніж на десять кілограмів підгодовування.

Як працює приманка FishHungry

В приманку FishHungry додані особливі феромони, які впливають на поведінку риби. Італійські вчені синтезували спеціальні діючі речовини ще 5 років тому. Проведені дослідження показали приголомшливі результати. Риба стрімко вистачає приманку, навіть будучи ситим і в несприятливий для лову період.приманка для риби fishhungry

Судячи з відгуків про FishHungry, активатор відмінно працює в різні пори року, незалежно від типу водойми.

Тренування з MEGAMIXПриманка показала свою ефективність при ловлі всіх видів риб на вудку, фідер і інші пристосування для рибного лову. Наносити активатор можна на живу наживку, на штучні блешні і на приманки спінінгів з силікону і пластика.

Переваги приманки-активатора клювання FishHungry

Приманка для лову риби FishHungry недавно з’явилася на російському ринку, але вже користується небувалою популярністю. Цей факт пояснюється великою кількістю переваг FishHungry:fish hungry

  • Залучення риби з далеких відстаней;
  • Стимуляція апетиту навіть у ситій риби;
  • Ефективність в будь-яких водоймах;
  • Дія доведено вченими і підтверджено сертифікатом якості.

Відгуки рибалок про FishHungry також доводять дієвість активатора клювання. Унікальна особливість засоби — принаджування різних видів риб з далеких відстаней на місце, де ви плануєте рибалити.

Де купити активатор клювання FishHungry

Купувати активатор клювання потрібно на офіційному сайті виробника, в іншому випадку, ви ризикуєте придбати абсолютно марна засіб. Багато рибалки, які хотіли купити FishHungry, попалися на виверти шахраїв. Про це говорять негативні відгуки про активаторі клювання FishHungry.

Недобросовісні продавці обіцяють низькі ціни за активатор, але такі кошти не виправдовують очікування покупців. Будьте обережні, підробка не гарантує тих властивостей, які тут описані.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий