Double Fish — активатор клювання. Відгуки рибалок. Інструкція по застосуванню. Рекомендації де купити. Подаруйте собі грандіозний улов з приманкою Double Fish!

Рибальська приманка Double Fish відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Риболовля — одне з улюблених занять багатьох чоловіків. Вона добре заспокоює нерви, дає можливість відпочити душею і тілом від міської суєти, поспілкуватися з товаришами. Але все ж головною метою такого заняття є смачна рибка, яку далеко не завжди вдається наловити в потрібній кількості. Іноді риба зовсім не клює.

Double Fish. Развод нашего брата. Часть 2Як же з цим тоді бути?

Приманка для лову риби Double Fish

За відгуками багатьох чоловіків, які захоплюються риболовлею, чудовим засобом для поліпшення клювання є рибальська принада Double Fish.

Цей активатор клювання, який був розроблений групою вчених з Італії, приманює будь-яку рибу навіть здалеку і змушує активно заковтувати наживу. У порівнянні з іншими принадами для риболовлі, засіб Double Fish має масу переваг.

  • Завдяки спеціально розробленим хімічної речовини в складі риби починають активно підпливати до місця наживи. На відміну від звичайних приманок для лову риби, які продаються на ринках і в спеціалізованих магазинах для рибалок, Double Fish змушує рибу припливати до місця лову навіть з дуже далеких відстаней, незважаючи на погодні умови.
  • Спеціальна речовина для обробки наживки викликає у риб дикий апетит і змушує відразу ж заковтувати будь-яку приманку навіть у тих випадках, коли вони не відчувають сильного почуття голоду. Це дозволяє використовувати практично будь-яку наживку, навіть штучну.
  • Приманка Double Fish діє абсолютно на всіх риб. Тому, поки сусіди будуть задовольнятися тільки лише дрібними рибками, які рідко трапляються на гачок, Ви зможете постійно ловити навіть великих щук і лящів.
  • Активатор клювання Double Fish є повністю безпечним як для навколишнього середовища, так для риб і здоров’я людини. Риба, спіймана за допомогою такої приманки, не буде нічим відрізнятися від тієї, що ловилася звичайним способом. Натуральні речовини в складі дозволяють використовувати приманку без найменших побоювань за своє здоров’я і екологічну обстановку в водоймі.Double fish
  • Використовувати набір для риболовлі Double Fish можна абсолютно у всіх водоймах, починаючи з морів і закінчуючи невеликими річками або ставками. Такий активатор клювання діє на риб на фізіологічному рівні, тому ніякі зовнішні чинники (включаючи навіть невідповідну для риболовлі погоду) не зможуть перешкодити хорошому кльову.
  • Відносно невисока ціна на активатор клювання Double Fish відкриває можливість практично для кожного рибалки пізнати радість по-справжньому успішної риболовлі. Всього однієї упаковки приманки Double Fish вистачить на цілих 3 рази!Double fish приманка

Принцип дії і склад набору Double Fish

Рибальська приманка double fishНабір для риболовлі Double Fish включає в себе приманку-аттрактант і спеціальну речовину для обробки наживки для риби. І приманка, і речовина для обробки герметично запаковані в окремі світлонепроникні пакети, тому своїх властивостей вони не втрачають.
Принцип дії спеціального набору для лову риби Double Fish досить простий. Приманка-аттрактант змушує косяки риб долати навіть великі відстані, щоб прийти до місця лову. Це досягається завдяки що входять до складу спеціально розробленим речовин, які дуже схожі на природні феромони риб.

Речовина, яким обробляється наживка, містить всі необхідні організму риби мікро- і макроелементи. Саме воно і змушує риб відчувати непереможне почуття голоду і відразу заковтувати практично будь-яку наживу. Це забезпечує постійний кльов.

Інструкція по використанню

Використовувати риболовну приманку Double Fish досить просто. Для початку слід приманити рибу до місця передбачуваного лову.

Double Fish супер приманка, приманка для ловли рыбы, супер клевДля цього необхідно відкрити упаковку з підгодовуванням і додати невелику кількість вмісту в воду. Поки риба буде припливати до потрібного місця, займіться підготовкою наживки.

Для цього приблизно в 0,5 л води необхідно розвести близько 5 г суміші і ретельно розмішати. В отриманий склад потрібно занурити штучну або справжню наживку і відразу ж насадити її на гачок. Хороший лов не змусить себе довго чекати!

З активатором клювання Double Fish Ви зрозумієте, що рибалка може приносити не тільки душевне заспокоєння, але ще і велика кількість смачної риби! Замовляйте риболовну приманку Double Fish на офіційному сайті і насолоджуйтеся плідної риболовлею в будь-яку погоду!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий