Dynamite Effect — найпотужніший активатор клювання для риболовлі в світі. Інструкція як користуватися активатором. Ловіть в рази більше риби з Dynamite Effect!

Dynamite Effect — активатор клювання. Відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Іноді навіть бувалих рибалок осягають невдачі на рибалці. Щоб принести додому хоч якийсь улов, потрібно добре розбиратися, в яких місцях ловити рибу, яку пору для цього сприятливо і яка наживка припаде до смаку тієї чи іншої риби.

Dynamite Effect — найпотужніший активатор клювання в світі

З італійським активатором клювання для риболовлі ці фактори не потрібно враховувати! Dynamite Effect — запатентована розробка італійських вчених.

DYNAMITE EFFECT Самый мощный активатор клева в миреЗ ним ви не будете замислюватися, де і коли найкраще ловити рибу. Будь-яке водоймище, будь то озеро, річка або море, підійде для риболовлі. І це незалежно від часу доби і сезону.активатор клювання

Як діє Dynamite Effect

При створенні даної приманки вчені використовували комплекс рідкісних біологічних компонентів. Dynamite Effect впливає на мозок риб особливим чином, завдяки чому вони починають збиватися в зграї. У них з’являється сильний апетит і притупляється інстинкт самозбереження. Позитивні відгуки рибалок про активаторі клювання і рекомендації фахівців підтверджують високу ефективність.

Науково доведено, що будь-яка риба здатна вловлювати різні речовини на відстані кількох кілометрів.

DYNAMITE EFFECT — активатор клеваАктиватор клювання для риболовлі викликає сильний апетит у риб, змушує їх збиратися в косяки і плисти до джерела збудження, тому ви завжди будете приходити з риболовлі з великим уловом.

Унікальний склад активатора клювання підібраний так, що дія поширюється на всі види риби, незалежно від місця проживання. Засіб являє собою рідке речовина, упаковане в металізовані поліетиленові пакетики по 5 мл. Однієї упаковки вистачає на 5-20 раз, в залежності від виду риби і обсягу підгодовування.dynamite effect

Як користуватися активатором клювання Dynamite Effect

Перед тим як використовувати активатор клювання, рекомендується прочитати інструкцію до Dynamite Effect:

Для мирних риб (короп, плітка, карась, сазан і ін.): Змішайте з будь-підгодовуванням 1 пакетик активатора клювання, з розрахунку 1 пакетик на 2 кг прикормки.

Для хижих (минь, щука, окунь, сом і ін.): Обробіть штучні або натуральні приманки активатором клювання.активатори клювання для риболовлі

Ви можете обробляти живу наживку активатором клювання. Для цього вилийте рідину з пакетика в невеликій кількості води і опустіть в отриманий розчин наживку на пару секунд.

Після того як підгодовування буде готова, ви можете вирушати на риболовлю з будь-якими снастями, якими звикли рибалити.

Активатор клева fishhungry голодная рыба видеоПам’ятайте, що активатор клювання працює в будь-який час доби, круглий рік і на будь-якій водоймі.

Де купити активатор клювання Dynamite Effect

Якщо ви бажаєте купити активатор рибного клювання, який дійсно працює, замовляйте Dynamite Effect тільки на офіційному сайті. Шахраї пропонують підробки за низькими цінами, але вони абсолютно марні.

Тільки на сайті виробника можна купити активатор клювання для риби, винайдений в Італії і минулий безліч тестових випробувань. З Dynamite Effect рибалка завжди буде вдалою.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий