Funny Bricks — дитячий розвиваючий конструктор шестерінки. Відгуки покупців. Рекомендації де купити за найвигіднішою ціною. Подаруйте дитині розвага!

Дитячий 3D конструктор Funny Bricks відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Багатьом батькам доставляє великих труднощів посадити свою дитину за стіл і змусити готуватися до школи. Як правило, більшість діток відрізняються непосидючістю і примхливістю. Деяких навіть не змусиш грати самостійно — їм весь час нудно! Все це забирає багато часу і нервів у батьків. Що ж робити?

Конструктор Funny Bricks

Вирішити проблему може допомогти покупка унікального дитячого розвиваючого 3d конструктора Funny Bricks! Ця іграшка вже встигла завоювати багато позитивних відгуків від задоволених батьків. Чим же цей конструктор відрізняється від тих, які можна побачити сьогодні на магазинних полицях?

 • дитячий розвиваючий конструктор funny bricksFunny Bricks — це перший активний конструктор з обертовими шестерінками! Саме ця особливість вигідно відрізняє його від інших конструкторів для дітей.
 • З Funny Bricks у Вашого чада буде розвиватися не тільки логічне просторове мислення, але ще моторика і творчі навички. Адже цікаві механізми змушують інтенсивно думати навіть дорослих, не кажучи вже про дітей!
 • Конструктор складається з великої кількості різноманітних деталей, тому у Вашої дитини буде можливість скласти більше 18 складних фігурок і механізмів!
 • З Funny Bricks Ви отримаєте можливість весело проводити час разом зі своєю дитиною! Конструктор цікавий для дорослих так само, як і для дітей.
 • З конструктором Funny Bricks Вашій дитині буде набагато легше і цікавіше вивчати кольору.
 • Ви завжди зможете ускладнити завдання для дитини, використовуючи кілька комплектів конструктора.
 • Харчування від пальчикових батарейок робить використання даного конструктора безпечним для дітей. Адже для того, щоб показати, як обертаються зібрані механізми, зовсім не потрібно підключати їх до електричної мережі!
 • Деталі конструктора Funny Bricks не мають характерного неприємного запаху пластмаси. Набір є безпечним для дітей, так як не виділяє в повітря токсинів, що підтверджено фахівцями.
 • Доступна ціна на конструктор порадує більшість батьків, які хочуть в одній іграшці поєднати і користь, і радість для своєї дитини!
 • Конструктор Funny Bricks зроблений з матеріалу високої якості. Навіть не сумнівайтеся в тому, що він прослужить Вам дуже довго! Як показує практика, навіть при бажанні поламати деталі, виходить це далеко не у кожної дитини!
 • При покупці хоча б одного набору конструктора для дітей Funny Bricks Ви в подарунок отримаєте конструктор-липучку Fur Ball!конструктор funny bricks

Що входить в комплект конструктора Funny Bricks

У комплект конструктора Funny Bricks входить 81 деталь блоків, які збираються за принципом пазлів. З деталей одного комплекту Ви можете зібрати більше 15 варіантів фігур!

Докладна інструкція російською мовою з барвистими картинками підкаже, як правильно і швидко зібрати той чи інший механізм.
До кожного набору конструктора Funny Bricks додається сертифікат безпеки EN71.дитячий конструктор

За спеціальною пропозицією, замовивши конструктор Funny Bricks, Ви БЕЗКОШТОВНО отримаєте конструктор-липучку Fur Ball! Це набір з химерних кульок 8 кольорів, які легко збираються в фігурки одними тільки дотиками!

Поспішайте замовити цей дивовижний конструктор на офіційному сайті! Це відмінна розвиваюча іграшка, яка підійде для дітей від 3-х років, а також буде відмінним варіантом проведення часу зі своїми дітьми для дорослих! Замовляючи товар на офіційному ресурсі, Ви забезпечите себе не тільки від підробок, але і від поставки конструктора в неповній або неправильної комплектації, що часто буває при покупці на сторонніх ресурсах. Конструктор Funny Bricks — це весело, цікаво і корисно одночасно!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий