Зимовий активатор клювання Fish XXL допоможе збільшити улов в кілька разів — відгуки покупців, склад, інструкції застосування, чесне думка про цей товар.

Fish XXL — відгуки, правда про зимовий активатор клювання

Сайт офіційного виробника

Кожен рибалка, вирушаючи на рибний промисел в зимовий час намагається озброїтися найкращими і якісними снастями і пристосуваннями, які можуть забезпечити високий улов. Але трапляється, що незалежно від місця, часу і навичок рибалки клювання відсутня. У такі моменти кожен чоловік засмучується, адже провести взимку на морозі 4 або 5 годин, не отримавши пристойного улову — мало приємне проведення часу.

Активатор для зимового кльову Fish XXL

Інноваційний відкриття в світі приманок для риби, активатор для зимового кльову Fish XXL у вигляді спрею є відмінним засобом для залучення риби різних видів до вашої приманки.

Активатор для зимового кльову Fish XXL

За результатами численних досліджень, а також згідно з відгуками відомих рибалок і простих любителів, приманка привертає увагу риби, завдяки впливу унікального складу на центри нюху мешканців водойм. Використовуючи препарат можна назавжди забути про довгі пошуках «рибного» місця, тривалих переходах з лунки на лунку і про невдалі дні, коли уловом не вдається побалувати навіть сусідську кішку.

Причини для придбання

Відповідно до заяв виробника, в складі препарату містяться унікальні привабливо пахнуть для риб компоненти, які впливають на рецептори нюху у риби і змінюють її поведінку. Фактори навколишнього середовища, такі як температурний режим води і атмосферний тиск не мають жодного впливу на рибу, а відгуки рибалок говорять про те, що спрей Fish XXL змушує рибу будь-яких видів в прямому сенсі полювати за обробленої приманкою.

Спрей активатор клювання Fish XXL

У активатора є ряд переваг, які вирізняють їх серед конкурентів.

Активатор клювання зимовий Fish XXL продається за низькою вартістю тому купивши його можна істотно підвищити якість рибної ловлі, при цьому витративши мінімум коштів, отримавши ряд позитивних властивостей:

  • спрей ефективний, що підтверджують не тільки відгуки рибалок, а й сертифікати якості відповідного зразка;
  • засіб універсально, тому його можна використовувати для лову як хижаків, так і мирних видів риб;
  • компактний формат, не займе багато місця в ящику для рибальських снастей, і завжди виявиться під рукою в потрібну хвилину;
  • легкість у використанні не вимагає наявності спеціальних навичок, що дозволяє з легкістю обробляти наживку в умовах морозів;
  • пробудження апетиту навіть у риби ситого, неактивній і обережною.

Дія приманки починається через 10 хвилин, тому якщо у водоймі є хоч якась риба, вона обов’язково клюне, а вам залишиться тільки підсікати вчасно і сортувати улов.

склад

Протягом трьох років фахівці проводили дослідження в ході яких визначили який склад кошти для залучення риби надає максимально дієвий ефект. У підсумку, на ринок був випущений спрей Fish XXL.

склад активатора клювання Fish XXL

Даний продукт ідеально підходить для зимової риболовлі, так як спрей Fish XXL допомагає поліпшити клювання і спонукає рибу до дії, завдяки вмісту в складі високоякісних компонентів:

  • конопляну олію — відмінно впливає на риб сімейства коропових, що підтверджується не тільки дослідженнями, а й самими рибалками;
  • білок кальмара — справляє надзвичайно сильний вплив на білого амура, миня, сома і окуня;
  • кафрский лайм — компонент екзотичного походження, але при цьому відмінно припаде до смаку Карпу, сазанові, лящеві і окуня;
  • слонячий часник — ефективний компонент, якщо ви поставили собі за мету вивудити щуку, коропа, карася або ляща.

Такий унікальний чотирьохкомпонентний склад дозволяє одним засобом привернути відразу кілька видів риби. Це не тільки зручно, але й досить актуально, так як сучасний темп життя не дозволяє приділяти улюбленому заняттю багато часу, необхідного для вивудження всіх шуканих видів риби.

Інструкція

Інструкція по застосуванню активатора клювання Fish XXL досить проста. Вам необхідно насадити наживку на гачок, будь то мотиль, личинка, кукурудза або блешня, покрити її засобом, за допомогою декількох натискань на розпилювач, занурити наживку в воду і чекати клювання. При укладанні наживки в мирну воду, обробку слід проводити від 2 до 4 разів, а при закиданні наживки для лову хижака або обережних видів риби — від 7 до 8 разів.

інструкція із застосування Fish XXL

Після 3 клювань слід обробити наживку спреєм повторно, для освіження запаху. Обробляючи наживку своєчасно, можна отримати колосальний задоволення від проведеного часу на рибалці, отримавши при цьому значну кількість риби. Такий спосіб обробки наживки ідеально підходить для зимової риболовлі, саме до такого висновку прийшли рибалки любителі і професіонали в спортивної рибної ловлі.

Де найкраще купувати

Активатор клювання Fish XXL можна купити лише на офіційному сайті компанії виробника за доступною вартості.

Купити препарат в роздрібному продажі в магазинах неможливо, так як продажем займається компанія виробник тільки через офіційний сайт. Купуючи засіб через інші, мало перевірені сайти, можна зіткнутися з підробкою.

Знайти чесні відгуки про Fish XXL не завжди вдається можливим, так як багато несумлінні компанії займаються продажем підробок, тому читаючи коментарі звертайте увагу, чи є посилання на офіційний сайт виробника. Нижче ми наведемо реальні коментарі рибалок, які вже випробували на собі оригінальний продукт, спрей для активізації клювання під час риболовлі зимовий період.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий