Fresh Leg Spa — спрей проти пітливості ніг. Відгуки покупців. Позбавтеся від неприємного запаху і пітливості ніг з новим спреєм Fresh Leg Spa!

Спрей Fresh Leg Spa відгуки покупців, склад, інструкція

Сайт офіційного виробника

Зайва пітливість ніг виникає через грибкових захворювань, носіння тісного та неякісного взуття, неправильного обміну речовин і багатьох інших факторів. У більшості випадків вона супроводжується неприємним запахом, який псує настрій і робить людину закомплексованим. Хочете раз і назавжди позбутися від такої проблеми? Це можливо.

Спрей «Fresh Leg Spa» від пітливості ніг

Спрей «Fresh Leg Spa» — засіб проти пітливості ніг. Завдяки унікальному рослинному складу, спрей позбавить вас від появи шкідливих бактерій і мікроорганізмів, що викликають появу неприємного запаху. З ним ваші ноги будуть здоровими, шкіра стане м’якою, без лущення і тріщин.fresh leg spa

Дія й склад спрея «Fresh Leg Spa»

Препарат для боротьби з пітливістю ніг випускається в різних формах. Спрей «Fresh Leg Spa» ефективний і зручний в застосуванні. Клінічні випробування, що пройшли в науковій лабораторії, довели, що засіб «Fresh Leg Spa» дає 100% результат.

Неприємний запах від ніг з’являється через бактерій, які в результаті своєї життєдіяльності викликають запах. Патогенна мікрофлора, що утворюється на поверхні вологої шкіри стоп — ідеальне місце для їх розмноження.

Дуже часто проблеми не закінчуються одним лише запахом, а супроводжуються лущенням і тріщинами шкіри стоп. Унікальність даного засобу полягає в тому, що він не закупорює пори і потові залози, а усуває саму причину появи неприємного запаху.спрей fresh leg spa

Від впливу спрею «Fresh Leg Spa» мікроорганізми повністю гинуть, шкіра ніг оздоровлюється, стає гладкою і м’якою. На відміну від багатьох інших сучасних засобів для боротьби з пітливістю ніг даний спрей не містить в своєму складі хімічних речовин, не викликає алергії, починає діяти миттєво. Він ефективно:

  • живить шкіру стоп, сприяє регенерації;
  • підсушує верхній шар епідермісу, усуває попрілості;
  • знищує бактерії та грибкові інфекції, які шкодять здоров’ю шкіри ніг.

Засіб насичує шкіру киснем, дозволяє вилікувати захворювання в домашніх умовах назавжди. Підходить чоловікам і жінкам.спрей від пітливості ніг

Інструкція по застосуванню спрею «Fresh Leg Spa»

Використовувати засіб для лікування надмірної пітливості ніг дуже просто. Для цього потрібно:

  • помити ноги з милом і пемзою, видаливши ороговілі частинки шкіри;
  • розпорошити невелику кількість спрея на поверхню шкіри стоп;
  • помасажувати ноги до повного усмоктування засобу.

Щоб швидше домогтися результату, необхідно застосовувати спрей двічі на добу, вранці і ввечері. Курс лікування триває протягом 2-3 тижнів. Відгуки покупців про «Fresh Leg Spa» підтверджують його дієвість і швидкий результат.

Купити «Fresh Leg Spa» можна на сайті виробника. Тільки так ви отримаєте на 100% натуральний засіб, ефект якого гарантований виробником. Справжній спрей має сертифікат якості і схвалений лікарями. Ціна «Fresh Leg Spa» встановлена ​​виробниками, тому на офіційному сайті спрей продається без націнок.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий