Hollywood Smile — відбілюючий олівець для зубів. Відгуки покупців, інструкція як ним користуватися. Стати володаркою білосніжної усмішки з Hollywood Smile!

Hollywood Smile олівець для відбілювання зубів відгуки

Сайт офіційного виробника

Ні для кого не секрет, що красиві білі зуби багато в чому визначають ставлення до людини в суспільстві. Далеко не всіх природа нагородила ідеальною білизною зубів. Куріння, міцну каву і чай, неправильне харчування і недостатній догляд за зубами — все це неминуче призводить до потемніння емалі. Відбілювання в клініці коштує чималих грошей, тому не кожному воно по кишені. Що ж робити?

Відбілюючий олівець для зубів Hollywood Smile

Рішенням проблеми є використання відбілюючого олівця для зубів Hollywood Smile, відгуки про який вже встигли залишити багато задоволені результатом люди. Даний засіб добре тим, що його може використовувати кожен, не вдаючись до допомоги професіоналів. Олівець для відбілювання зубів Hollywood Smile є справжнім проривом в області стоматології. У чому ж його переваги перед іншими сучасними способами відновлення кольору зубної емалі?

  • Використання олівця дозволяє очистити зубну емаль в досить стислі терміни. Всього декількох процедур вистачить для того, щоб повністю відбілити навіть дуже пожовклі зуби.

    Dr Smile V2 відбілювання зубів    Якщо ж емаль не така темна, то зуби стануть ідеально білими вже після першої або другої процедури. В цілому ж результат буде в будь-якому випадку помітний вже після першого застосування.
  • Відбілювання зубів за допомогою олівця Hollywood Smile можуть виробляти як жінки, так і чоловіки. Навіть люди з дуже чутливими зубами можуть без побоювання користуватися даними засобом. На відміну від багатьох сучасних методів, даний олівець відбілює зуби дуже дбайливо, не пошкоджуючи при цьому емаль. Цього не можна сказати навіть про дорогої процедури лазерного відбілювання в спеціалізованій клініці.
  • Використовуючи Hollywood Smile, Ви зможете навіть контролювати рівень білизни зубів. Далеко не всім хочеться мати прямо білосніжні зуби. Декому дуже кортить просто очистити емаль до її природного кольору. Олівець дозволяє легко це зробити!
  • Ціна на відбілюючий олівець для зубів Hollywood Smile відносно низька порівняно з іншими засобами і методами відбілювання. Тому дозволити купити собі такий олівець може практично кожен. Тим більше, що кошти вистачає надовго, так як витрачається олівець досить економно.відбілюючий олівець для зубів

Склад і принцип дії олівця Hollywood Smile

У складі олівця для відбілювання зубів Hollywood Smile немає нічого такого, що може завдати шкоди. Цим і пояснюється безпеку використання даного засобу. Основним діючим компонентом є безкислотний пероксид. Це унікальна речовина здатне проникати в зубну емаль, забезпечуючи досить ефективне відбілювання не тільки на поверхні зубів, але ще й зсередини.

Крім пероксиду до складу олівця також входять допоміжні компоненти, такі як гелеутворювач, гліцерин, тріетанол амін і перцева м’ята. Олівець має приємний м’ятний аромат, тому його використання не викликає ніякого дискомфорту.

Як користуватися олівцем

Як користуватися відбілюючим олівцем для зубів Hollywood Smile? Немає нічого простіше! Спочатку слід обполоснути ротову порожнину чистою водою, після чого ретельно витерти зуби м’якою серветкою. Далі відкрутіть олівець і акуратно нанесіть гель на зуби. Засіб слід витримати протягом 15-20 хвилин, після чого ретельно змити водою і обполоснути ротову порожнину.олівець для відбілювання зубів

Частота застосування залежить від початкового стану зубної емалі. Можна наносити засіб до 3х раз в день. Але після того, як емаль стане ідеально білої, слід припинити використання олівця. Під час витримування складу на зубах можна пити і вживати їжу. Важливо врахувати й те, що при наявності в ротовій порожнині відкритих ранок і виразок слід відкласти процедуру відбілювання до повного їх загоєння. Не рекомендується без консультації з лікарем використовувати олівець вагітним жінкам і дітям.

Олівець для відбілювання зубів Hollywood Smile здатний відновити рівний білий колір навіть дуже темною емалі, забезпечуючи при цьому довгостроковий результат без шкоди для здоров’я. Замовляйте цей унікальний олівець на офіційному сайті — і Ви не пошкодуєте!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий