Як правильно застосовувати концентрат Оргонайт і принцип дії препарату на організм. Як швидко схуднути і накачатися до літа за допомогою Orgonite?

Оргонайт (Orgonite) для росту м’язів — відгуки, склад, ціна

Сайт офіційного виробника

У кожного харчового продукту є певна ступінь корисності.

Лікар-дієтолог розповіла, як схуднути швидко і без стресу для організмуЇжа, проходячи через шлунок і кишечник, втрачає частину своїх властивостей, що негативно може позначатися на метаболічних процесах, особливо у тих, що займається спортом.

Вчені в пошуках оптимального кошти для спортивного харчування вивели нову формулу, яка була реалізована в концентраті ORGONITE. Це натуральний препарат, який забезпечує максимальне засвоєння поживних речовин з споживаної їжі.

Сайт официального производителя

Для чого потрібен?

Унікальне засіб Оргонайт активно працює в процесі засвоєння їжі.

Вправи для схуднення Живота. Основний комплекс. Відео прес за 8 хвилин.Це концентрат з корисних амінокислот, вітамінів, мінералів, рослинних стеролів, регуляторів анаболізму, а також компонентів, зрослих біологічну цінність поживних речовин.

ORGONITE діє комплексно, сприяючи прискоренню метаболічних процесів, заповненню нестачі вітамінів. При меншій кількості споживаних калорій м’язова маса наростає швидше. Корисний препарат і для усунення надлишком жиру в організмі.

Сайт официального производителя

Як діє?

Концентрат направлено впливає на всі проблеми в області обмінних процесів. В результаті:

 • Нарощуються і правильно формуються м’язи.
 • Прискорюється метаболізм і поліпшується засвоєння корисних речовин, їжа швидше перетравлюється. Поведені дослідження показують, що при звичайних тренуваннях білкова їжа засвоюється в 2-3 рази гірше, ніж при споживанні Оргонайта. Концентрат буквально «вичавлює» енергію з кожної калорії.
 • Шкідливі елементи, токсини швидше виводяться з організму.
 • Нормалізується мікрофлора кишечника.
 • Поліпшується фізичне самопочуття, підвищується витривалість.

Як працює Оргонайт?

Засіб забезпечує тривалий ефект, який не припиняється навіть при відсутності тренувань.

Сайт официального производителя

Активна формула препарату

Склад ORGONITE збалансований. Кожен компонент посилює загальну дію засоби, органічно доповнює інші. Основні

 •  активний креатин — цей компонент синтезується організмом з їжі. Молекули кератину додатково виробляються після прийому спортивного харчування. Кератінофосфати мають здатність акумулювати енергію. Це особливо необхідно під час інтенсивних фізичних навантажень або спортивних тренувань. Завдяки активному кератину у вас відкриється «друге дихання». Ви станете більше тренуватися і менше втомлюватися.
 • функціональна клітковина — в ній міститься велика кількість харчових волокон. Вони дозволяють знизити рівень «поганого» холестерину в крові.
 • Сухий яєчний білок — джерело вітамінів групи РР, В, Н. Вони допомагають швидко набрати м’язову масу і підтримувати фізичну форму між тренуваннями. Крім цього сухий білок яйця містить залізо, молібден, йод і цинк. До цієї групи поживних речовин відносять: магній, сірої, калій, кальцій, натрій.
 • мальтодекстрин — додаткове джерело енергії. Провокує активне зростання корисних біфідобактерій в кишечнику.
 • екстракт імбиру — знижує обсяг жирових тканин в організмі. Стимулює кровообіг, покращує процес травлення.
 • Лляне насіння — продукт багатий вмістом жирних Омега-3 кислот. Льон сприяє зміцненню тканин суглобів. Завдяки цій властивості компонента знижується ризик отримання травми в ході тренувань. Також насіння льону стимулюють білковий обмін.
 • екстракт часнику — містить S-аллил mercaptocysteine ​​(SAMC) і S-аллил цистеїн (SAC), дані речовини є одними з найбільш потужних антиоксидантів. Рівень всмоктуваності їх в кров #8212; 98%.
 • Ферменти, що покращують процес розщеплення білка — дозволяють отримати з їжі максимум корисних речовин. Компоненти, що відносяться до цієї групи (трипсин, пепсин, бромелайн) розщеплюють молекули білка і сприяють швидкому насиченню організму киснем.

Склад Оргонайта для швидкого обміну речовин

Всі компоненти формули безпечні для здоров’я, мають природне походження.

Сайт официального производителя

Як застосовувати Оргонайт правильно?

Щоб концентрат діяв максимально ефективно, необхідно дотримуватися дозування, дані в інструкції. Рекомендується розводити 2-4 грами порошку ORGONITE в вуглеводно-протеїнової коктейлі і випивати суміш безпосередньо після тренування. У день, коли немає тренування, потрібно споживати таку ж кількість препарату, наприклад, після зарядка або розминки, будь-яких спортивних вправ.

Як застосовувати Оргонайт?

Препарат не має протипоказань. Але краще проконсультуватися з лікарем перед початком прийому тим, хто страждає підвищеною чутливістю або алергією.

Сайт официального производителя

Що кажуть про Оргонайт фахівці і покупці?

Тренери фітнес-центрів, тренажерних залів, дієтологи схвалюють препарат ORGONITE як спосіб зберегти і наростити м’язову масу без рясного споживання білка.

Плоский живіт за 10 днів / ДЕНЬ 4 / Плоский живот за 10 днейЯк відомо, надлишок протеїну може бути шкідливий ля організму.

Галина Незговорова розповіла, як швидко схуднути без шкоди для здоров'яАле додаючи до їжі Оргонайт, можна бути впевненим в тому, що білки, жири і вуглеводи домовляться з максимальною користю для організму.

Відвідувачі спортзалів в своїх відгуках відзначають, що наростити м’язи і отримати бажаний рельєф вдалося досить швидко при додаванні в раціон Оргонайт. Багатьом до цього не допомагали ніякі протеїнові шийки. Цей факт дозволяє зробити висновок, що ORGONITE дійсно покращує всмоктуваність білка та інших необхідних компонентів.

Відгук одного з тренерів, Олексія Закордонного:

Сайт официального производителя

Де придбати і за якою ціною?

Купити ORGONITE в звичайному магазині, аптеці, або відділі спортивного харчування не можна. Замовлення препарату можна зробити тільки у виробника на офіційному сайті. Якщо ви зустрінете у вільному продажі засіб з такою ж назвою, швидше за все, це буде підробка або перекуплений товар.

Чому варто купити Оргонайт?

Виробник кошти контролює технологію виробництва, склад. І тільки роблячи замовлення безпосередньо у виробника, можна гарантувати те, що препарат оригінальний і ефективний.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий