Огляд пасти Gloria (Глорія) для шугаринга — особливості, переваги, види і властивості, вартість, думка експерта, відгуки покупців

Паста для шугаринга Gloria — відгуки, думка експерта

Сайт офіційного виробника

Красива гладка шкіра — мрія кожної жінки, але воскова епіляція, сбривание зайвих волосків бритвою і сумнівні способи депіляції хімічними засобами не дають бажаного результату. Кращий варіант — відвідування салону, але і тут є свої нюанси — досить висока ціна і не кожна дівчина може собі дозволити регулярні процедури.

Саме тому оптимальним варіантом буде використання професійних косметичних засобів, які можна застосовувати самостійно. Популярна паста для шугаринга Gloria дозволяє провести процедуру видалення волосся швидко, якісно і найменш травматично. Сьогодні шугарінг є самим затребуваним способом депіляції завдяки простоті і якості проведення процедури.

Сайт официального производителя

Особливості та переваги

Паста для шугаринга Gloria проводитися російською компанією, яка займається виготовленням косметики для догляду за тілом та обличчям. За своєю якістю цей продукт нічим не відрізняється від імпортних аналогів, але ціна значно нижча. Практично вся продукція виготовляються на основі цукру або глюкози і фруктози, але різниці ніякої немає. Глорія ставитися до другого виду і крім цього містить ще лимонний сік і воду.

В деякі продукти також додаються додаткові компоненти, наприклад, ментол, який охолоджує шкіру, тим самим знижуючи рівень хворобливості. До складу пасти для шугаринга Gloria входять тільки натуральні речовини. Виробник не використовує різноманітні шкідливі добавки, ароматизатори та загусники, тому засіб підійде навіть для алергіків.

Паста Глорія переваги

Цю серію застосовують у багатьох вітчизняних професійних салонах, але її використання можливе і на дому. Щоб забезпечити максимально хороший результат, необхідно правильно вибрати відповідний тип суміші:

 • Для професійного використання — м’яка і Ультрам’яка суміш.
 • Для домашнього використання — середня і тверда густота.

Густа консистенція дозволяє видаляти більш товсті волоски, тому зазвичай застосовується для шугаринга в області бікіні і ніг. Рідка суміш забезпечує глибоке проникнення в волосяну цибулину, що сприяє видаленню навіть найтонших волосся.

Шугарінг проводитися двома способами — мануальний, коли нанесення проводитися руками, і бандажні, суміш накладається спеціальним шпателем, а знімається за допомогою бандажної смужки. Паста Gloria випускається як для однієї техніки, так і для іншої, але склад продукту завжди різний. Разом з карамеллю можливе придбання металевих шпателів і паперових смужок, що робить процедуру більш зручною.

переваги

До основних переваг пасти Глорія можна віднести:

 • абсолютна безпека, як для шкіри, так і для всього
 • організму в цілому;
 • економічність;
 • природність компонентів;
 • гігієнічність використання;
 • ефективність.

Gloria для шугаринга переваги

Карамель практично завжди підходить до шкіри, не викликає роздратування і почервоніння, але власниці сухої і чутливої ​​шкіри повинні бути обережними.

Сайт официального производителя

Які є види

Залежно від густоти волосяного покриву, типу шкіри і депеліруемой області розрізняють кілька видів продукції:

 •  М’яка щільність.
 • Ультрам’яка.
 • Середня.
 • Тверда.

Ультрам’яка паста Gloria відмінно підходить для обох технік цукрової депіляції. Перед використанням її підігрівають на водяній бані або в мікрохвильовій печі, поки консистенція не дійде до цукрового сиропу. Цей тип застосовується для видалення світлого волосся на обличчі, спині, руках або стегнах. Для власниць темних і щільних волосся така суміш не підійде.

М’яка паста Gloria призначена для видалення світлого волосся. З її допомогою можна обробляти великі ділянки шкіри рук, ніг, спини і т.д. Така паста підійде для блондинок, які хочуть видалити світле волосся без будь-яких побічних ефектів. Новачкові або любителю буде досить складно впоратися з такою сумішшю, тому часто м’яку карамель наносять професіонали.

Паста Глорія види
Пасту з твердою і середньою щільністю можна використовувати вдома. Така консистенція дозволяє прибирати волоски середньої жорсткості, темні і жорсткі. Найчастіше саме з середньою консистенцією починають знайомитися новачки, а тверда суміш підійде як для любителів, так і для професіоналів.

Сайт официального производителя

Які набори бувають, і що входить до складу

Застосування пасти Глорія значно полегшує домашню депіляцію, тому вона так затребувана. До складу набору входять всі необхідні засоби для безболісного і безпечного шугаринга, а також подальшого догляду за депеліруемой областю:

 • Паста для шугаринга різної консистенції.Паста Глорія набори
 • Лосьйон перед шугарінг — призначений для очищення і дезинфікування шкіри.
 • Тальк — усуває зайву вологу, готуючи шкіру до процедури.
 • Крем після шугаринга — призначений для зняття роздратування.
 • Шпателі для легкого нанесення суміші.

Крім того, в кожному наборі повинна бути інструкція із застосування, в якій вказані всі нюанси використання і описані процедури. Паста Глорія випускається в пластикових діжках, маса яких становить 330-1800 грам.

Сайт официального производителя

Вартість за упаковку

Вартість пасти Глорія залежить не тільки від типу і фасування продукту, але і від регіону покупки. Найчастіше магазини ставлять ціну більше, ніж інтернет-маркети, тому покупка в інтернеті буде вигідніше. Виробники встановили демократичну вартість на свій товар:

 • середня ціна банку 330 грам — 625 рублів;
 • середня ціна за банку 800 грам — 1100 рублів;
 • середня ціна за 1800 грам — 2000 рублів.

Паста Gloria вартість

Крім того окремо можна придбати картриджі для бандажної депіляції 140 г — 330 рублів, пасту на основі фруктози 800 г — 730 рублів і спеціальну суміш для чоловіків 800 г — 1100 рублів. Ціни можуть відрізнятися в залежності від націнки магазину і точки покупки товару.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий