White Light система відбілювання зубів для домашнього використання. Відгуки покупців, Інструкція по застосуванню, рекомендації де купити за найвигіднішою ціною.

White Light — домашнаяя система відбілювання зубів, відгуки

Сайт офіційного виробника

Наявність білосніжної усмішки і здорових зубів завжди вважалося одним з головних аспектів привабливості. Однак білий колір зубів — рідкість. Природний колір зубної емалі частіше має сірий, жовтий або бежевий відтінок.

Система для відбілювання зубів White Light (Уайт Лайт)

Процедура відбілювання в наші дні дорога і доступна не кожному, більш того, слід враховувати негативні фактори. Найчастіше механічне відбілювання зубів має на увазі витончення емалі, що може привести до неприємних і навіть хворобливих відчуттів, підвищеної чутливості до холодного та гарячого. Неправильно підібрані відбілюючі засоби можуть привести до руйнування зуба.

Інноваційний засіб для відбілювання зубів White Light делікатно освітлить ваші зуби в найкоротші терміни без шкідливого впливу на емаль.відбілювання зубів white light

Переваги відбілювача зубів White Light

  1. Доступна ціна
  2. Можливість здійснити процедуру відбілювання в будь-якому місці.
  3. Результати відбілювання видно вже після декількох сеансів.
  4. Зміна тону зубної емалі до 12 відтінків.

Система відбілювання зубів White Light заснована на світловому випромінюванні, яке використовується в поєднанні з нанесенням спеціального гелю.

Комплектація набору для відбілювання зубів White Light

  • світловипромінювач
  • літієві батареї
  • Два комплекти гелю
  • Спеціальна капа для зубів
  • Інструкція по застосуванню

Відбілювач зубів White Light підходить для застосування в домашніх умовах. За відгуками споживачів, видимий результат настає вже після перших двох процедур. Слід зазначити, що даний набір діє тільки на натуральні зуби. Протези, коронки і інші штучні компоненти не будуть освітлені.домашнє відбілювання зубів

Інструкція з використання системи відбілювання зубів White Light

Інструкція по застосуванню набору White Light: почистіть зуби, і ретельно прополощіть ротову порожнину. Потім нанесіть невелику кількість спеціального гелю на дві частини капи. Прикладіть капу до зубів, щільно обхопіть губами. Увімкніть світлодіодну лампу.

Процедура повинна складати не більше 30 хвилин.

White Light Отзывы — Отбеливание Зубов White Light.По закінченню часу вимкніть прилад.

Смотрите White Light Отзывы — Отбеливание Зубов White Light Отзывы. — Отбеливание Зубов White LightВийміть капу з рота, прополосніте рот водою. Промийте капу милом і просушіть рушником.

Курс відбілювання White Light становить 7 днів.

Смотрите Отбеливание Зубов White Light Отзывы — Отбеливание Зубов White Light ОтзывыДля досягнення максимального результату рекомендується утриматися від надмірного споживання кави і куріння.набір для відбілювання зубів white light

Де купити набір для відбілювання зубів White Light

Придбати відбілювач зубів White Light за найнижчою ціною можна на офіційному сайті виробника. Після заповнення форми замовлення потрібно дочекатися дзвінка оператора інтернет магазину. Фахівці компанії нададуть повну інформацію, що цікавить вас інформацію про товар і оформлять замовлення.

отзывы отбеливание зубов white perfect — Вайт Лайт ПриборДоставка здійснюється поштою Росії, оплата проводиться тільки після отримання посилки в руки замовника.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий