АкваБронь — порятунок від забруднення взуття і тканини. Відгуки покупців. Інструкція та поради щодо застосування. Рекомендації де купити за низькою ціною.

Спрей АкваБронь для взуття відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Кожен з нас стикався з появою плям на одязі, взутті та м’яких меблів. У деяких випадках очистити тканину неможливо, тому улюблені речі доводиться відправляти на смітник. З недавніх пір така проблема легко вирішується завдяки засобу АкваБронь.

АкваБронь — водовідштовхувальна просочення для тканини

АкваБронь — водовідштовхувальний спрей для взуття і тканини. З ним ваші улюблені речі будуть надійно захищені від бруду і вологи. Засіб не містить розчинників та інших шкідливих речовин і абсолютно безбарвно.водовідштовхувальна просочення для тканини

дія АкваБроні

Спрей виготовляється за сучасними технологіями з використанням наночасток.

Аквабронь для обуви | купить | отзывыВони створюють на поверхні виробів тоненьку плівку, щоб забезпечити належну її повітропроникності. Одяг та взуття будуть «дихати» і не втратять своїх властивостей. Рідина і бруд не проникають крізь плівку, а скочуються з поверхні. Волокна тканини залишаються чистими. Найтонша плівка відрізняється міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Засіб можна використовувати на будь-яких тканинах, будь то натуральний матеріал, синтетика, шкіра або замша (крім лакової шкіри).

Аквабронь — Реальный тест на обуви!Захисна плівка зберігається протягом 2-3 місяців. Підходить для м’яких меблів, килимів та скатертин.аквабронь

Переваги і спосіб застосування спрею АкваБронь

Про численні переваги даного засобу свідчать позитивні відгуки.

Броня от воды и грязи Аквабронь? Отзывы и развод ! Aqua BronВи теж зможете оцінити ряд його переваг:

  • Повний захист одягу від бруду і вологи;
  • Тривалий ефект;
  • Збільшення терміну служби взуття;
  • Захист м’яких меблів і килимів від плям;
  • Відсутність запаху і кольору;
  • У складі немає парафіну, воску та інших подібних речовин, тому спрей підходить для замші.

Користуватися спреєм нескладно. Просто розпорошите його на оброблюваний виріб і дайте висохнути протягом доби.аквабронь для взуття

Де купити спрей АкваБронь

Справжній спрей, який має сертифікат якості, можна купити на офіційному сайті виробника.

Аквабронь реальные отзывыТам же ви знайдете повну інформацію про засіб та зможете прочитати реальні відгуки покупців про АкваБроні.

Будьте обережні! У мережі багато сайтів, які торгують підробками.

Муха не сидела на гидрофобном спрее HYDROPТакі кошти не принесуть очікуваних результатів. На відміну від недобросовісних продавців, офіційний представник гарантує високу якість спрею.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий