ECO LIFE — магнітний м’яч, який захистить пральну машину від накипу і зменшить витрату прального порошку. Відгуки покупців. Рекомендації де купити.

Магнітний м’яч для пральних машин ECO LIFE відгуки

Сайт офіційного виробника

Проблема виникнення накипу в пральних машинах, на жаль, переслідує багатьох господинь. Від жорсткої води нікуди не дінешся, тому доводиться в ній прати білизну. Часом навіть дорогі пом’якшувальні засоби не дають очікуваного результату. В результаті пральна машина ламається, а на ремонт йде багато грошей. Невже немає виходу з цієї ситуації?

Магнітний м’яч ECO LIFE

Вихід існує! Це спеціальний магнітний м’яч для всіх типів пральних машин ECO LIFE, ціна на який не може не радувати! Завдяки йому Ви надовго забудете про поломки пральної машини і про накипу всередині неї. А процес прання стане більш ефективним, ніж раніше!Магнітний м'ячик для прання eco life

У порівнянні з сучасними синтетичними пом’якшувачами води, магнітний м’ячик для прання ECO LIFE, позитивні відгуки про який вже залишили багато господинь, має багато переваг. Чим же він краще традиційних засобів побутової хімії?

  • За відгуками про магнітне м’ячі для пральних машин ECO LIFE, це засіб не тільки запобігає появі вапняного нальоту в барабані машинки, але ще й усуває вже наявні відкладення солей. М’яч активно бореться навіть з дуже старої накипом, яка в’їлася в деталі машинки.
  • Особливо радує, що одного такого м’яча вистачає на цілих 10 років! Це дозволяє як економити на покупці спеціальних пом’якшуючих складів для води, так і підтримувати пральну машинку в справному стані протягом усього терміну її служби. Адже практика показує, що термін служби машини продовжується як мінімум на 2 роки при постійному використанні магнітного м’ячика для прання ECO LIFE.
  • М’яч ECO LIFE повністю безпечний. Він дозволяє захищати деталі пральної машинки і помітно знижувати показники жорсткості води без використання шкідливих для здоров’я людини речовин, які навіть після прання зазвичай залишаються у волокнах одягу.
  • З магнітним м’ячиком якість прання білизни збільшується приблизно на 30%, про що свідчать відгуки господинь, що вже випробували такий магнітний м’яч для своїх пральних машин. Тепер можна додавати менше гелю або прального порошку для прання, але при цьому білизна буде відпираються набагато краще і швидше.
  • Магнітний м’яч фірми ECO LIFE, виробником якого є Австрія, можна купити за відносно невисокою ціною на офіційному сайті. В результаті це забезпечить подальшу постійну економію коштів.magnet_ball

Принцип дії і склад

Магнітний м’ячик для пральних машин ECO LIFE виготовлений з термостійкого і пластичного еластомеру. Він не боїться впливу високих температур, хімічних складів і механічних пошкоджень. Висока стійкість до зношування пояснюється тим, що при виготовленні м’яча магніти спочатку скріплюються між собою, а потім вже формується і сам м’ячик. В результаті вони виявляються повністю захищеними від впливу води. Це дозволяє їм не втрачати своїх первинних властивостей навіть в процесі довгого терміну експлуатації. М’ячик гладкий і не має будь-яких зазубрин, тому він не буде пошкоджувати волокна тканини під час прання.

Жорсткість води обумовлена ​​змістом в ній солей лужноземельних металів. А магніт має властивість притягувати метали. Саме на цьому і заснований принцип дії магнітного м’яча для прання ECO LIFE. Магніт притягують солі, в результаті чого внутрішні частини пральної машини надійно захищаються від накипу та інших шкідливих відкладень. Забруднення також частково прибираються з тканин за рахунок впливу магнітів, що забезпечує більш якісне прання.

Інструкція по использ
ованія

Магнітний м'яч фірми eco life австрія

Використовувати магнітний м’яч фірми ECO LIFE досить просто. Необхідно тільки помістити його в барабан пральної машинки безпосередньо перед пранням. Кількість гелю або прального порошку сміливо можна зменшити приблизно на 25-30%, температуру води також можна дещо знизити. А синтетичні засоби для зменшення жорсткості води в машинці, для пом’якшення білизни і зовсім можна не використовувати.

Після прання зовсім необов’язково діставати м’яч з барабана машинки. Він абсолютно не вимагає ні сушки, ні промивання. Для побутових пральних машин цілком достатньо одного такого м’ячика. Якщо ж мова йде про промислових пральних машинах, то краще використовувати один м’яч на кожні 5 кг білизни.

Поспішайте купити магнітний м’ячик для прання фірми ECO LIFE, Австрія, на офіційному сайті за прийнятною ціною! І вже після першого застосування Ви помітите, як ефективно відпирається білизну навіть в теплій, а не гарячою, воді при використанні мінімальної кількості прального порошку. При цьому Ваша пральна машина буде надійно захищена. Остерігайтеся підробок, які можуть пропонувати сторонні сайти за більш низьку вартість!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий