Економітель води — спеціальна насадка на кран для економії води. Відгуки покупців. Інструкція по установці і поради по використанню. Рекомендації де купити

Економітель води — насадка на кран відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

В умовах кризи економія важлива у всьому, навіть у витратах на воду. Багато з нас отримують величезні рахунки за комунальні послуги, які завдають відчутного удару по сімейному бюджету. Тарифи постійно ростуть, але встановлюються водолічильники не допомагають вирішити проблему.

Економітель води #8212; насадка на кран, яка допомагає знизити споживання води і використовувати кожну краплю, що витікає з крана, за своїм прямим призначенням. З його допомогою ви знизите свої витрати на комунальні послуги в кілька разів.

Що собою являє насадка на кран #8212; економітель води?

Економітель води — спеціальна насадка-аератор, яка змішує воду з повітрям, тим самим створюючи безліч дрібних струменів води, збагачених киснем.

Насадка на смеситель для экономии воды ( развод )Потік води вимагає меншого натиску, без впливу на інтенсивність розпилення води. За принципом роботи аератор схожий з роботою насадки для душа, яка має кілька режимів розпилення води.економітель води насадка на кран

Проведені випробування довели ефективність насадки. Вона здатна знизити витрати на воду на 40-60%. Ще одна важлива особливість економітеля — очищення води. Під час аерації нейтралізуються різні домішки. Технічні особливості насадки дозволяють встановити її на будь-який кран.

Аератор має можливість подавати воду в двох різних режимах.

Как экономить воду в квартире насадка на смеситель миф и правдаУ режимі № 1 зручно мити руки, посуд, прати вручну. Режим № 2 підходить для вмивання, чищення зубів або наповнення ємності водою з-під крана.

Переваги економітеля води

Економітель води від виробника — відмінна якість за прийнятною ціною.

Посылка из Китая за 1$: насадка на кран для экономии воды! Аэратор экономит воду? Полный обзор!Насадка має ряд переваг:

 • Законність використання. На відміну від багатьох
  незаконних методів економії води, насадка аератор ніяк не порушує чинні правила і закони.

  Насадка АЭРАТОР на кран | Наглядный обзор реальной экономии воды до 80%  З нею ви будете повністю захищені від штрафів.
 • Простота монтажу. Щоб правильно встановити насадку на кран, не потрібні спеціальні сантехнічні навички і знання. Просто накрутіть економітель замість старої насадки.
 • Універсальність. Насадка підходить для кухні та ванної кімнати, вона виключає виникнення засмічень і знижує навантаження на фільтр-системи.
 • Економія. Аератор створює рівномірний потік бризок звичної інтенсивності при меншому напорі.
 • Довговічність. Економітель виконаний з нержавіючого матеріалу, який володіє антибактеріальними властивостями. Насадка прослужить довго, не потемніє і не заіржавіє.

З економітелем води ви зможете скоротити витрати води до 15 літрів в хвилину.економітель води від виробника

Де купити економітель води?

Економітель води в оригінальному виконанні можна купити тільки на сайті офіційного виробника.

Экономитель воды — аэратор, насадка на кран. Отзывы, развод или нетТам ви зможете отримати консультацію кваліфікованих фахівців щодо насадки-економітеля, дізнатися ціну і прочитати реальні відгуки покупців.

Не купуйте дешеві підробки на шахрайських сайтах, де продають аератори за заниженою ціною. Такі вироби виходять з ладу через кілька місяців, іржавіють і покриваються вапняним нальотом.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий