Лактіс Зоо — добавка для тварин. Відгуки покупців. Інструкція та поради щодо застосування. Рекомендації де купити. Lactis Zoo поверне здоров’я вашого вихованця!

Кормова добавка для тварин Лактіс Зоо відгуки

Сайт офіційного виробника

Господар будь-якого вихованця, будь то кінь, кішка або папужка, бажає, щоб його улюбленець був здоровий. Слабкий імунітет, мляве стан, хворобливий вигляд, втрата апетиту — ось лише деякі симптоми проблем з шлунково-кишковим трактом, які тягнуть за собою більш серйозні наслідки.

Кормова добавка для тварин Lactis Zoo

препарат Lactis Zoo (Лактіс Зоо) — новітнє засіб для відновлення здорової мікрофлори в кишечнику тварини. Всього за 50 днів ваш вихованець позбудеться від таких наслідків порушення роботи шлунково-кишкового тракту:

 • Алергічні висипання (екзема, дерматит);
 • Поганий апетит (недолік ваги);
 • Блювота і рідкий стілець (погана засвоюваність продуктів);
 • Запори.

Крім того, кормова добавка для тварин Lactis Zoo здатна допомогти вашому улюбленцю при:

 • очних захворюваннях;
 • проблемах з ротовою порожниною;
 • ниркової недостатності;
 • хворобах сечостатевої системи.

Лактіс зоо

Спосіб застосування Лактіс Зоо

Засіб Lactis Zoo підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування. Якщо у вашого вихованця є ознаки захворювань внутрішніх органів, препарат дають так:

 • Спосіб 1. Наберіть в шприц рекомендовану дозу кошти і вприскування на корінь язика.
 • Спосіб 2. За допомогою стаканчика (на ковпаку флакона) відміряйте відповідну дозу і додайте в корм.

Якщо у тварини є проблеми з очима, закапайте Lactis Zoo на слизову оболонку ока. Увага! Попередньо препарат потрібно розвести кип’яченою водою в пропорції 1:20. Для лікування шкірних захворювань нанесіть на уражену область Лактіс Зоо, попередньо розбавивши водою 1:10.

Позитивні відгуки про Лактіс Зоо підтверджують його ефективність. Багато власників тварин перевірили його дієвість на своїх вихованцях. Їх домашні улюбленці знову стали життєрадісними і активними.Лактіс зоо відгуки

Як виробляють добавку Лактіс Зоо

Виробництво препарату — дуже складний і тривалий процес. До того як він потрапить в пляшечку і потім відправиться до покупців, минає 2 роки. Спочатку в Японії, поблизу гори Фудзі, вирощують органічну сою для виготовлення соєвого молока.

В отриману витяжку поміщають 16 різних видів лактобактерій, після чого запускається процес ферментації. Коли період розпаду органічних речовин завершується, з соєвого молока беруть екстракти бактерій, які збагачені 2000 Корисні биорегуляторов.

Чим відрізняється Лактіс Зоо від пребіотиків

На відміну від пробіотиків і пребіотиків, які заселяють мікрофлору кишечника «чужими» бактеріями, Лактіс Зоо доставляє в шлунково-кишковому тракті корисні речовини, які підходять для будь-якої тварини. Завдяки цим компонентам, чисельність власних корисних бактерій починає стрімко збільшуватися, відновлюючи травлення.кормова добавка для тварин lactis zoo

Ще одна важлива відмінна риса Лактіс Зоо — згубний вплив на життєдіяльність шкідливих бактерій і активізація імунних клітин організму, які живуть на стінках кишечника.

Де купити Лактіс Зоо

Лактіс зоо купитиЩоб препарат дав результат, його необхідно купувати на сайті офіційного представника Lactis Zoo. Тільки в такому випадку ви зможете бути впевненими в тому, що даєте тварині корисну добавку, що має сертифікати якості і нагороди від ветеринарних асоціацій.

У мережі є негативні відгуки про Лактіс Зоо, але майже завжди вони відносяться до підробленим засобів.

Результат застосування Лактіс Зоо

Регулярний прийом препарату Lactis Zoo дає значні результати. Навіть ті тварини, які знаходяться в похилому віці, знову повертаються до нормального життя. Засіб дає позитивний ефект більш ніж в 90% випадках, а саме:

 • зміцнює імунну систему;
 • відновлює здорову мікрофлору кишечника;
 • стимулює апетит і сприяє набору ваги;
 • виводить з організму шкідливі речовини і токсини;
 • зупиняє процес появи зубного каменю;
 • повністю позбавляє від алергічних реакцій.

Завдяки цим якостям препарат дуже популярний серед тваринників. Ціна на Лактіс Зоо при цьому нижче багатьох популярних засобів, які приносять набагато менше користі.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий