Огляд багаторазових пелюшок для собак Талісмед — склад, основні характеристики, принцип дії, для чого необхідні, ціна, відгуки покупців

Пелюшки для собак Талісмед — відгуки, огляд, де купити

Сайт офіційного виробника

Виростити цуценя — це складна і відповідальна справа, де однією з головних проблем любителів собак стає привчання вихованця до туалету. Цим необхідно займатися з того моменту, коли щеня вперше переступить поріг нового житла. Якщо в минулі часи цей процес передбачався на старі ганчірки або обривки газет, то сучасним вихованцям пощастило більше — для них розроблені спеціальні багаторазові пелюшки.

Власники собак позитивно відгукуються про досить новий винахід, яке значно спростило їм життя і припало до душі чотириногому улюбленцю.

Багаторазові пелюшки для собак Талісмед з’явилися на вітчизняному ринку 8 років тому, і вже встигли завоювати армію прихильників серед собаківників. 98% запаху і повне поглинання вологи — це головні переваги сучасного пристосування.

Сайт официального производителя

Склад і переваги

Виростити собаку непросто: з одного боку тварина в будинку — радість, а з іншого — неприємний запах від калюж, які можна виявити в різних місцях. Допомогти в цій справі можуть нові технології — вбираючі килимки для собак.

В основному ці непромокальні вироби знайшли позитивні відгуки від господарів своїх вихованців, вони зручні, за ними легко доглядати і тваринам подобаються. Для вирощування посліду — це незамінна річ, яка застосовується для різних потреб.

Багаторазові пелюшки Талісмед складБагаторазові вироби складаються з 4-х або 5-ти шарів тканини різної структури, де кожен шар виконує свою функцію. Російська торгова марка Талісмед пропонує 5-ти шарові підстилки, для виробництва яких застосовується тканину Avalon. В пелюшках Талісмед два шари з антибактеріальної і протигрибкової захистом, для яких використана просочення SANitized®. Термін служби такої підстилки — не менше 365 днів.

Для пошиття вологовбирних підстилок застосовуються гіпоалергенних тканини, тому самий чутливий щеня буде в безпеці, перебуваючи на корисному пристосуванні кілька разів в день.

Переваги для господарів і вихованців:

Щоб зрозуміти, наскільки сучасні підстилки комфортніше і економічніше одноразових, потрібно почитати відгуки про багаторазових пелюшках Талісмед в мережі інтернет, де досвідчені собаківники діляться своїми практичними думками, а також виділяють переваги російського товару:

 1. Економія. Ціна на таке новомодне винахід набагато вище, ніж на одноразові пелюшки. Але на 1 рік їх вистачає 2 штуки, щоб періодично міняти і прати.
 2. Нижній шар багаторазової підстилки має протиковзку основу, завдяки якій вона буде на тому місці, яке господар відвів для неї.Талісмед пелюшки для собак характеристики
 3. Сучасні пелюшки мають гарний зовнішній вигляд, на перший погляд їх можна прийняти за килимок або підстилку.
 4. Тканина добре поглинає запах, тому в будинку по кілька днів до її заміни не стоятиме неприємне сморід.
 5. Ємність підстилки — до 2-х літрів рідини, тому якщо тварина маленьке і виділяє невелику кількість сечі — її ємності вистачить на 2-3 дні.
 6. Усередині водянисте наповнення стає гелем, тому лапи вихованця завжди будуть сухими.
 7. Виріб здатне витримати 300 прань без втрати функцій і якості.
 8. Відмінність пелюшок Талісмед від одноразових полягає в їх міцності, активний щеня не зможе їх порвати, на відміну від тоненьких дитячих.

Сайт официального производителя

Основні і додаткові характеристики

Основними характеристиками підстилок Талісмед виступає зносостійкість і можливість не міняти виріб до 3-х днів, без наявності протікань і в’їдливого запаху туалету.

Пелюшки Талісмед додаткові характеристикиНа думку досвідчених собаківників, не треба випробовувати виріб таким чином, краще міняти його щодня і прати в пральній машині при температурі 90 °. В такому експлуатаційному режимі термін життя комфортного килимка складе не менше року.

Під час автоматичного прання в машину необхідно додавати пральний порошок і кондиціонер для білизни без вмісту хлору.

Додаткові характеристики пристосування

Вбирає підстилку зручно стелити як привчання щеняти до туалету, класти в переноску під час поїздок, для облаштування затишного місця відпочинку.

Чим допоможе багаторазова підстилка в даних ситуаціях господареві:

 1. Щоб предмети домашнього вжитку, в тому числі покриття для підлоги і меблі, були захищені від вологи,
 2. Не допускати поширення по житлу неприємного запаху,
 3. Виріб повинен бути безпечним для тварини,
 4. Мати гарний зовнішній вигляд,
 5. Легко доглядати,
 6. Володіла міцністю і відповідала заявленим характеристикам,
 7. Чи не елозіла по підлозі.

Для тваринного важливо, щоб підстилка не доставляла дискомфорту, що не була холодною або мокрою для лап, які не чіплялася за твариною, не мала стійкого запаху.

Сайт официального производителя

Для чого потрібні (користь), ціна, де купити

Вологопоглинаючі килимки міцно закріпили свої позиції в побуті собаківників і собачників-любителів, вони зручні і корисні в застосуванні:

 • Для господарів маленьких порід собак підстилку зручно використовувати замість звичайних паперових або тканинних,
 • Для догляду за цуценям,Пелюшки багаторазові Талісмед переваги
 • Для вирощування новонародженого посліду (постелити кілька пелюшок у вольєрі),
 • Для тварин, які перенесли операцію або знеможених старістю,
 • Для тривалих переїздів (перельотів), якщо за твариною помічена неможливість терпіти.

У спеціальних установах доглядати за твариною без подібного вироби набагато складніше і економічно затратним.

Ціна, де придбати

Нашим читачам ми розповімо, де купити багаторазові пелюшки Талісмед для собак належної якості, щоб не зіткнутися з підробкою. Найкраще звернутися із замовленням на офіційний сайт виробника, який гарантує якість товару.

Ціна на пелюшку Талісмед залежить від розміру: 30 на 40 см. — 690 руб., 100 на 120 см. — 2890 руб.

Сайт официального производителя

 думка ветеринара

Пелюшки Талісмед думку ветеринараДогляд за цуценятами по-справжньому складний, тут важливо створити вихованцеві максимально комфортні умови. Від взаєморозуміння з господарем буде залежати його подальше виховання і атмосфера перебування тварини в новому будинку. Якщо з їжею і прогулянками можна розібратися, то маленькі домашні хитрощі господареві доведеться підбирати індивідуально під свого чотириногого друга.

На допомогу прийдуть багаторазові плівки Талісмед #8212; комфортно облаштоване місце, де щеня буде відчувати себе затишно, захищено, і нічого не буде викликати у нього дискомфорт, створить саме таке пристосування. Такі багаторазові підстилки відмінно поглинають вологу, їх поверхня залишається сухою, лапи тварини не промокають, а запах не відлякує. До такого комфортному місця щеня привчається швидко. Великий плюс такої родукта в широкому розмірному ряді і доступною ціною, в порівнянні з щоденними витратами на звичайні дитячі одноразові пелюшки.

Господарям своїх чотириногих пацієнтів я раджу обзавестися зручним виробом і поліпшити якість життя і собі, і своїм хвостатому улюбленцю.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий