Pest Reject — ультразвуковий відлякувач мишей, щурів і комах. Реальні відгуки покупців, інструкція. Забудьте про домашніх шкідників з Pest Reject!

Фейк отпугивателя грызунов и насекомых Pest Reject — распаковка и обзор


Pest Reject відгуки покупців, інструкція як користуватися


Сайт офіційного виробника

Як не старайся тримати будинок в чистоті — все одно в ньому час від часу з’являються комахи і навіть гризуни. Ці шкідники не тільки отруюють життя домочадцям, а й несуть з собою величезну небезпеку, будучи переносниками захворювань.

Ультразвуковий відлякувач Pest Reject

Якщо Ви більше не бажаєте бачити в своєму будинку тарганів, клопів і гризунів — то саме час купити ультразвуковий відлякувач від щурів, мишей, клопів і павуків Pest Rejekt! Це пристрій за допомогою імпульсів буде постійно відлякувати шкідників, так що вони самі не захочуть перебувати у Вашому домі!

Відгуки задоволених покупців кажуть про численні переваги даного приладу в порівнянні з іншими методами боротьби з комахами і гризунами в будинку.

 • Pest Rejekt працює абсолютно безшумно, тому встановити Ви його зможете навіть в спальні або в дитячій кімнаті.
 • Прилад є повністю безпечним для людей, домашніх вихованців і рослин. Він може працювати постійно, не приносячи при цьому ніякої шкоди.
 • Ультразвуковий відлякувач гризунів, клопів та інших комах оснащений каганцем, завдяки якому Вам буде комфортно і безпечно пересуватися по приміщенню вночі.
 • Переривчастий алгоритм роботи даного приладу повністю виключає звикання шкідників до ультразвуковим сигналам.
 • Ультразвуковий відлякувач Pest Rejekt настільки ефективний, що Ви зможете надовго попрощатися з комахами і гризунами вже в перший день його використання.
 • відлякувач комах pest rejectПрилад відрізняється великим радіусом дії.

  РЕДКОСТНАЯ ХРЕНЬ!!!! Pest Reject — отпугиватель комаров, тараканов, мурашек и пр  Pest Rejekt здатний охоплювати площу в 80 м2, тому одного пристрою Вам цілком вистачить для боротьби зі шкідниками у всьому будинку!
 • Pest Rejekt захистить Ваше приміщення від будь-яких гризунів і комах, дозволяючи забути навіть про павуків і мошки!
 • Прилад є універсальним, тому його можна використовувати як вдома, так і в офісі, а також в будь-якому місці, де є електрична мережа.
 • Доступна ціна на ультразвуковий відлякувач мишей, клопів, павуків, тарганів і щурів дозволяє придбати його навіть малозабезпеченій людині, отримавши при цьому можливість зробити своє житло безпечним і затишним.

Принцип дії і комплектація ультразвукового відлякувача Pest Reject

Принцип дії ультразвукового відлякувача гризунів і комах полягає в створенні спеціальних електричних імпульсів, які відлякують шкідників. Такі імпульси почнуть генеруватися відразу ж, як тільки Ви вставите пристрій в мережу.

Пристрій має міцний білий корпус, виконаний з пластика і металу, на якому є 2 індикатора: мережі та ультразвуку. Невелика вага приладу (190 г) і компактність (розміри приладу складають всього 9,6 × 6 см) роблять його використання максимально простим.

У комплект входить сам ультразвуковий відлякувач Pest Rejekt, доступна інструкція російською мовою.

Pest Reject отпугиватель насекомых и грызунов pest reject. ОтзывыВсе це поміщено в коробку, яка забезпечує надійний захист пристрою під час транспортування.ультразвуковий відлякувач комах

Інструкція по використанню

Інструкція з використання ультразвукового відлякувача гризунів і комах дуже проста.

Pest Reject инструкция на русскомВам необхідно всього лише вставити прилад в розетку і натиснути кнопочку на верхній частині корпусу. Прилад відразу ж запрацює! А спеціальні індикатори будуть показувати рівень сигналів, що допоможе максимально точно оцінити роботу пристрою.

Поспішайте замовити універсальний ультразвуковий відлякувач комах та гризунів Pest Rejekt на офіційному сайті виробника — і Ви не пошкодуєте! З приладом Pest Rejekt Ви дуже швидко забудете, що таке постійна боротьба з комахами або гризунами в будинку, про що свідчать численні реальні відгуки покупців.

Pest RejectЗ метою захисту від підробок остерігайтеся придбання даного товару на сторонніх ресурсах!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий