Рідкий фіксатор 5 секунд (5 Second Fix). Відгуки покупців, інструкція по використанню. Склеюють будь-які матеріали та економте на ремонті з клеєм 5 Second Fix

Гарячий клей 5 Second Fix відгуки, інструкція із застосування

Сайт офіційного виробника

Коли в будинку ламається якась річ, це приносить не тільки засмучення, але ще й додаткові турботи. Якщо це метал — доводиться шукати паяльник або зварювальний апарат, щоб з’єднати деталі. Для дерева потрібно підбирати відповідний клей, а про скляних і пластикових предметах в більшості випадків доводиться взагалі забути.

Суперклей 5 Second Fix починит, склеит и соединитЯкщо Ви хочете чинити в будинку все з мінімальними зусиллями і без зайвих витрат — то дана пропозиція для Вас!

Пластик-зварювання 5 Second Fix

Пластик-зварювання 5 Second Fix допоможе в лічені хвилини склеїти будь-які деталі з пластику, скла, дерева і навіть металу! Цей гарячий клей вже встиг заробити безліч позитивних відгуків від задоволених покупців.

Чому ж варто придбати гарячий клей 5 Second Fix?

 • На відміну від самого звичайного клею, зварювання 5 Second Fix дозволить Вам переміщати деталі відносно один одного, поки не буде підібрано оптимальне поєднання. За допомогою даного складу Ви зможете практично ідеально зібрати навіть розбиті вщент скляні предмети!
 • Пластик-зварювання не склеюються пальці і не залишає на шкірі липких плям, що часто відбувається при роботі з супер клеєм.
 • На відміну від інших складів, що клеять, після склеювання деталей засобом 5 Second Fix Ви зможете відшліфувати з’єднання і навіть повторно пофарбувати деталь. В результаті річ буде виглядати як новенька!
 • Пластик-зварювання висихає за кілька секунд, тому, як тільки деталі будуть з’єднані за потрібне чином, Вам залишиться тільки притиснути їх один до одного і просвітити лампою.

  5 Second Fix (As Seen On TV)  Ніяких додаткових вантажів для більш міцного з’єднання!
 • Пластик схоплюється тільки під ультрафіолетовим випромінюванням, тому Вам тепер не доведеться поспішати швидко з’єднати всі деталі. Доки Ви не посвітити лампою на місце стику — склад не затвердіє.

  5 second fix solo cup  Зате під дією ультрафіолету клей схопиться моментально, а Вам не доведеться довго чекати, щоб почати шліфування або фарбування вироби!
 • Застосування гарячого клею 5 Second Fix не вимагає ніяких особливих навичок. Даним засобом можуть користуватися як чоловіки, так і жінки. Склеювання деталей за допомогою зварювання 5 секунд не потребує фізичних зусиль, тому зробити цю роботу зможе навіть підліток!
 • Демократична ціна на рідкий фіксатор 5 Second Fix дозволяє мати це корисна річ в кожному будинку! Клей повністю замінює навіть зварювання, тому Вам більше не доведеться просити у знайомих зварювальний апарат або витрачатися на дорогі склади для більш вузького спектру застосування.5 second fix

Механізм дії зварювання 5 Second Fix

гарячий клейОсновним компонентом в складі рідкого фіксатора 5 секунд є міцний рідкий пластик. Саме завдяки йому Ви зможете надійно скріплювати будь-які деталі, а нейтральний колір зробить місця стиків практично непомітними.

5 second fix glue pen test on the cup 00 00 00 00 00 59Пластик застигає тільки під впливом ультрафіолетового випромінювання, тому спеціальна лампа вже йде в комплекті. Застигаючи, найдрібніші частинки міцно скріплюють деталі між собою, утворюючи майже невидимий, але надійний шов.

Інструкція по використанню

крихке склеювання 5 second fixІнструкція з використання рідкого фіксатора 5 Second Fix досить проста, тим більше, вона обов’язково додається російською мовою в комплекті! Вам необхідно спочатку визначити, як краще поєднати деталі, знежирити їх при необхідності ацетоном. Потім нанести клей на стики і докласти деталі один до одного. Переміщайте частини до тих пір, поки не досягнете ідеального з’єднання. Тепер залишилося тільки посвітити на шов ультрафіолетовою лампою, почекати кілька секунд — і можна сміливо користуватися річчю!

Оформляйте заявку з купівлі рідкого гарячого клею 5 Second Fix на офіційному сайті виробника — і вже через кілька днів у Вас вдома з’явиться це сучасний засіб для склеювання матеріалів.

Супер мощный жидкий пластик 5 Second Fix. Жидкий пластик. Пластик сварка 5 second fix.Остерігайтеся підробок і не замовляйте клей на сторонніх ресурсах!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий