Ультрафіолетовий дезінфектор незамінна річ в будь-якому будинку. Відгуки покупців. Дезінфектор знищить мікроби на взуття, зубні щітки і будь-яких інших предметах

Ультрафіолетовий дезінфектор для дому та взуття

Сайт офіційного виробника

Боротьба з шкідливими бактеріями, вірусами, інфекційними захворюваннями і грибковими спорами завжди актуальна. Здійснити знезараження предметів побуту не просто. Далеко не завжди ми можемо очистити ту чи іншу поверхню спеціальної знезаражувальною рідиною. Саме тому ультрафіолетовий дезінфектор — є універсальним пристроєм для стерильної очищення речей від мікробів.

ультрафіолетовий дезінфектор

На сьогоднішній день, лідируючим засобом по боротьбі з мікробами є ультрафіолетовий дезінфектор. Всього за 30 секунд цей апарат знищить всі бактерії, віруси, грибки, і, навіть знищить спорофіти, які живуть у вашій меблів, у всіх килимових покриттях, ковдрах і подушках.

Слід пам’ятати, що цвіль є джерелом отруйних токсинів небезпечних для здоров’я. Ультрафіолетовий дезінфектор знищить шкідливі суперечки і позбавить вас від цвілі будинку.

Ви можете сміливо обробляти м’які меблі, іграшки, побутову та комп’ютерну техніку, не боячись їх зіпсувати, так як вам не доведеться для цього використовувати хімчистку або рідини для очищення. Використовуючи ультрафіолетове дезінфектор для взуття і одягу, ви назавжди забудете про неприємні запахи. Ефективність даного апарату підтверджена науковими дослідженнями.ультрафіолетовий дезінфектор

Спектр дії ультрафіолетового дезинфектора

Використовуючи цей пристрій, ви можете позбутися від мікробів на поверхнях будь-яких предметів:

 • Зубні щітки, протези, засоби особистої гігієни;
 • Мобільні та стаціонарні телефони;
 • Побутова, комп’ютерна техніка, фото і відео апаратура;
 • Дитячі іграшки, пустушки;
 • Салон автомобіля;
 • Дверні ручки, шафи, матраци;
 • Кухонне приладдя, посуд, обробні дошки і так далі.ультрафіолетовий дезінфектор для взуття

Інструкція по застосуванню ультрафіолетового дезинфектора

Джерелом енергії служать батарейки типу ААА (4 штуки). Для проведення знезараження необхідно вжити таких заходів:

 1. Протріть лампу ватою або серветкою, змоченою в спирті, щоб очистити поверхню апарату, і максимально збільшити результат дезінфекції.
 2. Увімкніть дезінфектор, протягом 10 секунд дозвольте пристрою прогрітися.
 3. Піднесіть дезінфектор до оброблюваної області на відстані двох сантиметрів. Після 30 секунд обробки поверхня знезаражена на 99,9%.
 4. Вимкніть пристрій і витягніть батарейки, щоб продовжити їх термін дії в подальшому.

Ось таким нехитрим способом ви зможете назавжди вирішити проблему боротьби з бактеріями. Ультрафіолетовий дезінфектор дуже зручний в побуті, так як може поміститися в кишеню, і ви завжди можете носити його при собі.ультрафіолетовий дезінфектор для будинку

Де можна купити ультрафіолетовий дезінфектор?

Щоб переконатись, ультрафіолетовий дезінфектор рекомендується купувати на офіційному сайті компанії. Виробник регулярно проводить різні розпродажі і акції, так що ви завжди можете придбати не тільки товар вищої якості, але і скористатися наданими знижками.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий