XHOSE — чудо шланг для поливу. Відгуки покупців. Інструкція по використанню. Рекомендації де купити — посилання на офіційний сайт.

Поливальний шланг XHOSE відгуки, офіційний сайт

Сайт офіційного виробника

Вічно заплутує і важкі гумові шланги для поливу відходять у минуле. Тепер і на російському ринку з’явилася вигідна альтернатива класичним виробам.

Саморастягівающійся шланг для поливу XHOSE

Шланг XHOSE (стрейч Ікс Хоз) — революція в садівництві. Він автоматично подовжується при подачі води і швидко збирається, коли водопровід відключений. Вам більше не доведеться перетягувати важкі гумові шланги, ризикуючи зламати рослини. Спеціальна насадка з 6-ю режимами подачі води забезпечить правильний полив.шланг xhose

Особливості шланга XHOSE

При зовнішньої тонкощі і компактності XHOSE дуже міцний, гнучкий і еластичний. Він не заламується і не розтріскується, зручний в зберіганні і використанні. Секрет таких якостей криється в унікальному будові:

  • Внутрішня трубка шланга виконана з сучасного матеріалу — пластика-АБС. Суміш латексу і поліуретану здатна створювати жорстку конструкцію, але при цьому залишатися рухомий.
  • Зовнішнє покриття з нейлону відрізняється високою міцністю. Плетений матеріал захищає внутрішній шланг від механічних впливів.шланги для поливу xhose

Завдяки цій конструкції шланг може витягуватися, збільшуючись в довжину в три рази.

Використання садового шланга XHOSE

Поливальний шланг XHOSE зручно використовувати не тільки в саду, але і для миття автомобіля, вікон і фасадів будинку, для тротуару (садових доріжок). Користуватися ним нескладно, інструкція така:

  1. поливальний шланг xhoseВстановіть перемикач клапана в режим OFF;
  2. Відкрийте кран водопроводу і дочекайтеся поки шланг витягнеться на всю довжину;
  3. Підключіть насадку-розпилювач до клапану і переведіть перемикач в режим ON;
  4. Направте розпилювач на рослини, автомобіль або інший об’єкт для миття або поливання;
  5. Коли закінчите роботу, закрийте кран водопроводу;
  6. Шланг автоматично зменшиться до початкових розмірів.

Використовувати шланг можна тільки в комплекті з оригінальною насадкою, інші розпилювачі до нього не підходять. Довжину шланга покупець вибирає сам.

Де купити поливальний шланг XHOSE

гнучкий шланг для поливу стрейч госпШланг для поливу XHOSE (оригінал) можна купити на офіційному сайті. Вироби поставляються безпосередньо від виробника, що гарантує якість і довговічність. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про XHOSE, просто введіть свій телефон в спеціальну форму на сайті. Менеджер передзвонить вам найближчим часом і проконсультує.

Багато покупців вже перевірили його в дії і залишилися задоволені. Реальні відгуки про поливальному шлангу XHOSE підтверджують це. Для того щоб купити гнучкий шланг стрейч госп, оформите замовлення на офіційному сайті. Вам доставлять товар в найкоротші терміни і докладуть до нього докладну інструкцію із застосування російською мовою.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий