Beautiful Life і Clean Point — китайські лікувальні гінекологічні фітотампони. Відгуки покупців і лікарів Гениколог. Інструкція по застосуванню.

Китайські тампони Beautiful Life відгуки, інструкція

Сайт офіційного виробника

Від гінекологічних захворювань страждає чи не кожна жінка. Однак далеко не всі отримують грамотне і своєчасне лікування з різних причин. Таке ставлення до жіночого здоров’я часто веде до безпліддя, переводить хворобу в хронічну форму і змушує терпіти хворобливі відчуття.

Лікувальні фітотампони Beautiful Life і Clean Point

Китайські фітотампони Beautiful Life і Clean Point — новий засіб, розроблене вченими.

Китайские тампоны Beautiful Life, Clean Point


Вони допоможуть вам назавжди позбутися від таких захворювань:

 • Молочниця, цервіцит і вагініт;
 • Цистит, поліпи і ерозія шийки матки;
 • Кіста яєчника, ендометрит і запалення придатків.

китайські тампони beautiful lifeКрім того, за допомогою Beautiful Life ви зможете вилікуватися від запалень, викликаних різними інфекційними збудниками і впоратися з безпліддям. Жінки, які відчувають хворобливі відчуття під час критичних днів, назавжди забудуть про ці симптоми.

Клінічні випробування і лабораторні дослідження довели високу ефективність кошти не тільки в гінекології, а й в лікуванні геморою. Тампони надають антисептичну, протигрибкову, знеболюючу та протизапальну дію. Відгуки лікарів-гінекологів про китайських фітотампони тільки підтверджують їх ефективність в лікуванні багатьох хвороб.

Лікувальний складу тампонів Beautiful Life

У складі тампонів містяться унікальні китайські рослини, які благотворно впливають на здоров’я жіночої сечостатевої системи.тампони beautiful life

Розглянемо більш детально компоненти, що входять до складу тампонів:

 • Камфора борнейская має знеболюючу і протизапальну дію.
 • Кушен — природний антисептик. Згубно діє на хвороботворні бактерії, запобігає появі новоутворень.
 • Каламус Драко сприяє загоєнню мікроранок і тріщин, усуває больові відчуття.
 • Китайська бузок — відмінне жарознижувальну і очищає засіб.

  Китайские тампоны Clean Point и Beautiful life


  Має антибактеріальну, заспокійливим і протизапальну дію.
 • И-шу — відновлює кровоток в органах малого таза.
 • Ши чуань цзи позбавляє від сверблячки і печіння.

Крім основних компонентів, перерахованих вище, в складі тампонів міститься безліч інших лікарських трав, які допомагають нормалізувати гормональний баланс в жіночому організмі.

Інструкція по застосуванню

Сайт офіційного виробника

Clean Point стерильні, перед упаковкою вони проходять спеціальну обробку, що виключає потрапляння мікробів на поверхню тампонів. Інструкція по застосуванню така:тампони clean point

 1. Вимийте руки з милом;
 2. Розкрийте упаковку з тампонами;
 3. Дістаньте трав’яний тампон і розправте шнурок;
 4. Введіть тампон в піхву на 5-7 см (шнурок повинен залишатися зовні). Якщо введення тампона важко, ви можете занурити його в кип’ячену воду на кілька секунд і потім вставити.

Залиште фітотампони всередині на дві доби. Через 48 годин потягніть за шнурок і вийміть тампон. Коли Clean Point буде видалений з піхви, необхідно проспринцеваться.

Китайские тампоны Clean Point (Beautiful Life) — Отзывы врачей


Використовувати наступний фітотампони можна через 1 добу.

Фітотампони Beautiful Life і Clean Point можна використовувати як для лікування жіночих захворювань, так і в профілактичних цілях. Для проходження курсу лікування необхідно 4 — 12 тампонів в залежності від ступеня і виду захворювання.

ВИДЕО. Китайские тампоны Clean Point, Beautiful Life для женщин.


У профілактичних цілях досить використовувати два фітотампони в місяць.

При використанні тампонів Beautiful Life для нормалізації менструального циклу, обов’язково враховуйте періодичність критичних днів.

Китайские фитотампоны Clean Point, Beautiful Life Отзывы врачей !


Тампони можна застосовувати не раніше, ніж за три доби до настання місячних і не раніше 3 днів після їх закінчення.китайські тампони clean point

Де купити китайські фітотампони Clean Point

Фітотампони Clean Point можна купити на сайті представника Beautiful Life в Україні. Офіційний сайт, який продає гінекологічні тампони, гарантують високу якість товарів, що поставляються безпосередньо з Гонконгу.

Безліч підробок, якими торгують недобросовісні продавці, не володіють властивостями, заявленими виробником. Негативні відгуки про китайських тампони Beautiful Life відносяться саме до підробленим засобів. Замовивши зворотний дзвінок, ви зможете дізнатися у консультанта, яка кількість фітотампони вам потрібно для лікування.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий