Дитячий інтелектуальний термометр iFever. Відгуки покупців. Наскільки він зручний? Як правильно використовувати, особливості товару і опис

Дитячий розумний термометр iFever відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Молодим мамам дуже складно стежити за температурою тіла своїх малюків постійно. Це особливо важливо, коли дитина ще зовсім маленький і не може сказати про своє нездужання. Контроль температури також необхідний, коли дитина знаходиться на прогулянці, щоб знати, наскільки йому комфортно.

Для зручності всіх мам і малюків, вчені створили унікальний пристрій #8212; дитячий термометр iFever. Тепер вам не доведеться доставляти дискомфорт своїй дитині, коли потрібно виміряти температуру тіла. Просто надіньте спеціальний манжет на руку малюка і подивіться значення температури на дисплеї свого смартфона.

Сайт официального производителя

Як працює дитячий термометр iFever

«Розумний» термометр вимірює температуру тіла малюка в режимі реального часу. У разі підвищення температури до заданого рівня, термометр сповістить вас про це звуковим сигналом. Для початку роботи, потрібно лише завантажити безкоштовний додаток iFever на свій смартфон.
Дитячий термометр i-fever
Отримана інформація за час використання термометра зберігається в пам’яті телефону і хмарному сховище даних. М’який манжет-термометр не видає шкідливого випромінювання, тому ви можете не хвилюватися за здоров’я свого малюка. Міжнародні сертифікати підтверджують повну безпеку.

Термометр має дуже низьку похибку, тому вважається найточнішим з усіх нині існуючих моделей градусників. Працює від батарейки, яка розрахована на 720 годин безперервної роботи. Переглядати результати вимірювання ви можете на відстані до 18 м.

Сайт официального производителя

Додаткові можливості iFever

Додаток, з яким взаємодіє термометр iFever, може зберігати інформацію про зростання і віком дитини, а також про його набирання ваги. Ви можете спостерігати медичні дані, переглядати графік прийому лікарських препаратів. Лікуючого лікаря малюка буде доступна інформація, що надходить на відстані, в режимі реального часу.

Носити пристрій дитина може під одягом під час прогулянки, так ви точно будете знати, коли малюкові стає прохолодно. У домашніх умовах мама дитини знатиме про його стан навіть в нічний час. Дитячий термометр на руку підходить абсолютно всім дітям, незалежно від віку. Ви можете почати його використовувати з перших днів життя.

Сайт официального производителя

Де купити розумний термометр iFever

Після появи цього унікального пристрою в продажу, шахраї почали поширювати підробки. Вони пропонують неякісні вироби покупцям, пропонуючи низьку ціну. Не піддавайтеся на подібні виверти, інакше ви можете купити такий термометр, від якого виходить шкідливе опромінення, і з’являються серйозні алергічні прояви.

В аптеці такі термометри не продаються, через велику кількість підробленої продукції. Купити дитячий розумний термометр iFever в оригінальному виконанні можна тільки на офіційному сайті. Тільки так ви отримаєте гарантовано якісний товар за ціною, яку встановив виробник.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий