GeniusX — препарат для поліпшення пам’яті і уваги, а також роботи мозку. Відгуки покупців, інструкція із застосування. Рекомендації де купити по вигідно ціною.

GeniusX відгуки, інструкція, рекомендації де купити

Сайт офіційного виробника

Багато з нас скаржаться на погану пам’ять.

Лікар-невропатолог: Пам'ять формується уві сніСтільки всього необхідно запам’ятати при сучасному ритмі життя, але далеко не завжди це вдається. Часто пам’ять підводить в найважливіші моменти. Причиною погіршення пам’яті є порушення роботи мозку, разом з яким приходить неуважність, погіршується здатність зосереджуватися на якомусь конкретному справі. Що ж робити?

GeniusX — засіб для поліпшення роботи мозку

GeniusX — натуральний засіб для поліпшення пам’яті і роботи мозку для дорослих і школярів, яке допоможе Вам швидко впоратися з проблемою. За відгуками людей, які вже почали приймати GeniusX, цей препарат є одним з найбільш ефективних і безпечних. У чому ж полягають його переваги?

 • препарати для підвищення працездатностіДаний препарат є повністю безпечним, на відміну від звичайних аптечних таблеток, так як до складу входять тільки натуральні компоненти, що забезпечують високу ефективність і гіпоалергенність кошти.
 • Комплекс розроблений на основі вивчення діяльності когнітивних процесів, що відбуваються в головному мозку.
 • При систематичному застосуванні засіб GeniusX збільшує кількість нейромедіаторів в головному мозку, які відповідають за ясність розуму і точність мислення. В результаті отримана інформація обробляється в кілька разів швидше, а засвоювати її стає набагато легше.
 • У складі GeniusX є натуральний ноотроп, який не тільки покращує мозковий кровообіг, але ще і сприяє уповільненню старіння організму, дозволяє легко справлятися навіть з дуже великими розумовими навантаженнями і стимулює пізнавальні здібності.
 • Прийом препарату GeniusX допомагає відновити сили після важкої розумової діяльності. В результаті Ви зможете працювати набагато довше, ніж зазвичай.
 • таблетки для поліпшення мозкової діяльності і пам'ятіGeniusX значно знижує стомлюваність і підвищує працездатність.
 • Препарат для підвищення працездатності GeniusX підходить як дорослим, так і школярам.
 • Засіб можна використовувати в якості активної харчової добавки в повсякденному раціоні як для профілактики порушень роботи мозку, так і для відновлення нормальної роботи мозку.
 • Доступна ціна на засіб GeniusX, в порівнянні з іншими аптечними препаратами, дозволяє придбати його не тільки забезпеченим людям, а й тим, достаток яких трохи нижче середнього рівня.

Склад препарату GeniusX

 • Головний компонент даного засобу — діметілетаноамін.

  Блокнот-тренажер Гімнастика мозку  Це природний ноотроп, який діє на ацетилхолін, який відповідає за здатність нервово передачі сигналів.

  " Покращення пам'яті та концентраціі уваги":3 ий класс 063пф  Завдяки діметілетаноаміну поліпшується робота гіпоталамуса, нормалізується гормональний фон як у жінок, так і у чоловіків.
 • Фосфатіділсеріновий комплекс сприяє швидкому відновленню м’язів після навантажень, регулює ріст нервових клітин і допомагає їм швидше ділитися, перешкоджає зниженню активності головного мозку, що спостерігається при старінні організму.
 • Піридоксин допомагає організму вчасно перебудовуватися в режим неспання або сну.

  5 продуктів збільшуючих силу мозку | Здорово жити [56/15]  За рахунок цього Ви будете краще висипатися і легко підніматися з ліжка вранці.
 • Комплекс амінокислот і вітамінів активує синтез білка в організмі, покращує пам’ять і оптимізує процеси передачі імпульсів між нейронами.препарати для поліпшення пам'яті і роботи мозку

Інструкція по застосуванню

Інструкція проста. Для досягнення максимального ефекту від засобу GeniusX слід пройти повний курс лікування в 28 днів.

Геннадій Пересвіт & друг Залізняк — В Рядах Безсмертних (пам'яті Мирослава "Мисливця" Мисли)Досить приймати препарат лише 2 рази в день — під час сніданку і обіду. Засіб додається в їжу по одній чайній ложці. Категорично не рекомендується вживати GeniusX у вечірній або нічний час доби, так як це може призвести до підвищеної активності і розладу сну.

Замовляючи препарат для поліпшення пам’яті і мозкової діяльності GeniusX на офіційному сайті, Ви отримаєте унікальну можливість відновити нормальну роботу свого головного мозку. Гарна пам’ять, уважність і висока працездатність будуть Вам забезпечені! Остерігайтеся покупки препарату на сторонніх ресурсах, так як в силу зростаючої популярності кошти GeniusX збільшилася кількість шахраїв і підробок!

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий