Гіпертофорт — від гіпертонії. Реальні відгуки покупців. Де можна купити засіб? Як правильно використовувати, особливості та опис.

Гіпертофорт відгуки, інструкція із застосування, де купити

Сайт офіційного виробника

Гіпертонія — серйозне і небезпечне захворювання, в результаті якого виникають незворотні ураження судин, головного мозку і серця. Якщо захворювання не лікувати, через підвищеного тиску може статися крововилив у мозок або статися інфаркт міокарда, що часто призводить до летального результату.

Gipertofort (Гіпертофорт) — інноваційний засіб, який допоможе вам позбавитися від нападів гіпертонії. З його допомогою ви зможете захистити свій організм від важких наслідків захворювання. Ефективність препарату науково доведена. Гіпертофорт перешкоджає розвитку атеросклерозу, знижує холестерин і нормалізує роботу всієї серцево-судинної системи.

Далі ви дізнаєтеся більш детально про склад Гіпертофорта, знайдете інструкцію по застосуванню, ціни, відгуки та відповідь на питання: скільки пакетиків в упаковці.

Gipertofort - від гіпертонії

Сайт официального производителя

Дія і застосування препарату Гіпертофорт

Дія препарату Гіпертофорт направлено на зниження артеріального тиску. Відразу після прийому у хворого гіпертонією розширюються судини, тиск миттєво знижується. Одночасно з цим знижується рівень холестерину в складі крові, зменшується ризик виникнення атеросклерозу.

Препарат не містить в своєму складі ГМО, не підвищує рівень цукру. Його можна застосовувати хворим, які страждають на цукровий діабет. Гіпертофорт рекомендується приймати не тільки для лікування вже виниклого захворювання, але і в якості профілактики, щоб попередити появу проблем з серцем і судинами.

В інструкції із застосування Gipertofort немає нічого складного:

Просто візьміть 1 пакетик порошку і висипаючи його в чашку. Залийте теплою водою, розмішайте, і випийте. Приймати препарат необхідно два рази в день. При хронічній гіпертонії можна збільшити кількість прийомів до 3 разів. Курс лікування — 1 місяць.

Сайт официального производителя

склад Гіпертофорта

  • Гіпертофорт на 90% складається з рослинних компонентів, корисних для здоров’я:
  • Фібергам #8212; смола акації. Її дія спрямована на зниження холестерину в крові.
  • Собача знижує серцевий ритм і тиск.
  • Магній зміцнює стінки судин.
  • Вітамін B6 виводить зайву рідину з організму.
  • Глід розширює судини, нормалізує кровообіг і благотворно діє на здоров’я серця.
  • Таурин — амінокислота, запобігає виникненню судинних спазмів, заспокоює нервову систему.

Препарат має сечогінну дію, нормалізує артеріальний давленіе.1 упаковка містить 20 пакетиків порошку по 5 м

Сайт официального производителя

Клінічні випробування Гіпертофорта

2 роки тому були проведені клінічні випробування препарату. У лабораторному дослідженні взяли участь 300 осіб, які страждають на гіпертонію. Кожен з них брав Гіпертофорт 2 рази в день протягом одного місяця.
Gipertofort - від гіпертонії
63% випробовуваних відзначили різке зниження кількості нападів гіпертонії. У 27% АТ перестало підніматися до критичної позначки, а у решти 10% випробовуваних тиск нормалізувався повністю. Ефективність препарату була доведена на 100%.

Про Гіпертофорте є багато відгуків практикуючих лікарів, які також відзначили відмінну дію препарату.

Сайт официального производителя

Де купити препарат

Оригінальний препарат Гіпертофорт не продається в аптеках. Його можна купити тільки на офіційному сайті. Так виробник бореться з поширенням підробленої продукції, яку шахраї видають за справжнє протигіпертонічні засіб.

Негативні відгуки про Гіперофорте відносяться саме до таких препаратів, невідомого походження. Вони не тільки бездіяльні, але і завдають непоправної шкоди здоров’ю.

На офіційному сайті ви знайдете докладну інформацію про ціни і складі препарату.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий