Краплі Giperolekt від гіпертонії — показання до застосування, склад і компоненти, принцип дії, інструкція, результати, думка лікаря, відгуки, де купити, ціна

Краплі Giperolekt від гіпертонії — реальні відгуки, думка лікаря

Сайт офіційного виробника

Гіпертонією страждають люди, у яких часто фіксується високий артеріальний тиск. В результаті хвороби розвиваються ускладнення серцево-судинної системи, тому не можна запускати організм до такого критичного стану. Краплі Giperolekt від гіпертонії повернуть хворого до нормального життя, без щоденного страху за своє здоров’я.

Що стосується традиційних медикаментів — тут часто підбирається неправильна тактика лікування, основа якої — це «заглушити» симптоми, а не ліквідувати причину.

Применение сосудорасширяющих препаратов при гипертонииГіперолект же нормалізує артеріальний тиск природним способом, тому його перевага перед аптечними лікарськими препаратами очевидно.

Показання до застосування

Краплі від гіпертонії Giperolekt рекомендовані пацієнтам в якості лікувального та профілактичного засобу.

Диета против гипертонииТі хворі, які у себе виявили хоча б 1 симптом з представлених нижче, знаходяться в групі ризику.Краплі Giperolekt показання до застосування

Препарат показаний в наступних випадках:

 1. Головний біль, розсіяна увага, «зірки» перед очима,
 2. Стреси, депресивний стан, апатія, перезбудження, дратівливість, хилить в сон,
 3. «Туман» в очах і нечітка видимість,
 4. Підвищена стомлюваність, немає сил з самого ранку,
 5. Надмірна пітливість,
 6. Набряклість і оніміння кінцівок, збій ритміки серцебиття,
 7. Перепад в показниках на тонометрі, задишка.

У засоби немає протипоказань, його можуть приймати пацієнти різного віку (за винятком дитячого віку). Регулярно застосовуючи Гіперолект, хворий знову знайде радість життя, і можливість продовжити своє життя на кілька років. У 85% хворих на гіпертонію при нелікованому захворюванні трапляється інфаркт.

Склад і компоненти

Склад Giperolekt — це натуральні екстракти лікарських рослин, які активно застосовуються в рецептах народної і нетрадиційної медицини ще з давніх часів.

Три групи компонентів, які, взаємодіючи між собою, дають позитивний результат в лікуванні:

 1. Вітаміни групи В, куркума, родіола рожева. Взаємодіючи між собою, дана група захищає організм від нестачі кисню (перешкоджає розвитку гіпоксії), ліквідує подразники.

  Физиотенз при гипертонии.Врач Анатолий Белоглазов.  Активний тандем нейтралізує стресові «провокатори» #8212; адреналін, кортизол, норадреналін, які в надлишку сприяють розвитку тахікардії.Краплі Giperolekt склад
 2. Літин, глід, ліозін. Перешкоджають утворенню тромбом, спазмів у судинах, сприяють виведенню шкідливого холестерину, одночасно насичуючи організм корисними речовинами.
 3. Шипшина, гінгко-білоба, чага, калина. Сприяють зняттю набряклості, роблять позитивний вплив на серцево-судинну систему, підшлункову залозу і нирки.

У комплексі всі ці цілющі екстракти та Вітаміни сприяють відновленню пошкоджених і неповноцінних клітин в організмі природним шляхом.

Принцип дії

Особлива технологія Vasodilat, по якій виготовлений препарат, дозволяє «утримати» кисень в клітинах крові, запобігаючи виникненню спазмів в судинах.

Розглянемо основні правила, яких слід дотримуватися, приймаючи препарат:

 • Приймати препарат необхідно строго відповідно до інструкції, розробленої виробником.
 • Після прийняття покладеної дози активного складу Giperolekt всередину відбувається вплив на судини вже протягом 2-3 хвилин.
 • В протягом 6 годин артеріальний тиск повністю нормалізується, пацієнт відчуває себе здоровою людиною, не залежних від таблеток і крапель.
 • Інші компоненти препарату сприяють зняттю больового синдрому, а також виводять непотрібний холестерин з судин.
 • Після повноцінного курсу лікування Гіперолектом діаметр всередині судин стає значно ширше.

Проведені наукові дослідження показали, що Giperolekt здатний допомогти пацієнтові незалежно від стадії гіпертонії, АТ приходить в ному протягом 2-х хвилин після прийому препарату.

Інструкція по застосуванню

Перед початком застосування препарату необхідно уважно ознайомитися з інструкцією та складом. Якщо у пацієнта є алергія на хоча б один з компонентів — в цьому випадку застосовувати Giperolekt не можна.Краплі Giperolekt інструкція

Одного флакона крапель вистачить на 14 днів прийому. Це достатній курс для відновлення тиску, а тривалість прийому допоможе визначити лікар, оцінивши попередні результати терапії.

Як правильно використовувати Giperolekt?

 1. Флакон з рідким комплексом струсити.
 2. 10 крапель складу накапати в ложку.
 3. Помістити препарат під язик і потримати 2-3 хвилини.
 4. Ковтнути і запити великою кількістю води.

У лікувальних цілях приймати двічі в день, а в профілактичних досить буде одноразового прийому протягом дня.

Після основного курсу рекомендовано зробити перерву 30 днів, після чого можна знову повторити курс, якщо того вимагає стан здоров’я. Вже протягом першого курсу лікування пацієнтові стане значно легше, але прийом препарату припиняти на половині лікувального шляху не можна, тому що крім зняття симптомів хвороби потрібно усунути її причину.

Результати від застосування

Якщо у пацієнта немає діагнозу гіпертонія, проте всі симптоми хвороби «на обличчя»: задишка, головний біль, набряки і оніміння кінцівок, тахікардія, скачки тиску — таким хворим показаний прийом Гіперолекта. Засіб на рослинних екстрактах ефективно усуває недолік кисню в клітинах крові.Краплі Giperolekt результати

Регулярне застосування Giperolekt дозволяє досягти таких результатів:

 • Ліквідує наслідки стресових впливів на організм,
 • Не допускає появу спазмів в судинах,
 • Стабілізує обмінні процеси в організмі, відновлює роботу підшлункової залози і гормональний фон.

Препарат впливає одночасно на три причини хвороби, і діє комплексно #8212; захищає серце і нормалізує артеріальний тиск, при цьому організм не відчуває стресу.

Капотен И Каптоприл — Лекарства От Гипертонии И Сердечной Недостаточности [Лекарства При Гипертонии]Тиск здатне опуститися до звичного «робочого» показника за 15 хвилин після застосування препарату.

думка лікаря

Краплі Giperolekt думку лікаряГіпертонія — це та проблема, яка дійсно заважає повноцінно жити. Підвищення артеріального тиску провокує головні болі, робить людину дратівливою і депресивним. Не можна допускати такого стану, своє здоров’я потрібно берегти. І при настанні перших симптомів захворювання краще прийняти профілактичні заходи.

Своїм пацієнтам я рекомендую сучасний препарат для нормалізації артеріального тиску Giperolekt.

При+гипертонии+и+давлении+Самоздрав+не+помог +Суперздоровье+хорошо+помогает 3У 8 з 10 пацієнтів, які користувалися цим препаратом, очікуваний позитивний результат настав в перші 2 тижні прийому.

Ціна і де купити?

Що стосується ціни, то достовірно дізнатися, скільки коштує Giperolekt в день замовлення можна на офіційному сайті компанії.

На даний момент придбати краплі Гіперолект можна на офіційному сайті компанії-виробника. Краплі розроблялися і проходили дослідження протягом 8 років, тому не можна допустити, щоб його формула потрапила в руки шахраїв.

Акційна ціна на Giperolekt становить 990 рублів.

висновки

Краплі Giperolekt — це натуральний гомеопатичний препарат, у якого практично немає протипоказань і побічних реакцій. Препарат позитивно впливає на всі органи і системи організму крім виконання своєї основної функції.Краплі Giperolekt перевагиЗавдяки вдалому складу, краплі Гіперолект розріджують кров, оскільки при її згущенні можуть утворитися тромби. Головна перевага препарату — запобігання і своєчасне купірування нападів гіпертензії і вегетосудинної дистонії. Регулярний профілактичний курс допоможе хворому гіпертонією уникнути ішемічної хвороби серця, інсульту, інфаркту, атеросклерозу.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий