Luma Smile — набір для відбілювання зубів. Відгуки покупців. Рекомендації де купити. Пристрій за Luma Smile зробить ваші зуби білими в короткий термін!

Набір для відбілювання зубів Luma Smile відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Красива білосніжна посмішка  #8212; один з головних атрибутів привабливої ​​зовнішності. Але мало хто може похвалитися білими зубами. Сьогодні існують різні процедури по відбілюванню емалі. Основними недоліками цих процедур є дорожнеча і наявність побічних ефектів.

Набір для відбілювання зубів #171; Luma Smile #187;

Набір для відбілювання зубів #171; Luma Smile #187; (Люма Смайл) — це інноваційна розробка стоматологів, за допомогою якої ви отримаєте білосніжну усмішку, не виходячи з дому. За своєю ефективністю набір не поступається клінічним процедурам, але його вартість у кілька разів нижче. Крім того Luma Smile не шкодить емалі зубів і не дратує ясна.

Luma Smile відгуки

Відбілювач був розроблений провідними стоматологами та протестований клінічно. Результати досліджень і численні відгуки покупців про Luma Smile підтверджують його ефективність і безпеку.

Переваги системи «люма Смайл»:набір для відбілювання зубів luma smile

  • Дбайливо відбілює зубну емаль, не пошкоджуючи її;
  • Чи не травмує ясна;
  • Простота використання;
  • Чи не підвищує чутливість зубів;
  • Тривалий ефект.

Як працює набір Luma Smile?

У систему для відбілювання входить прилад і кілька насадок для полірування. Виберіть потрібну насадку, прикріпіть її і почніть полірувати поверхню зубів. Вже після першого застосування ви помітите, що емаль стала значно світліше.

відбілювач зубів luma smileДля досягнення максимально ефекту рекомендується використовувати «люма Смайл» не менше 5 днів. Тривалість використання набору залежить від початкового стану зубів.
Набір для відбілювання зубів Luma Smile — це простий і безпечний спосіб зробити вашу посмішку красивою, про що свідчать відгуки споживачів.

Білосніжні Зуби в Домашніх Умовах — Ранок — ІнтерВи отримаєте абсолютно природний колір зубів, тільки на кілька тонів світліше. Ніхто не здогадається, що ви освітлювали зубну емаль.

Відбілювач підходить всім, але під час вагітності рекомендується відмовитися від його використання.

Біла дієта. Якою має бути біла дієта після відбілювання зубів?Якщо у вас запалені ясна або встановлені ортодонтические брекети, проконсультуйтеся зі стоматологом перед використанням Luma Smile.

Де купити Luma Smile?

Виробники радять купувати набір люма Смайл тільки на офіційному сайті, так як в мережі можна зустріти велику кількість підробок. Неоригінальний комплект з жорсткими абразивними насадками може завдати зубам непоправної шкоди і стати причиною розвитку карієсу.

Тільки справжній відбілювач зубів Luma Smile зробить вашу посмішку красивою і здоровою.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий