Магнітний коректор постави Magnetic Posture Support. Відгуки покупців. Рекомендації щодо застосування. Виправте поставу з новим мгнітную коректором!

Обзор магнитный корректор осанки Magnetic posture support


Магнітний коректор постави Posture Support відгуки

Сайт офіційного виробника

Правильна постава є одним з найважливіших показників здоров’я хребта. Викривлення спини супроводжується деформацією кісткової системи та порушенням кровообігу. Якщо вчасно не вжити заходів, все обернеться розвитком серйозних захворювань хребта, які можуть привести до інвалідності.

Магнітний коректор постави Magnetic Posture Support

Допомогти у вирішенні даної проблеми може магнітний коректор постави Power Magnetic Posture Support, відгуки лікарів про який носять виключно позитивний характер. Такий корсет відрізняється від інших коректорів тим, що впливає на м’язи спини за допомогою спеціальних вбудованих магнітів.

Є кілька причин, по яких варто віддати перевагу саме коректора Magnetic Posture Support.

  • Корсет для постави може використовуватися жінками і чоловіками навіть без консультації з лікарем. У ньому немає ребер жорсткості, які повинні підбиратися для кожного індивідуально. Корсет впливає безпосередньо на м’язи спини, в результаті хребет сам приймає правильне положення.
  • Зроблено коректор з еластичних матеріалів. Це дозволяє носити його під повсякденним одягом і не переживати про те, що його помітять оточуючі. При цьому корсет буде допомагати розправляти плечі і тримати спину рівно. Коректор не сковує рухів і не зісковзує з плечей. У ньому можна навіть займатися спортом.
  • Судячи з відгуків лікарів, магнітний коректор постави Posture Support впливає на хребет комплексно. Він не тільки допомагає тримати спину рівно, але і бореться з болями в хребті, відновлює кровопостачання і м’язовий тонус, а також благотворно впливає на діяльність нервової системи, серця і судин.
  • У порівнянні з іншими засобами для виправлення постави, ціна на коректор Magnetic Posture Support невисока. За рахунок застосування високоякісних довговічних еластичних матеріалів, цього коректор практично не зношується.

магнітний коректор постави

Принцип дії коректора

Магнітні поля лежать в основі принципу дії корсета. У еластичні матеріали вшиті спеціальні лікувальні магніти. Вони розташовуються уздовж лінії хребта і в поперековому відділі. Кількість їх може варіюватися від 4 до 12 штук в залежності від конкретної моделі. Магніти впливають на хребет непомітно, не викликаючи неприємних відчуттів.

Завдяки що створюється магнітному полю активізується кровотік в м’язах, знищуються токсини і вільні радикали, які накопичилися в клітинах. Відбувається це завдяки намагничиванию молекул води в організмі, які в підсумку перетворюються в позитивно і негативно заряджені іони.

Магнитный корректор осанки Magnetic Posture SupportЦі іони і нейтралізують всі шкідливі речовини.

Протипоказання і застосування

За відгуками лікарів, магнітний коректор постави Power Magnetic Posture Support має деякі протипоказання. Не рекомендується його носити жінкам під час вагітності, а також людям, у яких в організмі є штучні водії ритму серця і кардіостимулятори. Слід також без попереднього з’ясування думки доктором людям, у яких спостерігаються проблеми з серцево-судинною системою.

Magnetic Posture Support

Використовувати магнітний коректор досить просто. Слід тільки накласти його на спину, а руки просунути в спеціальні ремінці.

МАГНИТНЫЙ КОРРЕКТОР ОСАНКИ «MAGNETIC POSTURE SUPPORT»Далі необхідно жорстко зафіксувати ремені спочатку в області попереку, а потім і на плечах. Їх потрібно стягнути так, щоб коректор добре підтримував спину, але сильно не здавлював.

Фіксуючі ремені забезпечують максимальне прилягання магнітів до спини і дозволяють відчувати себе комфортно навіть людям, які ведуть активний спосіб життя.

Магнітний коректор Magnetic Posture Support — ідеальний засіб для людей з неправильною поставою або хворою спиною. Замовляйте корсет тільки на офіційному сайті. Так Ви зможете придбати дійсно якісний товар і захиститися від підробки.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий