Огляд гелю Artrotok (Артроток) для лікування захворювань суглобів — склад, спосіб застосування, переваги, думку лікарів та відгуки покупців про товар

Artrotok — відгуки, огляд, думка експертів і покупців

Сайт офіційного виробника

Серед колосальної кількості препаратів, дія яких спрямована на лікування захворювань суглобів, що випускаються сучасними фармакологічними компаніями один засіб, займає лідируючу позицію — це гель Artrotok. Це обумовлено коротким курсом терапії, за підсумком якого спостерігається поліпшення стану.

Препарат випускається у вигляді гелю, що забезпечує швидке всмоктування в шкіру і миттєвий ефект в області застосування. У перші хвилини після нанесення больові відчуття знижуються, спадає набряк і почервоніння, а в пролонгированном дії препарат впливає на сам суглоб відновлюючи його. Використовувати препарат можна для лікування запальних захворювань суглобових і сполучних тканин, таких як артрит, артроз, радикуліт, затискачі м’язів, остеохондроз, радикуліт та інші.

В ході лабораторних випробувань на базі клініки ортопедії Мінеральні Води, виявлено що у 99% пацієнтів з проблемами з’єднувальних і хрящових тканин, супроводжуваних ниючі болями після початку застосування гелю Artrotok вже на 3 день було зафіксовано поліпшення стану. По завершенню курсу терапії всі пацієнти відзначили усунення всіх симптомів захворювань суглобів і хребта.

Сайт официального производителя

склад

У складі препарату Artrotok для лікування артриту та інших запальних захворювань сполучної тканини, утримуються виключно натуральні компоненти рослинного походження. Він не має хімічних і синтетичних сполук і речовин, які досить часто є в складі більшості медикаментозних препаратів і надають згубний вплив на весь організм.

Ефективне терапевтичний вплив спостерігається завдяки тому, що склад гелю Artrotok включає в себе:

 • колаген — надає відновне дію на пошкоджені захворюванням ділянки, підвищуючи міцність і еластичність сухожиль, покращуючи стан шкірних покривів;
 • глюкозамін — допомагає виробленню синовіальної рідини, яка сприяє поліпшенню амортизації хрящів, при цьому знімає больові відчуття, набряки, і підвищує рухливість з’єднань;
 • топінамбур єрусалимський — завдяки вмісту високої кількості кремнію, селену, цинку і марганцю надає високий терапевтичний ефект при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату;
 • кальцій — є будівельним матеріалом всіх кісткових і суглобових тканин, запобігає ламкість і вразливість кісток і хрящів;
 • вітамін Д — додаткове харчування вітаміном надає відновлювальний ефект на тканини кісток і хрящів, знижує хворобливість і запобігає розвитку захворювання.

склад артроток

Унікальний склад гелю для лікування суглобових захворювань надає високий ефект терапії, що підтверджено проведеними дослідженнями, згідно з якими в 87% у пацієнтів з групи учасників значно знизилися, або повністю зникли прояви захворювань (артриту, артрозу, остеохондрозу, п’яткових шпор і інших).

Сайт официального производителя

переваги

Інноваційний препарат у вигляді гелю для лікування запальних захворювань сполучної і хрящової тканини, надає спрямоване і регенеруючу дію на уражені ділянки. Гель Artrotok для лікування суглобів укладений у флакон, об’ємом 50 мл з дозатором, що спрощує його застосування, при цьому дозволяє економно і дозовано використовувати лікарський препарат.

Відповідно до думки експертів і покупців, які використовували гель, він має ряд переваг перед препаратами з аналогічним призначенням:

 • має склад, що містить тільки натуральні компоненти;
 • добре переноситься, не викликаючи алергічних реакцій і побічних ефектів;
 • препарат не має протипоказань, його можна використовувати людям будь-якого віку, які мають різні захворювання опорно-рухового апарату;
 • чинить швидку аналгезуючий ефект, знімає болі різного характеру та інтенсивності;
 • пролонгований терапевтичний ефект, по завершенню терапії;
 • впливає на причину розвитку захворювання, усуваючи при цьому симптоми;
 • має сертифікати якості, відповідного міжнародного та державного зразка.

Переваги гелю артроток

Також гель Artrotok за своїми властивостями і впливу має аналоги нестероїдних протизапальних дії, приймати які необхідно протягом тривалого періоду для досягнення терапевтичного ефекту. Крім цього, пацієнту необхідно буде паралельно приймати медикаменти відновлюють внутрішні органи, так як кошти НПВД негативно впливають на роботу всього організму. Це ще раз доводить, що гель Артроток від артриту і болю в суглобах, має перевагу.

Сайт официального производителя

Принцип дії

Відповідно до заяв виробників ефективність Artrotok поширюється на більш, ніж 20 захворювань опорно-рухового апарату, при цьому продукт є дієвим при усуненні неприємних больових відчуттів і ефективним профілактичним засобом. Він впливає комплексно, приносячи полегшення стану відразу після нанесення і надаючи при цьому основні впливу на організм:

 • знімає набряклість, почервоніння і запальні процеси;
 • усуває біль;
 • стимулює відновлювальні та регенеруючі функції в області поразки захворюванням;
 • надає екстрену вплив в області нанесення;
 • зміцнює кровоносні судини і капіляри;
 • підвищує рухливість суглобів;
 • підвищує міцність зв’язок і сухожиль.

Переваги гелю Артроток

Дія препарату починається поступово, згідно зі схемою — на 2-3 добу застосування спостерігається зниження больових відчуттів, що виникають під час руху. Через 7 днів запальні процеси припиняються, позбавляючи пацієнта від дискомфорту. Через 10 днів пошкоджені тканини відновлюються, а через 14 днів відбувається повне оновлення хрящів, а також спостерігається зміцнення кісткової і м’язової тканини. На цьому терапія припиняється, так як досягається повне одужання і усунення всіх симптомів захворювання.

Сайт официального производителя

Інструкція із застосування, протипоказання

Інструкція з використання засобу Artrotok для лікування суглобових проблем, не має складного опису. Для застосування препарату, оброблювану область необхідно вимити милом з низьким вмістом кислотності і витерти насухо. Потім дозоване кількість кошти з флакона нанести на шкіру пошкодженої ділянки, і втирати протягом декількох хвилин.

Змивати препарат немає необхідності, так як він повинен повністю вбратися шкірних покривів. Процедура повторюється до 3 разів на день, протягом 14 — 31 дня, в залежності від перебігу та форми захворювання.

Інструкція препарату Артроток

Завдяки тому, що в складі препарату містяться тільки натуральні компоненти, засіб не завдає негативного впливу на організм, не викликає алергічних реакцій і не має протипоказань до застосування. Продукт повністю безпечний, що доведено в ході клінічних досліджень.

Сайт официального производителя

думка лікаря

Використання препарату Artrotok для лікування артритів, артрозів і інших запалень хрящів і суглобів рекомендовано фахівцями. Так, наприклад, лікар-хірург Павлова Катерина Василівна прокоментувала ефективність продукту:

«Сьогодні проблеми в роботі опорно-рухового апарат зустрічаються все частіше, і на превеликий жаль вік пацієнтів стає все молодше. Крім больових синдромів, перебіг хвороб характерно утрудненням в пересуванні, реакціями на зміну погодних умов, а також іншими неприємними симптомами. Але пацієнти середнього віку рідко звертаються за кваліфікованою допомогою, в зв’язку з постійною зайнятістю і швидким темпом життя. Тому вони завжди в пошуку засобів, що роблять реальний ефект від застосування і не вимагають, при цьому спостереження або рецепта від лікаря. Саме таким і є гель Артроток, який чинить швидку і ефективну дію на захворювання різної етіології та форми. Я рекомендую використовувати препарат як високоефективний засіб для проведення профілактичних заходів, лікування хвороб на ранніх стадіях і в комплексній терапії при серйозних випадках розвитку хвороб. «

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий