Огляд крапель від алкогольної залежності Alkotoxic (Алкотоксік) — склад і способи застосування, протипоказання, думка лікаря, відгуки покупців даного товару

Alkotoxic — відгуки про краплі від алкоголізму, огляд, ціни

Сайт офіційного виробника

Велика кількість людей страждає від алкогольної залежності і не може позбутися її самостійно. Нестримна тяга до спиртного називається алкоголізмом. Розвиток і перебіг цієї хвороби залежить від багатьох факторів. Певну роль відіграють вік людини, спадковість, фізіологія. Навіть підлога має значення. Доведено, що у жінок захворювання розвивається набагато швидше, ніж у чоловіків.

Постійне неконтрольоване вживання алкоголю негативно впливає на весь організм людини: загострюються хронічні хвороби, руйнуються внутрішні органи, порушується психіка, що часто призводить до передчасної смерті. Питуща людина змінюється зовні, у нього знижується інтелект, виникають труднощі в спілкуванні з оточуючими, і в підсумку виникає повна деградація особистості.

З алкогольною залежністю обов’язково потрібно боротися. Не можна залишати людину один на один з хворобою. Краплі Alkotoxic допомагають швидко впоратися з цією напастю. Вони відбивають бажання вживати алкоголь.

Склад, переваги, принцип дії

Сайт офіційного виробника

Новий ефективний засіб Alkotoxic призначене для позбавлення від пристрасті до вживання спиртних напоїв. Основною перевагою препарату є повністю натуральний склад:

 1. Вітамін B6 відновлює організм, надає заспокійливу дію.
 2. Золототисячник, копрінус знімають тягу до спиртного.
 3. Китайський гриб Шиитаке зміцнює імунну систему.
 4. Топінамбур, бурштинова кислота знімають алкогольну інтоксикацію.
 5. Фібрегам виводить токсини з організму, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.
 6. Артишок покращує функції печінки і підшлункової залози.
 7. Собача знімає збудження, нервове напруження.

Склад і дія алкотоксік

Завдяки натуральним інгредієнтам, узятим в оптимальній пропорції і виконують певні функції, краплі Alkotoxic надають комплексний вплив на організм людини, яка п’є, що дозволяє домогтися позитивного результату за короткий проміжок часу.

З’явившись в продажу відносно недавно, засіб швидко стає популярним як у покупців, так і у фахівців, які б підтверджували його ефективність і відзначають наступні переваги:

 • простота використання;
 • доступність;
 • відсутність протипоказань та побічної дії;
 • безпеку.

Alkotoxic швидко позбавляє від алкогольної залежності і гарантує повне одужання.

Ті, що п’ють люди рідко визнають себе алкоголіками. Вони не вважають себе залежними від спиртного і вважають, що можуть зупинитися в будь-який момент. Відповідно позбавлятися від згубної звички не збираються. Але краплями Alkotoxic можна лікувати без відома хворого, тому що вони несмачні і зовсім не відчуваються при додаванні в напої.

Алкогольна залежність виникає тому, що алкоголь покращує настрій, викликає позитивні емоції, сприяє виробленню ендорфінів. Людина відчуває бажання якомога частіше відчувати подібний стан.

Дія препарату алкотоксік

На цьому і заснований принцип дії препарату Alkotoxic, активізує природний синтез «гормонів щастя». Організм хворого перестає мати потребу в підживленні ззовні. Також в дії крапель можна відзначити наступні позитивні моменти:

 1. Позбавлення від інтоксикації.
 2. Поліпшення роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту.
 3. Відновлення уваги, мислення, пам’яті.
 4. Активізація обмінних процесів.
 5. Запобігання похмільного синдрому і зняття його симптомів.

Ефект від прийому препарату можна помітити досить швидко. У хворого поліпшується апетит, відновлюється сон, знімаються нервове напруження, пригніченість, виникає стійка відраза до алкоголю, яке зберігається на все життя.

Інструкція із застосування, протипоказання

Щоб швидко домогтися потрібного ефекту, засіб слід приймати згідно з інструкцією, знайти яку можна в упаковці. Основні правила прийому такі:

 1. 10 крапель препарату додати в будь-яку рідину і випити за 30 хвилин до прийому їжі.
 2. Рекомендоване дозування — 30 крапель в день.
 3. Курс лікування — 1 місяць.

Засіб покращує стан хворого з самого початку прийому. Воно знімає похмільні симптоми, заспокоює. Через 3-5 днів у алкоголіка знижується тяга до спиртних напоїв. Через 14 днів виникає стійка відраза до них. Після закінчення курсу організм питущого людини повністю відновлюється.

При прийомі крапель Alkotoxic важливо дотримуватися регулярність і не пропускати прийомів.

Сайт офіційного виробника

Інструкція по застосуванню алкотоксік

Перш ніж випустити засіб в продаж, виробник протягом 8 місяців відчував препарат на дев’яти тисячах піддослідних. В результаті випробувань не було виявлено ніяких протипоказань. У всіх випробовуваних відзначено стійку відразу до алкоголю при відсутності звикання і побічного ефекту.

Придбати Alkotoxic можна на офіційному сайті виробника. В даний час діє акція, і вартість Alkotoxic становить 499 рублів. Якщо поквапитися, на покупці можна заощадити 75% від реальної ціни.

думка лікаря

«Стикаючись щодня з людьми, страждаючими від згубної залежності, я як ніхто інший розумію всю важливість вирішення цієї проблеми. В даний час алкоголізм став практично масовим явищем. Особливо турбує те, що вік алкоголіків помітно зменшився. Багато підлітків і молоді люди зловживають спиртними напоями.

До мене на прийом часто приходять не самі хворі, а їх родичі, втомлені переконувати лікуватися від алкоголізму.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ


Тепер я можу порекомендувати їм засіб, в ефективності якого впевнена. Краплі Alkotoxic діють навіть на алкоголіків з великим стажем. Його можна підливати в будь-які напої. Курс лікування становить 1 місяць.

Думка лікаря про препарат алкотоксік

Крім швидкого позбавлення від залежності препарат покращує загальне самопочуття пацієнта, надає відновлює дію на всі органи і системи, позбавляє від інтоксикації, нормалізує обмін речовин, заспокоює.

Соціальна реклама проти підліткового алкоголізму


Мені імпонує те, що до складу засобу входять тільки натуральні компоненти, лікувальну дію яких доведено часом. Препарат не має протипоказань, не викликає побічних ефектів.

Засіб дає стійкий результат лікування від алкогольної залежності. У хворих, які пройшли курс лікування, в подальшому не спостерігається зривів ».

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий