Огляд препарату Клареол від папілом і бородавок — склад і властивості, принцип дії, інструкція із застосування, скільки коштує і де купити, думка лікаря

Клареол — відгуки про засіб від папілом, думка лікаря

Сайт офіційного виробника

Папіломи і бородавки доставляють людині масу проблем, особливо якщо вони з’явилися в невдалому місці. Це, в першу чергу, некрасиво, хворий відчуває себе не таким як усі, вони створюють дискомфорт і прищеплюють комплекси своєму «хазяїну». По-друге, такі нарости легко травмуються, і людина ризикує придбати додаткові проблеми у вигляді інфікування або ще гірше — переродження в злоякісне новоутворення.

Сьогодні багато фахівців рекомендують хворому використовувати гель Клареол замість малоефективних і хімічно-агресивних препаратів. Це засіб пройшов безліч клінічних випробувань, довело свою роботу на «справу». За заявою виробника, гель Клареол від папілом і бородавок здатний позбавити хворого від наростів в 100% випадків і без подальшого рецидиву.

Сайт официального производителя

Про проблему папілом, причини, симптоми

Папіломатоз — це безліч новоутворень, які можуть з’являтися де завгодно: на шкірних покривах, слизових оболонках, внутрішніх органах хворого. Спочатку це доброякісні нарости, які «люблять» здорові тканини людини, але а в більшості своїй вражають статеві органи.

Сьогодні папіломавірусом хворіють 90% жителів планети, основна маса яких навіть не здогадується про наявність у них захворювання. Заразитися хворобою досить легко, не обов’язково мати статеві стосунки з хворим або народитися від матері, хворої ВПЛ (вірус папіломи людини).

Тривалий час вірус може «спати» в організмі або ж не проявляти себе, але цього може бути сумний підсумок — рак. Приблизно 5-7 років може розвиватися онкологічний процес, і в 32% випадках виною папіломавірус. Вчені довели, що новоутворення на органах і тканинах людини, які викликані ВПЛ, можуть непомітно переродитися в ракові, а лікування подається така форма онкології дуже погано.

Сайт официального производителя

Склад і властивості препарату

Клареол складається з натуральних і якісних компонентів, які гармонійно поєднані в одному препараті і на «відмінно» справляються зі своєю функцією.

Склад Клареола:

 • Деоінізірованная вода.

  Чистотел лечение бородавок и папиллом  Є захистом для шкірного покриву, очищає шкіру від наростів і перешкоджає повторному появі новоутворень.
 • Акрилат. Цей потужний концентрат впливає на оболонку новоутворень на клітинному рівні, проникаючи всередину тканини. Перешкоджає подальшій життєдіяльності вірусу, позбавляє його харчування. Після того, як новоутворення зникнуть, на їхньому місці не залишається навіть сліду.Гель Клареол складу препарату
 • Д-пантенол.

  Средство для удаления бородавок Супер чистотел.  Заспокоює шкірний покрив від роздратування, сприяє загоєнню ран, знімає запальний процес. На клітинному рівні запускає процеси регенерації глибоких шарів шкірної тканини.
 • Гідроксид натрію. Сприяє зупинці зростання новоутворень, патогенні клітини злущуються і вже точно не переродятся в злоякісні.

на Україні ліки Клареол займає лідируючі позиції серед аналогів для лікування папілом, бородавок і мозолів. Цей препарат швидко і безболісно позбавить хворого від наростів, поверне йому здоровий і красивий зовнішній вигляд, і людина більше не буде турбуватися про своє здоров’я.

властивості

Якими основними властивостями володіє гель Клареол проти папілом, бородавок і сухих мозолів?

 1. Ліквідує сухі мозолі (натоптиші),
 2. Позбавляє від застарілих бородавок,
 3. Сприяє покращенню стану шкірного покриву,
 4. Допомагає клітинам швидше оновитися, щоб згодом не було рубців і шрамів,
 5. Лікування відбувається за 1 курс,
 6. Безболісна процедура,
 7. Допомагає відновити шкірний баланс.

застосування Клареола #8212; це безпечна методика видалення папілом, бородавок та інших новоутворень, без ризику для здоров’я і естетичного вигляду.

Зміни у хворого з психологічного боку:

 1. Прибирає дискомфорт і неприємні відчуття в місці наростів,
 2. Хворий стає більш впевнений в собі, зникають комплекси.

Якщо у людини є новоутворення, їх потрібно регулярно перевіряти на наявність «поганих» клітин. Не можна упустити момент, оскільки навіть один наріст може викликати ракову пухлину, і згодом привести до тривалого важкого лікування і видалення органу.

Сайт официального производителя

Принцип дії

Як діє ліки Клареол в проблемних зонах:

 • Засіб необхідно нанести на новоутворення згідно з відповідною інструкцією,
 • Йде процес руйнування тканин наростів,
 • Д-пантенол, який входить до складу засобу, сприяє загоєнню ран і відновлення пошкодженого шкірного покриву,
 • Через 7 днів нарости стають дрібніше,
 • Через 14 днів на наростах утворюється корочка,
 • Під кінець лікувального курсу практично всі нарости зникають,
 • Хворий насолоджується гладкою і здоровою шкірою.

Гель Клареол принцип дії

Клареолом від папілом маленькі нарости видаляються за 1-2 дня, а більші або застарілі — до декількох тижнів. Як тільки засіб потрапив на шкіру — хворий відчує печіння, але це нормально, таким чином шкіра реагує на лужне середовище. Якщо відчуття печіння не проходить, хворий відчуває дискомфорт #8212; потрібно швидко змити засіб з ділянок шкіри, які були оброблені.

Сайт официального производителя

Інструкція по застосуванню

Засіб призначений для використання в домашніх умовах, при цьому воно досить потужне і активно бореться з наростами.

Інструкція по застосуванню Клареола вимагає перед початком обробки проблемної зони ретельно ознайомитися з порядком і принципом роботи препарату.

Для початку потрібно добре помити оброблювану поверхню чистою водою, а якщо під рукою немає чистої води — добре обробити поверхню шкіри антибактеріальної серветкою. Шкіра повинна бути сухою перед початком впливу, а наносити гель необхідно точково. Після нанесення засобу на ділянку шкіри, необхідно масажними рухами протягом 5 хвилин втирати гель, і так робити 3 рази в день.

Курс лікування становить 30 днів, але якщо новоутворення великі, з’явилися багато років тому, їх багато, то курс лікування може бути продовжений індивідуально. А звичайні, не застарілі, мозолі можна вилікувати за 1-2 дня.

Коли гель потрапляє на шкіру, може бути печіння, це не страшно. Головне — це стежити, щоб не розвивалася алергічна реакція в місці нанесення гелю. Якщо печіння носить нетерпимий характер, то краще відразу ж засіб змити водою.

Протипоказання

І хоча Клареол від папілом — це натуральний і безпечний препарат, у нього, як і у будь-яких ліків, є кілька протипоказань.

Побічні дії препарату Клареол

У яких випадках не можна користуватися препаратом?

 • Не можна застосовувати вагітним жінкам,
 • Під час лактації,
 • Якщо є відкриті рани на шкірному покриві, які знаходяться поруч з новоутвореннями, які потрібно обробити ліками Клареол,
 • Якщо нарости запалені,
 • При наявності онкологічних захворювань,
 • При наявності індивідуальної непереносимості компонентів препарату.

Якщо у хворого немає жодного з перерахованих вище станів, то йому спокійно можна користуватися гелем, від якого буде тільки користь.

Сайт официального производителя

Результати та ефективність

За час присутності на фарм засіб в повній мірі довело свою ефективність, воно не тільки швидко і безболісно позбавить пацієнта від папіломатозу і застарілих новоутворень, але також:

 • Діє безпосередньо на «хворий» ділянку, не зачіпаючи здорові тканини,
 • Має зручний точкове нанесення,
 • Не тільки усуває шкірні дефекти, але і допомагає пацієнтові позбутися від комплексів і невпевненості в собі,
 • Новоутворення «йдуть» безслідно і безболісно,
 • Діє акуратно, без агресивних проявів,
 • Ліквідує нарости безповоротно.

Крім цього, натуральний Клареол не завдає шкоди здоров’ю, на відміну від хімічно-агресивних препаратів з аптеки з подібною дією, які дуже часто пошкоджують здорову шкіру, утворюють труднозаживающих рани і рубці.

Ефективність гелю Клареол

Після застосування Клареола від папілом:

 1. Позитивний ефект стане помітний оточуючим,
 2. Знайомі і співрозмовники не будуть переживати, що Ви заразний,
 3. Можна подумати про зачаття без переживань про те, що хвороба передасться немовляті,
 4. Розвиток онкологічного процесу тепер не страшно.

Здоров’я потрібно берегти, і якщо з’явилися перші ознаки захворювання у себе або когось із близьких — краще почати лікування негайно, щоб не переживати про те, як далі буде складатися цей процес.

Сайт официального производителя

думка лікаря

Думка лікаря про препарат КлареолПапіломи і бородавки не просто псують зовнішній вигляд пацієнта, а й таять в собі величезну загрозу для його здоров’я і життя. Сьогодні є маса способів видалення цих неприємних новоутворень, головне — не проходити повз кабінету лікаря, щоб фахівець міг контролювати стан наростів і вчасно оцінювати успішність проведеної терапії.

Кілька років тому тільки хірургічним шляхом можна було позбутися від цих неприємностей. Сьогодні є сучасні засоби, які не тільки ефективно, швидко і безболісно видаляють папіломи і бородавки, але і перешкоджають їх рецидиву. Клареол гель — це інноваційне рішення в видаленні новоутворень. Реальні відгуки про Клареоле не залишають сумнівів в його ефективності. Особисто я рекомендую його своїм пацієнтам як саме перевірений засіб.

Сайт официального производителя

Ціна і де купити?

На частий питання клієнтів, де купити Клареол, щоб не «потрапити» на підробку, є одна відповідь — на офіційному сайті компанії. Для бажаючих, які вирішили придбати препарат, офіційний сайт працює цілодобово, там же можна отримати ємну консультацію в будь-який час доби від компетентних фахівців. Сьогодні Клареол не продається в аптеках, це вимушений захід, щоб убезпечити пацієнтів від витівок конкурентів. Поки тільки на офіційному сайті можна купити оригінальний препарат за доступною ціною.

Ціна на Клареол для Росії становить 990 рублів. Засіб економічне, ніж одна упаковка цілком достатньо, щоб обробити велику кількість новоутворень.

висновки

Якщо папіломи стали з’являтися, то зростає ризик їх великого розростання, частіше за все цього схильна слизова. А на шийці матки такий процес може привести до раку, тому не можна хвороба спускати на самоплив. Починати лікування варто, як тільки захворювання стало проявляти себе, в цьому добре допоможе швидкодіючий гель для лікування від папілом і бородавок Клареол, склад якого не має аналогів, завдяки йому ліки діють на проблему м’яко, але ефективно.

Препарат хороший тим, що ним можна користуватися в звичних умовах, його можна брати в поїздку і на відпочинок, щоб не переривати лікувальний курс. Завдання гелю — очистити шкірний покрив від папіломатозу і оздоровити його поверхню. Але варто пам’ятати, що якщо раптом в лікуванні щось пішло не так, як планувалося, потрібно терміново відвідати лікаря, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий