Продукт для потенції Сила Мара. Реальні відгуки покупців, склад, показання та інструкція до застосування. З Силою Мара ви знову знайдете чоловічу силу!

Сила Мара для потенції, відгуки, склад і інструкція.

Сайт офіційного виробника

Проблеми з потенцією виникають у сучасних чоловіків навіть у молодому віці. Сексуальні розлади можуть носити психологічний характер, але частіше їх виникнення пов’язане з деякими несприятливими факторами: гормональні порушення, наслідки травм і захворювань, неправильне харчування, шкідливі звички та багато іншого.

Для збереження вашого здоров’я і довголіття вчені зібрали разом унікальні природні дари Алтаю. Вони увійшли в добавку до їжі «Сила Мара».

«Сила Мара» поверне потенцію чоловікові, незалежно від віку.

У складі препарату міститься комплекс корисних речовин, які благотворно впливають на сечостатеву систему, продовжують молодість і допомагають відновитися після перенесених захворювань.

Натуральні капсули «Сила Мара» допоможуть вам:

 • Відновити і підсилити потенцію;
 • Нормалізувати стан центральної нервової системи;
 • Прискорити процес одужання після оперативних втручань;
 • Нормалізувати рівень холестерину і цукру в крові;
 • Зміцнити судини і захистити себе від інфарктів та інсультів;
 • Уповільнити процеси старіння в організмі.

Склад і способи застосування засобу «Сила Мара»

В основі створення препарату рослинно-тваринного походження зібрані речовини, які позитивно впливають не тільки на ваше чоловіче здоров’я, але і на весь організм в цілому.

панти марала

Пантогематоген — корисні речовини, взяті з крові і пантів марала. Вони рятують від еректильної дисфункції, порушень сну, підвищують імунітет. Покращують роботу мозку (пам’ять, слух, зір) і допомагають відновитися після важких фізичних навантажень.

Екстракт червоного кореня знімає запалення передміхурової залози, відновлює статеву активність чоловіка, зміцнюючи судини і нормалізує кровообіг.

Аскорбінова кислота — підвищує стійкість до стресів, сприяє засвоєнню організмом корисних речовин.

Щоб добитися стійкого ефекту, приймайте препарат протягом місяця. Дозування: 1 капсула 1 раз в день (вранці) під час сніданку. Запивати можна чаєм або водою. З метою профілактики та підтримки нормальної сексуальної активності пройдіть 10-денний курс. Природний стимулятор потенції допоможе вам зберегти чоловічу силу до глибокої старості.

Сила Мара продукт для потенції

Показання до застосування:

 • зниження потенції;
 • захворювання сечостатевої системи;
 • хвороби шлунка і кишечника;
 • очні і вушні захворювання;
 • порушення кровообігу;
 • знижений імунітет.

Препарат відмінно зарекомендував себе як профілактичний засіб для поліпшення кровообігу, що виникає від малорухомої роботи.

Звідки береться #171; Сила Мара #187;

Даний продукт має оптимальну кількість речовин, взятих з крові і пантів алтайського марала. Під час гону (шлюбного періоду) в молодих рогах тваринного накопичуються активні речовини, зібрані з численних лікарських трав Алтаю.

У весняний період відбувається сильний гормональний сплеск в організмі тварини. Щоб отримати витяжку збагаченої крові, у тварини зрізають панти і беруть трохи крові з цих зрізів.

Натуральні капсули «Сила Мара» повернуть вам чоловічу силу і здоров’я. Крім того, унікальний склад препарату оздоровить і омолодить організм в цілому, що зробить вас ще привабливішою в очах жінок.

Де купити пантогематоген #171; Сила Мара #187 ;?

Зараз на ринку, на жаль, з’явилося дуже багато підроблених препаратах. Кров з пантів марала рідкісний і важко добувається продукт. Виробництвом гематогену займається лише одна кампанія на Алтаї. Якщо ви вирішили купити Силу Мара, то ми рекомендуємо купувати препарат тільки на офіційному сайті постачальника, щоб уникнути підробок.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий