Рідкий каштан для ефективного схуднення. Реальні відгуки покупців. Наскільки він ефективний? Способи та особливості застосування,

Рідкий каштан для схуднення реальні відгуки

Сайт офіційного виробника

Рідким каштаном називають плоди амазонської гуарани, які зовні дуже схожі на знайоме нам рослина. Насправді цей природний жиросжигатель відноситься до зовсім іншого виду і з європейськими каштанами у нього немає нічого спільного.

Плоди амазонської гуарани містять велику кількість гуаранина, антиоксидантів, вітамінів груп А, B і E, а також ксантинових алкалоїдів і поліфенолів. Незважаючи на явно виражений тонізуючий ефект, Рідкий каштан, в першу чергу, використовується для зниження і корекції ваги.

Гуаранін комплексно впливає на організм, допомагаючи зменшити кількість жирової тканини. В середньому, під час прийому добавки вдається втрачати від 2 до 7 кілограм жиру в місяць. Підключення щоденних фізичних навантажень і легкої дієти сприятиме ще більшому ефекту.

Рідкий каштан має ряд корисних властивостей. Беручи його регулярно, ви:

  • Очистіть свій організм від шлаків і токсинів;
  • Прискорите обміну речовин;
  • Знизите апетит;
  • Станете більш витривалими під час тренувань;
  • Прискорите процес розщеплення жирової тканини в організмі

Також через великий вміст антиоксидантів в плодах амазонської гуарани, добавка допомагає краще відновлюватися після фізичних навантажень, зміцнювати імунітет і навіть продовжувати молодість.

Цікавий факт

У всьому світі Рідкий каштан знайшов популярність лише в останні роки, хоча в Південній Америці він використовується вже сотні років. Жителі Бразилії давно виявили його корисне і тонізуючу дію на організм.

Бадьорить властивість рідкого каштана дуже схоже на дію кофеїну, хоча він не має протипоказань. На відміну від кави, порошок з плодів амазонської гуарани можна вживати навіть гіпертонікам, не боячись підвищення артеріального тиску.

Крім тонізуючого властивості, Рідкий каштан сприяє загальному оздоровленню організму. Корінні жителі Південної Америки здавна вживали напій з плодів для зняття головних болів, профілактики серцево-судинних захворювань, артриту та інших хвороб.

Сайт официального производителя

Як приймати Рідкий каштан

Важливо розуміти, що Рідкий каштан це енергетично насичена добавка, тому перевищення дози не рекомендується. Оптимальною дозуванням є вживання 1 грама порошку два рази в день. Бажано розділити прийом на ранковий і вечірній, але не раніше, ніж за 3-4 години до сну.

Рідкий каштан для ефективного схуднення

Розмішувати порошок рідкого каштана можна з будь-якою рідиною, будь то чай, компот, вода, кефір та ін. З обережністю потрібно змішувати напій з кави, так як Рідкий каштан сам по собі має виражену бадьорить ефектом. Гуаранін також можна додавати в супи, каші та інші рідкі страви.

Незважаючи на те, що Рідкий каштан не викликає алергічних реакцій і не має побічних ефектів, все ж варто розглянути деякі протипоказання. Добавку можна вживати в період вагітності і грудного вигодовування. Також не рекомендується вживати її на постійній основі. Оптимально приймати Рідкий каштан курсами по 3-4 тижні, роблячи між ними перерву.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий