Спрей Nico Cleaner для очищення легенів курця — відгуки, склад, інструкція.

Спрей Nico Cleaner для очищення легенів курця

Сайт офіційного виробника

Хронічний стрес — бич сучасного суспільства, що несе слідом за собою безліч рістрастій. Одне з них, менш згубний, на перший погляд, але не менш значуще по руйнівним діям — куріння.

Формула здоров‘я — ХОЗЛ: хронічне обструктивне захворювання легень – хвороба курцівНе меншу роль в пошкодженні бронхолегеневої системи відіграють промислові викиди газообразующих речовин, зміг, мутує бактеріальна флора. Задишка, неможливість повноцінного вдиху, нападоподібний кашель, підвищення схильності до інфекційних захворювань, зниження життєвого тонусу і фізичної активності — ось кілька наслідків дисфункції легеневої тканини.

Як відомо, функція легенів полягає в забезпеченні дихального процесу, що є основоположною потребою організму людини.

Курці вимагають компенсації в тютюнових компанійВнаслідок всіх зазначених стресових впливів в останні роки приділяється увага такому напрямку, як очистка бронхолегеневої системи.

Методик для ревіталізації функціонування бронхолегеневих структур багато. Однією з ефективних є зміна місця проживання на умови з незабрудненій навколишнім середовищем. Наприклад, бор. Але перевага віддається системному підходу. Комбінація дієти з вмістом вітаміну С (лідирує шипшина), муколитиков і відхаркувальних засобів, рослинних адаптогенів. А також рекомендується кілька разів на добу провітрювати житлове приміщення і обзавестися зволожувачем повітря.

Nico Cleaner для очищення легенів

Трав’яні настої, спочатку користувалися популярністю, поступово пішли на другий план внаслідок невисокої ефективності.

Відмова від паління — кому вистачить сил?Справа в тому, що при прийомі або при проведенні інгаляції частки не проникали далі бронхіального дерева, а детоксикації підлягала легенева паренхіма. Було потрібно саме інгаляційне засіб на основі рослинних компонентів. І воно з’явилося — спрей Nico Cleaner.

Склад Ніко клінера

Сайт офіційного виробника

Nico Cleaner — комбінація рослинних компонентів, що створюють формулу, в якій речовини підсилюють дію один одного.

 • Екстракт листа лавра має антиоксидантну і імунотропних дією, підвищуючи резистентність організму до патогенних факторів.
 • Екстракт апельсинового дерева володіє протіворадікальним ефектом, що перешкоджає передчасному старінню шкірних покривів.
 • Концентрована витяжка зеленої колосистої м’яти усуває неприємний запах, будучи першокласним адсорбентом.
 • Екстракт кореневища солодки нормалізує кислотно-лужну рівновагу легеневої тканини, що поступово відновлює мукоциліарний транспорт.
 • Концентрат на основі природного меду має антиканцерогенну дію, нормалізує структуру альвеолярної стінки.
 • Екстракт гінкго білоба нормалізує обмін речовин, підвищує лібідо.
 • Цинк і селен підсилюють резистентність легеневої тканини до токсичного впливу, запобігаючи емфізематозний трансформацію.

Інгаляції з ефірними маслами раніше часто застосовувалися під час простудних захворювань. Але очищающий і ревіталізірующій ефект був доведений порівняно недавно.

Тютюнова компанія виплатить 23 мільярди вдові курцяКомплекс Nico Cleaner надасть допомогу в очищенні легенів від пилу і інших несприятливих наслідків цивілізованого життя. Подібна комбінація ефірних масел дає виражений ефект.

Nico Cleaner - відгуки

При цьому завдяки оформленню у вигляді спрею тепер не потрібно проводити тривалі і трудомісткі парові інгаляції, до того ж з більш низькою біодоступністю.

Даний препарат також має сприятливий мокроторазжіжающій ефект, що полегшує її виведення з організму. Крім цього, засіб володіє захисним ефектом щодо альвеолярної мембрани, розширює бронхи і знімає напади кашлю.

Інструкція по застосуванню

Сайт офіційного виробника

Продукт Ніко Клинер випускається у вигляді спрею. Використовувати його потрібно після прийому їжі для запобігання руйнування їжею утвореною захисної плівки.

Необхідно розпорошити спрей-концентрат 1-2 рази на відстані 5-10 см від ротової порожнини. Перед розпиленням потрібно зробити вдих для глибокого проникнення частинок в бронхолегочную систему.

У листопаді відзначається день боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легеньСлідом за цим, для посилення ефекту детоксикації допускається розпорошити спрей під’язично.

Як діє Nico Cleaner?

Сайт офіційного виробника

Ефективність засобу заснована на широкому спектрі ефектів:

 • Очищення легеневої паренхіми більш ефективно Nico Cleaner, ніж інгаляціями і народними засобами, оскільки можливість доступу компонентів не обмежується бронхами: рослинні компоненти досягають альвеол.
 • Купірування нападів кашлю, який став частим супутником курця і жителя загазованому місцевості.
 • Нівелюється задишка, з’являлася під час фізичних навантажень.
 • Є підходящим засобом як для курця тютюну, трубки, кальяну, так і для пульмонологічного хворого.
 • Активізує обмінні процеси після першого застосування, починаючи відновлювати межклеточную дисоціацію.
 • Усуває негативні наслідки куріння або впливу несприятливого середовища.

Препарат діє за принципом проведення дихальної гімнастики, що виражається в прискоренні метаболізму і підвищення регенерації. Засіб сприяє збільшенню обсягу легень, відновленню їх природної еластичності. Здійснюється стимуляція роботи органів організму, що пов’язано з підвищенням перфузійних можливостей легеневої системи.

Де купити і ціна Ніко клінера?

Сайт офіційного виробника

Придбати продукт можна на інтернет-сайтах. При це необхідно враховувати, що на багатьох з них можна купити підроблену продукцію. Варіює і ціна на різних інтернет-ресурсах. Таким чином, щоб бути впевненим в якісність і достовірності ціни товару, що купується, слід замовляти його безпосередньо на офіційному сайті (посилання вказана нижче). Ціна товару #8212; 2490 рублів компенсується економічністю у використанні та ефективності.

Сайт офіційного виробника

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий