ZB PAIN RELIEF — китайський ортопедичний пластир. Відгуки лікарів і покупців. Рекомендації де купити. Поради і інструкція із застосування.

Ортопедичний пластир ZB PAIN RELIEF відгуки, де купити

Сайт офіційного виробника

Життя в сучасному ритмі дуже часто супроводжується болями в суглобах і хребті. Захворювання зазвичай виникають від сидячої роботи, травм і неправильного харчування. Щоб надовго зберегти рухливість суглобів і забути про біль в спині, важливо підібрати правильне лікування.

Ортопедичний пластир «ZB PAIN RELIEF»

Китайський ортопедичний пластир — нове покоління вчених. Його ефективність ви помітите вже після першого застосування. Пластир позбавить вас від ниючих і гострого болю в спині, м’язах і суглобах. Для того щоб прискорити одужання і закріпити результат, необхідно пройти повний курс лікування.ортопедичний пластир zb pain relief

У цій статті ви знайдете інструкцію по використанню китайського ортопедичного пластиру, а нижче зможете прочитати відгуки покупців.

При яких захворюваннях застосовують пластир

Китайський ортопедичний пластир допомагає позбутися не тільки від періодичних болів, але і сприяє ефективному лікуванню хронічних захворювань. Його можна використовувати при таких діагнозах:

  • Ревматизм і артрити;
  • Остеохондрози і артрози;
  • Шпори п’ят і радикуліт;
  • Травми і їх наслідки (переломи, забої, вивихи, болі в місцях переломів);
  • Періодичні болі в попереку;
  • М’язові болі, розтягування, надриви;
  • Оніміння рук і ніг;
  • Бронхіт і інші простудні захворювання;
  • Натоптиші і багато інших захворювань кісток і м’язів.

Пластир має протизапальну і знеболюючу дію, покращує кровообіг, доставляє в пошкоджені тканини вітаміни і корисні мікроелементи.китайський пластир zb pain relief

Склад і особливості ортопедичного пластиру

Сайт офіційного виробника

У складі пластиру містяться 9 лікувальних трав, які швидко справляються з болем і лікують саму причину захворювання. При зіткненні зі шкірою рослинні компоненти активізуються, їх корисні речовини глибоко проникають в тканину, досягаючи вогнища болю. Хворобливі відчуття швидко проходять, знімається набряклість і запалення.

Пластир продовжує працювати протягом 72 годин. Його дія спрямована на підтримку тривалого ефекту. Проведені в 2013 році клінічні випробування довели дієвість даного засобу. У дослідженнях брали участь понад 1000 осіб з різними захворюваннями хребта, суглобів і м’язів.

Позитивний ефект був відзначений у всіх випадках. Гостра і ниючий біль зникала після одноразового застосування, у 70% добровольців з’явилися поліпшення в лікуванні хронічних захворювань. Ще жодне лікарський засіб проти болю в суглобах і хребті не давало таких високих результатів.zb pain relief відгуки лікарів

Інструкція по застосуванню пластиру «ZB PAIN RELIEF»

Перед застосуванням розкрийте упаковку з пластиром по лінії розрізу. Зніміть захисний папір з клейової боку і наклейте на чисту шкіру в хворому місці. Пластир можна не знімати протягом 72 годин, після чого його потрібно відклеїти і промити шкіру теплою водою.

Наступний пластир можна приклеювати через 3-5 годин. Для того щоб пройти повний курс лікування досить 5-6 китайських пластирів.

У чому користь китайського пластиру «ZB PAIN RELIEF»

ортопедичний пластир

Пластир для суглобів відрізняється від багатьох засобів багатим складом з цілющих трав, які ростуть в Китаї. Методика лікування травами відома протягом багатьох століть. Раніше збори застосовувалися в якості компресів, зараз же фітотерапія придбала сучасну форму.

Трави підібрані в оптимальному співвідношенні, що не справляє дратівної дії на шкіру. Засіб абсолютно безпечно для людей будь-якого віку. Недарма китайський ортопедичний пластир «ZB PAIN RELIEF» має стільки позитивних відгуків лікарів.

Де купити ортопедичний пластир «ZB PAIN RELIEF»

Оригінальний товар продається тільки на офіційному сайті представника китайської компанії-виробника на Україні. Негативні відгуки про ортопедичний пластир «ZB PAIN RELIEF» говорять про безліч підробок, які повністю не приносять користі для організму, а іноді навіть можуть викликати опік шкіри.

Сайт офіційного виробника

На офіційному сайті «ZB PAIN RELIEF» ви зможете прочитати відгуки лікарів і покупців, які не з чуток знають про його ефективності. Там же для відвідувачів надається можливість отримати консультацію, замовивши зворотний дзвінок.

Последние статьи:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий